2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
atanamayanogretmen kardeşin ne yaptı. Boşanacak mı?

Eşi danışmana gitmeyi kabul etti
Danışmana başladılar, inşallah iyi gelecek gibi bakalım
Şimdi iş de buldu kendi mesleğiyle ilgili ve maaşı tatmin edici bir miktar.
Bunlarla birlikte adamın psikolojisi biraz düzeldi gibi
Kardeşim de ortada çocuk olduğu için şimdilik şans verdi bakalım canım inşallah o masumun hatrına düzelirler, her namazda dua ediyorum onlar için.

Hilal ismiyle ilgili bir arkadaşım da benzer yorumları yaptı canım, o zaman çok üzerinde durmamıştım ama şimdi sen de söyleyince bir acaba mı dedim

Aslında biz ismi seçerken nazlı ve Hilal’i ayrı olarak değil de nazlı Hilal olarak seçtik, İstiklal marşında o şekilde geçiyor ya canım.
Bir de isimleri ne niyetle koyarsan çocuğa da etkisi o şekilde olur derler, ben de buna inanıyorum
İnşallah vatanını seven hayırlı bir evlat olur bizim de kızımız.

Benim büyük kızım 40+2 de gelmişti

Bende şimdilik bir belirti yok canım bekliyoruz bakalım
Sadece ayağa kalkınca kasıklarımda inanılmaz bir baskı hissediyorum, Bebek iyice kanala yerleşti galiba
Yürümek falan işkence gibi artık.

Hadi hayırlısı kuzum 2 güne yavrun kucağında olacak Sağlıkla gelsin

kızlar çok bunaldim, eşim bi garip davraniyor, sürekli hakaretli, gergin, annem gitti doğumdan bi hafta.sonra., biliyorsunuz bi kizim daha var, herşeye yetişmeye çalışıyorum ama.esimin bu halleri beni çok üzüyor, çok fena kabız oldum, dün akşam.dedim araba kullansam gider.nobetci eczaneden lavman alırım, hiç alayım demedi, bende açık açık alırmısın çok kotuyum dedim, sonra tam.giderken dedim ki ben tek basima lavman beceremem en iyisi fitil al, bağırarak ben mi yapayım dedi, bende öyle bisey demedim dedim, tabi ağlamaya başladım sinirlerim yıprandı, alma istemiyorum dedim, gitti yattı başka odaya, saatlerce ağladım, o kadar şeye katlanıyorum, tek başıma herşeye yetisiyorum bir güler yüz bi sevgi istiyorum çok şey değil, ama malesef, inanın kimseye yüküm yoktur hayatta, özelde.dogum yaptım muayene param 400 du her ay verdim, çocuğumun herseyini aldım tek tek kendi paramla, doğumum 8 bin liraya yakın herşey benden, tüm maddi sıkıntıları cekiyorum ama gerilen o oluyor, anlamıyorum gerçekten, her doğumum burnumdan geliyor, geçen doğumda annesi çocuk iki aylıkken geldi, annem.20 günlükken gittiği halde.annesi vardı o yüzden gelmedik dedi, şimdi annemi bilerek gönderdim bakalım ne.olacak diye, ses yok yani karşı taraftan, sizi de bunalttim kusura bakmayın ama çok bunaldim, alttan alıyorum sakin olmaya çalışıyorum bunlr dert değil diyorum ama cok yiprandim

canimm
Ne diyecegimi bilemedim ama uzme kendini nolur. Birak gelmiyosa gelmesinler. Sen simdi kendi sagligin ve sadwce cocuguna odaklan. Esin niye boyle davraniyor bilmiyorum ama boyle devam ederse napcagina sonra karar verirsin. Cok uzuldum. Uzme kendini

sağol canım, karar vermek çok zor zaman zaman böyle davranıyor sonra.bnim sakinligimle sakinleşip melek gibi oluyor, ama en zor zamanlarımda hep alttan alan ben gerilen o oluyor, gerçekten anlamıyorum, annemle alıp veremediği var, iki larının biri annen annen, az.once utu yapicam dedim, yap demedim öyle bisey icimden bile geçirmedim, bağırip çağırıp durdu, biktim ütünüzden annenle ikinizin, annemle ne ilgisi var. anlamıyorum, annem titizdir,bi hafta durdu gitti kadim sabredemeyecek ne var anlamıyorum, cocuklrm olmasa diyorum ölsemde başka kadin görse beni mumla arasa

Cnm acaba kendi annesi senin anneni mi eleştiriyo eşine, ondan etkilenmiş olabilir ve bunuda sana yansıtıyo olabilir bi tahmin tabi, aralarında herhangi bi laf söz yoksa böyle bisey olabilir diye düşündüm, ama benden saba tavsiye dik dur cnm ekonomik özgürlüğün de varmış elinde kimseye minnet etme, eşinin sana olan tavırlarına karşı da sakın ol onu evde gormemezlige gel ,oda kendi kendine sakinlessin anlasin yaptığı hataları, inşallah düzelir sende çok takma kafaya boşver

Ah canım ya lohusalıkla birlikte duyguların daha da yoğun tabi
Ama inan eşin gibi davranan çok erkek, senin gibi üzülen de çok kadın var.. her evde olan konular bunlar.

