2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Merhaba kızlar dün gece 3 buçuk gibi doğum yaptım hastanedeyim şimdi çok zor bir doğum oldu ben ve bebeğim ölümden döndük müsait olunca daha detaylı anlatıcam herşeyi
Çok çok geçmiş olsun, aynı zamanda gözün aydın canım
A April wind canim Allah sabir versin size.ne yasadigini tahmin bile edemeyiz cok zordur.imtihan dunyasi hepimiz farkli sekillerde sinav oluyoruz.ins atlatacaksiniz canim.ilerde kafa dagitmak istersen bak bursadayim beklerim
Haklısın canım bizim sınavımız buymuş
Çok çok teşekkür ederim keşke yolumuz düşse de tanışabilsek. Sizin yavrularınız benimde yavrum gibiler zaten

Merhaba kızlar dün gece 3 buçuk gibi doğum yaptım hastanedeyim şimdi çok zor bir doğum oldu ben ve bebeğim ölümden döndük müsait olunca daha detaylı anlatıcam herşeyi
canimmm hem cok gecmis olsun hem de gozunaydin. Olsun gecti gitti. Cok sevindim. Sabirsizlikla bekliyorum seni

Tabiki oyleler.ilerde belki duser hic belli olmaz canim.icine atma herzaman buraya yaz olur mu

Canim bende ictim hemde agri kesicide ictim.benim bebekte surekli uyuyor ondan degildir.ictigim halde enfeksiyon kaptim

Geçmiş olsun canım, bebişini sağlıkla büyüt inşallah
Biz dogduk sukur , biz iyiz opuyoruz hepinizi
Gözün aydın kuzum Allah analı babalı büyütsün

Hem gözünaydın hem geçmiş olsun canım zor geçmiş ama atlatmışsınız sanırım hızlıca toparlanırsınız inşallah

Canım çok geçmiş olsun
İnşallah şimdi daha iyisinizdir
Yavruna da kavuştun gözün aydın

Gözün aydın canım
Sağlıkla evinize çıkın inşallah
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin

nasil acmayayim kuzum ayni.apartmandayiz malesef. İsigimi goruyolar. Simdi sulaleye konusurlar ay calisanbayan cok cirkinlesmis bilmem ne. Sinir oluyorum yaw.ayrica hic de cirkinlesmedim.bugun sadece cok.yorgun.salas ve bakimsizdim.

Açmazdım yinede duştaydım uyuyordum derdim canım.
benim kendi öz abim çat kapı geldi açmadım. Bekar kendisi yani öyle cümbür cemaat gelmedi. Ben haber verilmeden gelinmesine çok karşıyım akraba komşu aile fark etmez eğer üzerim müsait değilse açmam.
Birde densizlere bak nasıl konuşuyorlar öyle hamile kadına. Kafaya takma sakın tabiki çirkinleşmedin sadece son günleri yaşayan hamile bir kadınsın 7/24 bakımlı olmak zorunda da değilsin ayrıca.

ayni ben gelecek birini beklemiyorsam kapiya bakmam . devir kötü

Aynen öyle gerçekten aşağıdan çalsa bile açmıyorum eğer kargo ya da birini beklemiyorsam böyle böyle kaç defa abimi annemi kapıda bıraktım

Çok geçmiş olsun rabbim beterinden saklasın Allah analı babalı büyütsün

Çok şükür Gözün aydın canım. Allah analı babalı büyütsün

dogru diyosun bende senin gibi yaptim bi ara. Adimi ciakrdilar delikten bakiyo kapiyi acmiyora. Gerci yine onemsemem ama aksam vakti herkes evde biliyolardi. Bide ulasamazlarsa ararlar ya esimi ya kayinpederimi falab ugrasamam diye.aciverdim.
Evet aynen oyle hamilelikten hep yatis halindeyim son iki gundur falan. Salas darma duman. Oyle yani. Tesekkurederim

Kızlar son zamanların verdiği ağırlık mı enfeksiyondan mı anlamadım ama üç gündür kasıklarımda dehşet bir sancı var
Yattığım yerde sağımdan soluma zor dönüyorum, yataktan kalkmama annem veya eşim yardım ediyor

Ayağa kalkınca kasıklarımı tutarak yürüyorum yavaş yavaş anca gidiyorum.

Bir de sırtım çok ağrıyor, otursam ağrıyor yatsam ağrıyor

Yarın kontrolüm var, çok stresliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…