2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar bizim kuzu dışarıda ne kadar sakin ve uyuyorsa evde o kadar huysuz ve uyumuyor neden bu kadar ağladığını da anlamıyorum. Mamayı arttırdı doktor. Kilo alımını yeterli bulmadı. Dün içip mamayı mışıl mışıl uyuyan çocuk bugün yok ne mamadan mutlu ne memeden. Bgn artık gaz için damla aldırtıcam eşime dün doktora gittik güya sormadan unutup çıktım. Ama kaç damla kullanmak gerekiyor? Nurse harvey’s aldırıcam. Bir de biogaia probiyotik alıcam bunları kaçar damla kullanıyorsunuz? Chickennova canım sen bunları kullanıyordun sanırım?

Kaç günlük olacaksınız canım 11 haziran da?

Canım merak ettim bebeğin kaç günlük ve kaç kilo doğdu kaç gram almış

Canım ipek de uyumuyor ben de anlamadım

Kızlar bir şey sorucam 1. Ay aşısı için 1 ayın dolması lazım değil mi? Biz 4 nisan da doğduk hafta sonuna denk geliyor 4 mayıs da yarın olmaz değil mi? 3 ü oluyor çünkü

Canım merak ettim bebeğin kaç günlük ve kaç kilo doğdu kaç gram almış
Canım 3060 doğdu 2800 e kdr düştü. Sonra dün 17 günlükken 3200 oldu anca süt ve mama veriyorum. Sonuç bu..
Cuttingcorners demek ki bebeler bu ara biraz sıkıntılı hep . Yalnız benim ki değil. Ay dün tüm gün dışarıda uyudu resmen. Geceden beri o kdr az uyudu ki anlam veremiyorum..

Böyle böyle büyüycek canım olsun canını sıkma allah askına

Kuzu sen kaç kere mamayla besliyorsun ve kaç cc veriyorsun? Meme reddine devam ediyor mu Beste kuzusu?
Kuzum meme denemeye devam ediyoruz ama memeyle almaya çalıştığı zaman daha sık acıkıyor haliyle, cc olarak da bilmiyorum o zaman. Acıkınca durmuyor zaten :)
Doktor 2-2,5 saatte 50 cc kadar içebilir anne sütünü dedi sağıp verince öyle yapıyorum mama vermiyorum ben. 3 saati bulunca 70 cc de verebilirsin dedi ama herkes çok diyor 3 saati pek bulmamaya çalışıyorum

Canım biz nurse harveys kullanıyoruz. Sabah ve akşam 20 damla...alttan acayip gaz çıkarttırıyor tabii öncesinde masaj yapıyoruz. Sadece mama mı veriyorsun canım?
Kızlar bir şey sorucam 1. Ay aşısı için 1 ayın dolması lazım değil mi? Biz 4 nisan da doğduk hafta sonuna denk geliyor 4 mayıs da yarın olmaz değil mi? 3 ü oluyor çünkü
1.ay dolacak. 11 nisan da ilk dozu oldu şimdi 13 mayısta olacak h sonuna denk geldiği için sağlık ocağı ayarlıyor ona göre gün veriyor
Sıkma canını tatlım alır kilo daha yeni yeni toparlanıyor . Allah başka dert vermesin. Kızlar ninni söylüyor musunuz bebişlere? Sakinleştirir uykuya geçişi kolaylaştırır hem sesimizi duyar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…