2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Lütfen ağlayıp kendini üzme canım, bebeğine odaklan
İnan bütün hastalıklar üzüntüyle stresle geliyor
Sen dediğim gibi bol bol dua et
Kendini iyi hissettirecek şeylere odaklan

Ben de nazara çok inanıyorum.
Ben normalde sosyal medyada çok paylaşım yapmam, ama ne zaman eşimle fotoğraf paylaşsam mutlaka bir kavgamız olurdu. Artık hiç paylaşmıyorum.
Evlendiğimden itibaren de evi sildiğim suya toz aldığım suya mutlaka sirke koyarım

Eşimi yolcu ettiğimde veya ikimiz birlikte çıktığımızda mutlaka ayetel-kürsi, felak nas, üç ihlas bir Fatiha kesinlikle okurum.

İnsanlar çok hazımsız, her şeyin en iyisi kendinde olsun istiyorlar
Allah pis nefesten kem gözden korusun hepimizi 🙏🏻
Amin cnm ,bende ne zaman eşimle iyi anlaşıyoz desem kavga ederdik, bunu bi komşumda derdi eşimle hep kavga ederiz ne zaman anlatsam iyi geçiniyoz desem derdi

Gunaydin canim.iki gune kadar benimki surekli uyuyordu iki gecedir uyaniyor ve uyumuyor baya bi sure.sanirim sariligin etkisi gectikce uykusu acildi.gunduzleri sesli ortamda uyutup uc saatte bir uyandirmak gerekiyormus böylelikle gece gunduz kavrami gelisiyormus.
Teşekkürler canım bende öyle yapayım o zaman😐

Canim brnimde ayni sekilde geliyor kanamam ben iltihap kaptigimi dusunmustim.sende agri vs oldu mu
Yok canım öyle ayrıca bir ağrı filan. Normal arada öyle hafif batmalar ağrılar var. Benim kokusu çok kötü akıntıların neredeyse dışarıdan farkedilecek kadar. doktora kontrolümde sordum normalmiş löşi akıntıları öyle olurmuş. İltihap daha farklı olur dedi.

Kızlar grip benden Rüzgar'a da çok az bulaşmış. :KK43: Sabah doktorunu aradık hastanedeymiş hemen gittik, hafif boğazında balgam varmış, şurup yazdı. Daha ilerlemeden şükür iyi ki gitmişiz. 🙏 Ateşi filan yok.
Doktor muayene ederken; farketti.
Kendi de şaşırdı daha önce niye farketmedik diye.
Kalbinde hafif bir üfürüm varmış Rüzgar'ın. :KK43:
Çocuk kardiyolojisi haftasonu açık değilmiş, sevketti hafta içi kalp usgsi çekilsin dedi. Çok önemli değil yenidoğanlarda olabilir ama yinede takip edelim ,%90 birşey çıkmaz dedi.
:KK43::KK43::KK43: İçim çok daraldı duyunca. Elim ayağıma dolaştı. Ouuffff...

Kızlar grip benden Rüzgar'a da çok az bulaşmış. :KK43: Sabah doktorunu aradık hastanedeymiş hemen gittik, hafif boğazında balgam varmış, şurup yazdı. Daha ilerlemeden şükür iyi ki gitmişiz. 🙏 Ateşi filan yok.
Çocuk kardiyolojisi haftasonu açık değilmiş, sevketti hafta içi kalp usgsi çekilsin dedi. Çok önemli değil yenidoğanlarda olabilir ama yinede takip edelim ,%90 birşey çıkmaz dedi.
Geçmiş olsun canım inşallah ilerlemez 🙏 yeğenimde de üfürüm vardı ama dediğin gibi yenidoğanların çoğunda olurmuş endişe etme bişey yoktur inşallah :)

Yenidoğanların çoğunda gözükürmüş canım sen gönlünü ferah tut bir sıkıntı çıkmaz inşallah.
Geçmiş olsun tekrardan çok🙏

Benim sancim gelmedi ama ben ikinci doğumunda ll

Normal doğurmayı çok istemiştim...Büyük kızımıda normal doğurmuştum.. Doktorum bu bebeğin çok yukarda olduğunu söyledi hep ve gercekten son ana kadar da inmedi. Tansiyonum yükselmeye başladığı için 39.+6 da yatış yapıldı.Izmir Özel Ata Sağlık hastanesi Medine Meltem Adalıoglu doktorum kesinlikle tavsiye ediyorum..Kendi ve ekibi sahaneydi....Bana söyledi normali deneriz fakat olmazsa sezeryana alirim dedi ben kabul ettim...Önce normali denedim...Anestezi bile almadan 8 cm açılmayı karşılayabildim...hic zorlanmadan diyebilirim...fakat inmedi benim inatçı kızım..Kanamam başlayınca sezeryana alındım.. En azından denemiş oldum...olmadi gerçekten normal dogumu cok istemistim...Hayırlısı böyleymiş...
tekrardan gozunaydin canim bebisinle mutlu guzel gunlere insallah

Eşi danışmana gitmeyi kabul etti
Danışmana başladılar, inşallah iyi gelecek gibi bakalım
Şimdi iş de buldu kendi mesleğiyle ilgili ve maaşı tatmin edici bir miktar.
Bunlarla birlikte adamın psikolojisi biraz düzeldi gibi
Kardeşim de ortada çocuk olduğu için şimdilik şans verdi bakalım canım inşallah o masumun hatrına düzelirler, her namazda dua ediyorum onlar için.
İnşallah düzelir Canım. 🙏