Keşke her zaman sakin ve anlayışlı olsa ama erkekler kadınlar gibi güçlü değiller maalesef

Benim eşim de bazen anlamsız çıkışlar yapar, alakasız şekilde bana bağırır, ben sessiz kalınca da gelip özür diler

Şimdi ben sana kendini yalnız hissetme diye bir sürü örnek yazarım ama gerek yok. Sadece bu durumları yaşayan sadece sen değilsin bunu bil canım

Ben yeni evliyken çok ağladım, allahım bu adamdan bana çocuk verme dedim, ama bak dört yılımız doluyor ve ben doğurmak üzereyim.
Senin gibi ben de çok dedim keşke ölsem de bu adam görse gerçekten bela kadın nasıl oluyormuş gelse mezarımda ağlasa dedim.

Yine de iyi yönlerine odaklanmak gerek canım
Eminim senin eşin de iyi bir insandır, sen bol bol dua et, allahım kocamla aramdaki sevgiyi muhabbeti artır, beni kocama karşı şirin göster, kocamın üzerine sekinet indir, yuvamıza huzur mutluluk ver de. Ben hep böyle dua ederim

Evini sirkeli suyla sil, evinizdeki nazarı kötü enerjiyi alır, sürekli evin içinde dua oku, kocana oku.

canım ailesi benim ailem gibi arkadaşları benim arkadaşlarım gibi değil, bence kompleks yapıyor, ama hiç gerek yokki, aile huzurumuzu bozmaya değmez, ama anlamıyor anlamiyor iste

sağol canım inan ağlayarak okudum yazdiklrni , allah güç versin bize, başka.diyecek bisey yok

Ben nazara çok inanırım cnm ve bizimde nazara gelip maddi manevi sıkıntıya düştük, herkesin dilindeydik öyle abartılı bi hayatımız da yok standart, bizden çok çok iyi olan insanlar var,ama bizim kendi imkanimizla biseyler yapmamız insanlara battı, dediğin gibi ömrümde bi kere sirkeli suyla sildim o gün-de duşa kabin patladı elim kesildi, Allahım herkese versin,içi sirada bizede versin

Merhaba güzel anneler...Benim tatlı kızım da 15 Nisanda dünyaya geldi...3510 gr. 49 cm
Çok şükür bin şükür....Rabbim isteyen herkese nasip etsin...

Tebrikler canım. Allah analı babalı büyütsün

Geçmiş olsun canım. Allah acil şifalar versin. Bol bol dinlen su iç

Hayırlısı olsun canım

Hayırlısı olsun canım
Bende yarın 40+0 oluyorum tık yok

Ins canim dedigin gibi olur.ben isimlerin etkisine cok inaniyorum.ben demir koydum oglumun adini gercektende tas gibi kollarini bi cekiyor.birde hangi ismi kullanirsan o sekilde etkileniyorlar

Gunaydin canim.iki gune kadar benimki surekli uyuyordu iki gecedir uyaniyor ve uyumuyor baya bi sure.sanirim sariligin etkisi gectikce uykusu acildi.gunduzleri sesli ortamda uyutup uc saatte bir uyandirmak gerekiyormus böylelikle gece gunduz kavrami gelisiyormus.

gozunaydin canim . Dogum hikayeni anlatsana. Sancilarin.nasil basladi noldu ne bitti
Benim sancim gelmedi ama ben ikinci doğumunda ll
gozunaydin canim . Dogum hikayeni anlatsana. Sancilarin.nasil basladi noldu ne bitti

Normal doğurmayı çok istemiştim...Büyük kızımıda normal doğurmuştum.. Doktorum bu bebeğin çok yukarda olduğunu söyledi hep ve gercekten son ana kadar da inmedi. Tansiyonum yükselmeye başladığı için 39.+6 da yatış yapıldı.Izmir Özel Ata Sağlık hastanesi Medine Meltem Adalıoglu doktorum kesinlikle tavsiye ediyorum..Kendi ve ekibi sahaneydi....Bana söyledi normali deneriz fakat olmazsa sezeryana alirim dedi ben kabul ettim...Önce normali denedim...Anestezi bile almadan 8 cm açılmayı karşılayabildim...hic zorlanmadan diyebilirim...fakat inmedi benim inatçı kızım..Kanamam başlayınca sezeryana alındım.. En azından denemiş oldum...olmadi gerçekten normal dogumu cok istemistim...Hayırlısı böyleymiş...

sağol canım inan ağlayarak okudum yazdiklrni , allah güç versin bize, başka.diyecek bisey yok

Lütfen ağlayıp kendini üzme canım, bebeğine odaklan
İnan bütün hastalıklar üzüntüyle stresle geliyor
Sen dediğim gibi bol bol dua et
Kendini iyi hissettirecek şeylere odaklan

Ben de nazara çok inanıyorum.
Ben normalde sosyal medyada çok paylaşım yapmam, ama ne zaman eşimle fotoğraf paylaşsam mutlaka bir kavgamız olurdu. Artık hiç paylaşmıyorum.
Evlendiğimden itibaren de evi sildiğim suya toz aldığım suya mutlaka sirke koyarım

Eşimi yolcu ettiğimde veya ikimiz birlikte çıktığımızda mutlaka ayetel-kürsi, felak nas, üç ihlas bir Fatiha kesinlikle okurum.

İnsanlar çok hazımsız, her şeyin en iyisi kendinde olsun istiyorlar
Allah pis nefesten kem gözden korusun hepimizi

Doğum şekli önemli değil canım
Sağlıkla kavuştunuz ya çok şükür artık gerisini boşver
Sen denemişsin elinden geleni yapmışsın.
Güzel günlerde büyüt yavrularını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…