2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canım günde bir kere sağ boşalt o şekilde bitiyor. Hiç sagmadan seni hasta eder goguslerin çok ağrır.
Canım bende öyle düşündüm doktor şimdi son kez sağ dedi ama dün akşam sağmıştım zaten. Yinede kendi doktoruma giderim yarın gösteririm bi çaresini buluruz. İltihap olmasından korkuyorum kızarık çünkü baya.
Ah kuzumm
Çok teşekkür ederim Dualarınıza minnettarım.

Canım benim her gün dualarımda sen varsın..
Kardeşim gibi içim yandı, çok üzüldüm çok etkilendim
Her namazda, uyumadığım her saniyede aklımda kalbimde ve dualarımdasın.
Acınız elbet unutulmayacak, ama zamanla hafifleyecek inşallah..

Rabbim gönlünüzü ferahlatsın, hayırlı zamanda yeniden sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

Eşin güçlü, sen çok çok güçlüsün.
Allah gücünüzü, sabrınızı artırsın inşallah
Eşinle de birliğiniz muhabbetiniz daim olsun..

Sen tam teslimiyet gösterdin, inancın çok kuvvetli bir annesin, inşallah bunun karşılığında çok güzel mükafatlar göreceksin

Konuşmak dertleşmek istediğin her zaman ben yanındayım canım unutma
Bursa hepimiz bir aileyiz..

Benimde kızdığım nokta bu işte tepkisini koyamıyor.kari koca ikiside aynilar pislik insanlar.aramiyorum dengesiz insanlar bı kurtulamadık yeminle.

Aklımda olsun canım çıldırınca açayım şimdi de uyuyor bayadır dünün acısını çıkarıyor

Fena gerginim hem de daha çok minik derdini anlatamıyor ya açsa diye çok üzülüyorum ama aç değil yani sürekli memede zaten mama da veriyorum sanırım bizimde bir alışma sürecimiz olacak

Cnm bende küçük kızımı sütten keserken çok zorlandım, o zaman eşim aile hekimine sormuştu ilaç yazmamıştı zararı var diye neyse artık bilmiyorum zararını, eşimde sağıyo demiş sağmasın sağdıkça daha çok gelir demiş ,

A April wind cnm evlat çok başka bişey tarifi yok ,canından daha tatlı, bu tartışılmaz, ne kadar doğru düşünüyorum bilmiyorum belki de yalnış telafuz ediyor olabilirim, sen biri de eşini kaybetmiş deyince aklıma geldi aslında hep aklımda olan bişey ama yanlış anlaşılmaktan korktuğum için yazmadım sana ben şöyle düşünüyorum sen ve eşin bir daha annenden babandan dünyaya gelemezsiniz ama senden ve eşinden yine bir bebek dünyaya gelir Rabbim yeter ki sağlık versin, kalp hastası bi bayan 2 çocuğu varken 3.ye hamile kalmış dr doğurma ölürsün demiş ,hayır inancım gereği doğuracam demiş, drun dediği gibide bebek 3 aylıkken anne vefat etmiş tabi 3 aya kadarda yoğun bakımda kalmış, baba polismiş evlenmemiş bi daha 3 çocugunuda büyütmüş ,bunu duyduğumda çok üzüldüm hâlâ aklıma gelir, hayatın bizlere ne getireceğini bilemiyoruz, hepimizin ayrı ayrı derdi var ,şükret cnm dua et bol bol

KizlAr sezeRyan yerimi açtım azıcık akınti var asistanı n numarasini almıştım aradım yeşil ve ya sarı akıntıyss hemen gel seni yatirabiloroz ddi suan çok kötüyüm akınti kırmızı gibi ben ne yapacam o hastaneye gitmek istemiyorum yaa ben niye kurtulamadım yaa agliyorum annemin de canını sıktı m.

