2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
bu arada.sute gaz geçmez diyince.kimse inanmayacak ama kolik bebek ve gaz ustası üstüne sınır hastası oldum ilk kızımda, o yüzden güvenebilirsiniz bana okumadigim kalmadi...ağlayan bebeği sakinlestirmenon tek yolu sizin sakin olmanız ve bebek yanınızda.gundelik işlerinize devam etmeniz, yani istediğin kadar.memede kalabilirsin, istediğin kadar kucagimda.kalabilirsin sinyalini alan bebek uyumaya.gecer hemen, ben.baktim uyumuyor memede dururken tek elle yemek yapmaya başlıyorum hemen uyuya kalıyor, bu arada.wrap sling gerçekten özgürlük kesinlikle alin

İyi geceler herkese kızlar bi cevap yazın nolur canım çok yanıyor göğüslerim fena durumda sebbeini çözemedim hala. Oğlum uyanıksa saatte bir uykudaysa 2 saatte bir emmek istiyor. Memeyi yanlış tutma sorunumuz vardı hallettik çatlak yara vs de yok. Ama göğüslerim deli gibi sızlıyor bebek emerkende göğüslerimin üstünde titreşim gibi bişeyler oluyor bebek uzun süre emmezse ağrı yapıyor. Acaba sütüm mü yok? Emzirmeden önce sıkıyorum geliyor süt var mı demek? Çok acı çekiyorum şuan. Yardım eder misiniz ne yapayım? Bu gece mama verip dinlendirsem mi? Mama vermiyorum normalde

hayır canım ill zamanlar göğse süt dolarken sizi yapar,zamnla azalacak sabretmen lazm,mama verme cnm emdikce azalacak sizi zaten

hayır
canım ill zamanlar göğse süt dolarken sizi yapar,zamnla azalacak sabretmen lazm,mama verme cnm emdikce azalacak sizi zaten
Canım bebeğim 28 günlük oldu başlarda sürüm azdı ek mama veriyordum sonra geldikçe kestim sağmadığım için şuan ne kadar bilmiyorum ama birkaç zamandır bu şekilde sızlıyor bugün daha fena oldular ağzına alınca da canım yanıyor

Süt geldiği için göğüslerin sızlıyor cnm,bol bol emsin göğüslerin boşalsın, uyanıkken1 saatte emmesi normal, emmediği zamanlar göğsünü elinle tart ağırlaşıyosa süt doluyodur ve ağrı yapıyodur boşalmadığı için, bence aksine sütün var

Koltuk altına doğru vuran sızlatan bi ağrı. Bebekte hic öyle 20 30 dk emmiyor 5 dk en fazla 10 dk sonra ağzında meme uyuyor bırakıyor diğerini almıyor.

Amin kuzum hepimizinkini. Evet canım sonundan yakaladım nisan annesi olmayı 29 unda kavuştum kuzuma

Çok şükür canım bende mayıs annesi olacağım diye düşünüp kendimi ikna etmişken geldi Oğlum

Ben iyiyim dikislerim artik acımıyor.bir 20 gun sabret canim sonrasında rahatliyorsun

Dün eve hemşire geldi bana bir krem sürdü alt dikişime çook rahatladım. Pazartesi tekrar gelip sürecek

Çok şükür kızıma kavuştum canlar

Gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün

İyi geceler kızlar. Haala düzen kuramadım. Gündüzleri 8 ile akşam 6ya kadar annem yanımda ondan sonrası yanlız bakıyorum oğluma. Telefonu elime almaya vaktim olmuyor.

Emzirme işi bizde maalesef olmadı dün eve emzirme uzmanı geldi özel çağırdık oda başaramadı süt sağma makinası kiraladım olduğu kadarını sağıp veriyorum kalanı mama. Emzirme uzmanı dedi ki doğumu çok zor geçenlerin bebekleri genelde meme tutmazmış.

Yarın 8gün randevumuz var pediatri doktorunda bakalım oğlum kaç kilo almış

Ne kadar oldu Doğum yapalı?
Mama vermediysen daha önce hiç verme canım. Dinlendirme gibi birşey söz konusu olamaz zaten.
Bırakma hiç gocunur yoksa bebeğinde göğsünde. Dişini sık sabret hepsi geçiyor.
Anlattıkların ilk haftalar benimde öyleydi. Şimdi azaldı. Süt indiğinde meme ucuna doğru bir sızı oluyor zaten canım.

Koltuk altına doğru vuran sızlatan bi ağrı. Bebekte hic öyle 20 30 dk emmiyor 5 dk en fazla 10 dk sonra ağzında meme uyuyor bırakıyor diğerini almıyor.
Benim bebişde öyle en fazla 10 dk emiyo zaten emerken göğüslerin sızladığı an bebek bir emer bir yutar o zaman en çok sütü alıyo bebiş,lurk lurk yutar sütü, aç olan bebek ağlar sürekli emmek ister,

canım mastit mi oldun acaba?

Biz de aynı durumu geceleri yaşıyoruz zaten memeye zor alıştırıyorum gece hepten huysuz olunca mecbur ac kalmasın diye biberon veriyorum. Dün emicek diye direttim bugün sonuc sadece 3 kaka yapabildi sanırım ac kaldı

Alışır canim.benimki tam alisti artik şükür.benimki gazini cok kolay çıkartıyor Humana ve kimyonlu rezene iciyorum ondan olabilir.birde lahana karnıbahar tarzı gaz yapan seyler yemiyorum

Doyduğunun kanıtı kaka değil çişmiş benim bebeğim 2-3 günde 1 yapıyor 2-3 saatte birde mama yiyor

DDediklerin çok mantıklı...mesela bende şöyle bişi tespit ettim kendimce eğer o gün çok gaz sıkıntım varsa bebekte de oluyor. yediklerimden mi öyle oluyor diye düşünmeye başlamıştım.
Kahve çikolata çok sevmeme rağmen tük etmiyorum ben de okumuştum bir yerde kafein uykusunu bölermiş. Mesela çok çay tüketmekte bebekte huzursuzluk yaparmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…