2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ben o sekilde yaptim canim iki saat icinde dogum yaptim.oncesinde ne yuruyus ne spor hic bir sey yapamadim.cati muayinesinde belli olsun yaparim diyordumki o gun dogum yaptim.doktora bile daha hurma yemeye baslamadim dedim

Benim kızda aynı :) az evel Kakasını üzerime fışkırttı. Neyseki beze geldi :)))

çok çok normal canım.
Bizimki de öyle. Tek kullanımlık alt açma bezlerinden kullan.

Ay bu.misafirler beni.oldurcek. Densizler. Hem cat kapi geliyor. Beni.pjimamla salas.saclarimla tipsiz halimle rahatsiz.ediyolar. Hemde kalkmis."bebek guzelligini almis. " densiz.ya. Sen.kendine.bak cirkin.sey.
Hamile insana soylencek sey mi.zaten kafamiza takiyoruz. Ben mi.abartiyorum . Cok sinir oluyorum boyle insanlara

Ben kapıyı açmazdım vallah öyle bir durumda canım. Bana haber verilmeden gelen hiç kimseye kapımı açmam

Ben kapıyı açmazdım vallah öyle bir durumda canım. Bana haber verilmeden gelen hiç kimseye kapımı açmam
nasil acmayayim kuzum ayni.apartmandayiz malesef. İsigimi goruyolar. Simdi sulaleye konusurlar ay calisanbayan cok cirkinlesmis bilmem ne. Sinir oluyorum yaw.ayrica hic de cirkinlesmedim.bugun sadece cok.yorgun.salas ve bakimsizdim.

nasil acmayayim kuzum ayni.apartmandayiz malesef. İsigimi goruyolar. Simdi sulaleye konusurlar ay calisanbayan cok cirkinlesmis bilmem ne. Sinir oluyorum yaw.ayrica hic de cirkinlesmedim.bugun sadece cok.yorgun.salas ve bakimsizdim.
aile apartmani gibi mi ? yoksa komsu mu bunlar? bizim pek samimiyet yok buralarda. pek kapıyı acmam o yüzden.

Aman canım boşver densizler işte

aile apartmani gibi mi ? yoksa komsu mu bunlar? bizim pek samimiyet yok buralarda. pek kapıyı acmam o yüzden.
aile apartmani. Nirmalde rahatsiz.etmezler aslinda ama ben.kendi.sulalemde bile boyle gormedim . Babaneme dayima amcama kime gidersek hep haberli giderdik. Hergun bile.gelseler habersiz cat kapi olayini.sevmiyorum alisamadim. Bi tek.kaynanam batmiyor bana . O da gercrkten sukur.iyi biri.

Ne güzel bir dert Ben henüz doğurmadım ama yeğenlerim de dediğin gibi ne zaman altları açılsa o zaman mutlaka yaparlardı bez açılınca bir rahatlama geliyor herhalde minnoşlara

Sağol cnm bir Sezeryanim var birde kürtaj im nasip te varmış 5.sezeryan olup previa olmayan da var Allahın takdiri hala üzülüyorum ama lohusa lik psikolojisi galiba belki zor olacak ama inş atlatirim.
Canım dediğin gibi buna da şükür. Evlatların var. Benim de 3 yıl içinde 2 sezeryanım var. Sezeryanlar çok zarar veriyor. 3. Çocuğu çok isterim ama problem yaşanmaktan korkuyorum. Her işte bir hayır vardır. Belki bu durum seni ileride başına gelecek başka şeylerden korudu.

Arkadaşlar eve hemşire geldi ve bebeğin aç olduğu için ağladığını söyledi. Öğleden sonra sizinkiler de biraz daha huysuz olup sık sık emmek istiyor mu? Çok moralim bozuldu. 3 saatte göğüslerim tamamen doluyor ve hepsini emziriyorum. Öğleden sonra sürekli memede kalmak istediği için dolduğunu hissetmiyorum ama biliyorum ki süt üretimi var.

Kizlar fazla giremiyorm ya yorgunluktan dikislerim ağrıyor. Dun aksam dan beri misafirimiz var oglen ayri gunduz ayri agirliyiryz. Hem aile hem de dost farkli. Bide bebegim aşırı ishal. Hemde oyle boyle degil. Bu normal mi. Yada sizde de oldu mi

Canim benim ki 5 ten 9 a kadar uyuyamadi bide aşırı ishal ne yapacagimi bilmiyirum

Kızlar meraba giremiyorum pek bu ara inşallah hepiniz iyisinizdir. Size bi sorum olcak normal doğumdan sonra antibiyotik yazılan varmı? Bana yazmıs doktor içiyorum ama şimdi sunu farkettim acaba bebeğe zararı varmı bebek uyyor uyanmıyor acaba ilaçlamı alakalı????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…