kızlar iki gündür beyaz sumugunsu akintim vardı. Sabah da iki kere açık kahve sarı gibi sümük gibi akintı geldi. Şimdi dr a geldim . Yine sancılarım 40-50 yanı çok yüksek degil . Ve dr acilma olmamis dedi. Bebek hareketlerini kontrol et . 1 saaatte bir hareket ediyosa sikinti yok sanciyi bekle dedi. Sizce bu hafta gelir mi

Aynen kuzum aile olduk artık.
Kimseyle paylaşamadığım mutluluğumu Sevincimi hep sizlerle paylaştım.
Aynı şekilde bende burda üzüldüm, mutlu oldum sizlerle. İyi ki varsınız
Çok teşekkür ederim
Evet kuzum doktor dedi son bir kez sağ diye ben dün sağmıştım ellemeyeceğim artık
Haklısın kuzum

Hastane sana kötü anılarını hatırlatabilir ama sağlığın için gitmek zorundasın canım
Ameliyat yerinden akıntı gelmesi üzerinde durulması gereken bir durum

İnşallah ciddi bir şey yoktur da evine dönersin hemen.

Kız havasızlıktan pisik gibi olmuş kokmaya başladım annemde sabun sur daha çabuk iyileşir ddi orayı yikamam lazım zaten ama dediğin gibi çok iyi kurulamak lazım ama yarın yine aynı bu göbek ne ya boyle
Canım hergün duş almaya çalış ama çok kalma duşta saçlarını yıka vücudunu yıka en son ameliyat yerini sabunla ovuştur yıka ve çık. Su ılık olmalı. Çıkıncada kurula ve batikon sür. Eski atletlerinden olabilir yada gazlı bez oraya koy göbeğin katlanıp terlememeli. Doktor bana böyle söyledi çok şükür sıkıntı yaşamadım.

A April wind ne desem bilmiyorum çok üzüldüm rabbim hayatında çok güzel şeyler nasip etsin inşallah bu acı geçmez ama hafifler. Metanetin duruşun çok takdir edilesi. Ama kendini de sıkma insan içine ata ata daha çok çökermiş. Göğüslerini sağmamalısın dostinex bir kaç güne etki edecektir yinede bir doktoruna görün derim antibiyotik verebilir sana.

Çok teşekkür ederim canım

Gelebilir belki. :) acilma olmasi icin birazcik egzersiz de yaparsan niye olmasin
varmi heyecan? seninle tarihimiz ayni

sen ne yaptin canim ? annede geldi ama kızin gelesi yok mu :) yarin günün doluyor galiba imza kisminda oyle görünüyor

Cok teşekkür ederim ☺

Teşekkür ederim

sen ne yaptin canim ? annede geldi ama kızin gelesi yok mu :) yarin günün doluyor galiba imza kisminda oyle görünüyor

Hiç sorma canım ya annem geldi ama benim kızın gelesi yok gibi :)
Yarın imzam kalkacak galiba

Kontrole gideceğiz yarın, bakalım durum ne.

Her şey hazır bekliyoruz. Annem de sağolsun yemekleri yapıyor ben bol bol dinleniyorum.
Gün boyu da sohbet ediyoruz.
Annem gelince ne kadar yalnız olduğumu anladım

melekci arkadaşım ben gencken kucuk bi dikislik durumum olmustu suyla hemen temas ettirdim mikrop kapti vs..bunu bldgm icin ilk bi kac gun dus alamadm korkumdan.sonra bant olmasina ragmen ben strec bantla gobegimi ve dikis yerlerini iyice kapayim dusa girdim.once sacimi yiladm.ve hizlica vucuduma du döküp ciktm.belki 40 gun yada daha fazla boyle dus aldm.sonra yavas yavas sudan korkmadm.enfeksiyondan cok korktugum icin böle oldu.yani onceainde aci tecrubem vardi.bence sezeryanliyken sudan ve hele sicak sudan kacinmak lazim bir sure.bide ben iklimi cok sicak bi yerde yaaiyirum.deniz ve nem.tam yazin sicaklarda dogum yapmistm o sicaklarda bile dikislerim gec iyileamisti ilk kizimda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…