2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
ya mide bulandirici ama kirmizi yada kirmiziya yakin degikdi. Ama sumugumsu biseydi evet dun butun karnim semsertti

Benimki cok emmiyor ama biraz tuttugunda da ter basiyor.acaba emdigini gosterir mi diye dusunuyordum.saat basi uyanmaktan sersem gibi oldum artik.bence bir sure kv gelsin tek kalma genede.benim annemle babam burda gitmelerini istemem.iki kere sut icerken genizine kacti hemen anneme verdim odum patladi.oyle olursa hemen ters cevir sırtına vur doktora sordum☺

Demekki dogum basliyor doktorunda dedigine gore.cantalarini her seyini alda git sakin unutma.biberon da koy çantana lazim oluyor
Çantasını falan akşam arabaya yerleştirdik bizde canım ne olur ne olmaz diye :) bugün her şey netleşir inşallah doğum şeklini bilsem bu kadar endişe etmiycem

Çantasını falan akşam arabaya yerleştirdik bizde canım ne olur ne olmaz diye :) bugün her şey netleşir inşallah doğum şeklini bilsem bu kadar endişe etmiycem
Hic endise etme sakin ol akisina birak ne olmaso gerekiyorsa o oluyor.kontrele gittigimde catin uygun dedi bende doktoruma guvendim normal yaptim.sende ayni sekilde doktorunla gorusursum ne uygunsa o olur.hangi dogum sekli iyi olacaksa o olsun ins canim.gidince yaz muhakkak

Hayırlısı tabi canım hangisi sağlıklı olacaksa o olsun. Haber veririm çıkınca kuzum

Bende geceleri su gibi terliyorum. Ben kanamadan dolayıdır diyordum ama bilmiyorum. Ben adet döneminde geceleri böyle terlerdim. Emzirirken terlemede normal sanırım.

Benim kanamam bitti canım terleme devam ama ilk günler çok yoğundu 1 haftada azalarak bitti en kötüsü şuan duşa giremiyorum bebeği bırakıp

Canım çilemi bi görsen şimdi sarılıktan dolayı sürekli beslemem gerektiği için diyelim ki uyuyor bşr türlü uyandıramıyorum altını açıyorum gözünü açıyor tam yerken tekrar uyuyor kıyamıyorum da şimdi meme emdi biraz mama da vericem ama uyuyor gece boğazına kaçtı mama bende hemen öyle yaptım canım sanırım kendimi psikolojik olarak hazırladım tek olmaya korkmadım katı değil ya, kayınvalidem hiç kıyamıyor tutarken falan çok çekiniyor uzun zamandan sonra bebek geldiği için aileye 30 yıl diyeyim Ben daha cesaretliyim.

Canım bebiş geliyor mu ne? hayırlısıyla gelsin kuzum sezeryan olayını kaçırdım sanırım neden ihtimal var kuzum?
Akşamdan beri kasılmam durmadı kuzum bende bilemiyorum inşallah teşekkür ederiz
Çatı darlığı ve doku sıkılığı kuzum. Yarın kilosuna göre karar verecekti bekleyemedim ne olur ne olmaz diye şimdi gidiyoruz kontrole

Canım artık sarılık tehlikeli seviyeye çıkmaz ki. 4-7 gün arası en yüksek seviyesine ulaşır. 4. Gün 16.2 ile hastaneye yattı benimki 9 ile çıktı. 7. Gün 4.5 olmuştu.
Emerken uyuyup yatakta uyanma çok klasik maalesef :) bizde de aynı dert var

Bende ilkinde çatı darlığı yüzünden sezeryan oldum. Mümkün olduğunca ilk Doğumu normal yapmaya çalışmak lazım. İlki sezeryan olunca ikinci de öyle oluyor. Eğer doktor ve hastane iyiyse ve seni destekliyorsa normal için istekli, cesur ol. Olmazsa da üzülme. Bazen sezeryan normalden bile kolay geçiyor. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Kızlar bebeğe kan ihtiyaç olabilirmiş çok miktarda Hacettepe tıpa sevkettiler bizi. Yakınlarınızda varsa Arh- minnettar olurum
İnşallah tez zamanda bulunur kan cnm, onların stoğunda vardır kan ,sen hiç düşünme kan işini onlar yedek istiyordur, hacettepeye gitmesi çok iyi olmuş, güzel haberlerini beklıyoruz

Kızlar bebeğe kan ihtiyaç olabilirmiş çok miktarda Hacettepe tıpa sevkettiler bizi. Yakınlarınızda varsa Arh- minnettar olurum
İnş gerek kalmaz canım kalırsada çabucak bulursunuz inş Herşey çok güzel olacak Allahın izniyle atlatacaksınız bu zorlu süreci

İnşallah tez zamanda bulunur kan cnm, onların stoğunda vardır kan ,sen hiç düşünme kan işini onlar yedek istiyordur, hacettepeye gitmesi çok iyi olmuş, güzel haberlerini beklıyoruz
Evet kuzum zor bulunan kan grubu olduğu için ne olur ne olmaz yedeği de bulunsun dediler

Bende bide kasık fıtığı var onun da doğum esnasında çıkma ihtimali varmış doktor çok zorlamak istemiyor o yüzden beni. 39. Haftaya kadar bekletti aslında normal doğumu zorladık ama bakalım :) bugün belli olur inşallah artık bende ona göre hazırlarım kendimi
Kuzum arkadaşa haber veriyorum şimdi lazım olursa bana söyleyebilirsin bulmaya çalışırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…