Yok canım öyle ayrıca bir ağrı filan. Normal arada öyle hafif batmalar ağrılar var. Benim kokusu çok kötü akıntıların neredeyse dışarıdan farkedilecek kadar. doktora kontrolümde sordum normalmiş löşi akıntıları öyle olurmuş. İltihap daha farklı olur dedi.
Aynen canim benimde kotu kokuyo farkedilecek gibi bende iltihap kaptim sanmistim.sagol canim icim rahatladi

Gecmis olsun canim ikinizede.korkma bir sey cikmaz cok duydum.anne olunca ufacik seye korkuyoruz

sağol canım, karar vermek çok zor zaman zaman böyle davranıyor sonra.bnim sakinligimle sakinleşip melek gibi oluyor, ama en zor zamanlarımda hep alttan alan ben gerilen o oluyor, gerçekten anlamıyorum, annemle alıp veremediği var, iki larının biri annen annen, az.once utu yapicam dedim, yap demedim öyle bisey icimden bile geçirmedim, bağırip çağırıp durdu, biktim ütünüzden annenle ikinizin, annemle ne ilgisi var. anlamıyorum, annem titizdir,bi hafta durdu gitti kadim sabredemeyecek ne var anlamıyorum, cocuklrm olmasa diyorum ölsemde başka kadin görse beni mumla arasa
sacmalama niye olesin. Belki de ofke kontrolu var . Sinirlenince agzina geleni sayiyor. Hem niye olesun ne en fazla birakirsin o da gercekten kotu ve anlayissizsa. Sacmalama lutfen. Kendisine de soyle annemle ne ilgisi var falan diye. Cok da yumusak olma. Ama kavga kiyamet de olmasin. Deli deliden kacar mi ne oyle bi soz var ya. Brn bunun dogrukuguna inaniyorum 😀 cok masum mulayim alttan alir durma. Ayrica olmeyi falan dusunme. Nolcak olsen baska kadin alsa seni mumla arasa ki. Baskasinin tekmesi belki de hos gelcek. O yuzden sen bunlari degil sadece evlatlarini dusun. Diktir et kocayi simdilik konussun dursun

Nasılsın canim dikislerin ve goguslerin nasil oldu
Daha iyiyim kuzum çok sağol
Dikişleri Pazartesi alıdırıcam bakalım göğüslerimde daha iyi çok az sertlik kaldı ama doktora gitmeden birşey yapmak istemedim önceki günlere göre daha iyiler ama. Sıkıntı yok şuanlık. Siz nasılsınız 😍

Geçmiş olsun canım inşallah ilerlemez 🙏 yeğenimde de üfürüm vardı ama dediğin gibi yenidoğanların çoğunda olurmuş endişe etme bişey yoktur inşallah :)
Sağol canım, 🙏
biraz internetten baktım da öyleymiş. Senin yeğenin herhangi bir tedavi görmüş müydü kendiliğinden mi iyileşti ?

Yenidoğanların çoğunda gözükürmüş canım sen gönlünü ferah tut bir sıkıntı çıkmaz inşallah.
Geçmiş olsun tekrardan çok🙏
Sağol kuzum.. 🙏 Evet, yenidoğanlarda oluyormuş, bakmayacaktım ama duramadım, internetten araştırdım biraz şimdi.bir masum olanı varmış birde tedavi gerektireni. İnşaallah kendi kendine geçer. :KK43:

A April wind canım nasılsın hiç aklımdan çıkmıyorsun dün sana çokça dua ettim 😘 foruma girince senin mesajlarını arıyor gözlerim inşallah toparlamışsındır diye daha erken biliyorum ama İnan yüreğim acıyor benim de. Rabbim yardımcın olsun dualarım her daim senin ve eşinle 💕

Çok geçmiş olsun canım. İçinş ferah tut hiç birşeycik olmayacak rüzgar’a 🙏🏼❤️

Daha iyiyim kuzum çok sağol
Dikişleri Pazartesi alıdırıcam bakalım göğüslerimde daha iyi çok az sertlik kaldı ama doktora gitmeden birşey yapmak istemedim önceki günlere göre daha iyiler ama. Sıkıntı yok şuanlık. Siz nasılsınız 😍
Iyi canim sevindim.sezeryanda yapistirma yapılıyor ya da estetik dikis oluyor diye biliyordum.biraz alt bolgem agiriyor onun disinda iyiyiz.

Geçmiş olsun cnm sanada bebisinede, cnm hastaneden çıkmadan benim bebişe kalp ile ilgili bi cihaz bağladılar sag el ve sag ayak bileğine, ölçüm yaptilar kalp ile ilgili, öyle bisey yapmadılar mi size,canını sıkma cnm üzülme herşeyin çaresi var artık

A April wind canım nasılsın hiç aklımdan çıkmıyorsun dün sana çokça dua ettim 😘 foruma girince senin mesajlarını arıyor gözlerim inşallah toparlamışsındır diye daha erken biliyorum ama İnan yüreğim acıyor benim de. Rabbim yardımcın olsun dualarım her daim senin ve eşinle 💕
Allah razı olsun canım🤲
Yalnız kalmadığım sürece iyiyim. O yüzden boş vakitlerimde buraya dadanıyorum vakit geçsin kafam dolu olmasın diye :)
İnşallah kuzum rabbim herkesin derdine derman olsun 🙏💕
Iyi canim sevindim.sezeryanda yapistirma yapılıyor ya da estetik dikis oluyor diye biliyordum.biraz alt bolgem agiriyor onun disinda iyiyiz.
Estetik dikiş sanırım canım normal kesik üzerinde dikiş yok sadece başında ve sonunda var. Tabi ben bakamıyorum içim hoş oluyor.
İyi olmanıza sevindim💛

X