2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
İyiyim demek adettendir 😑
İyi olmaya çalışıyorum kuzum.
Sen nasılsın? Son durumlar ne :)

Belkide, bakalım doktorun ne diyecek 💛
Kuzum BellaCiao BellaCiao ya katılıyorum içini dökmek istersin şuan lohusasın bir selam verene bile ağlayasın gelir.
Dök içini rahatla ağlamak istiyorsanda tutma kendini içini boşalt ki rahatla.
Oğlunu güzel günler bekliyor Rabbimin izniyle
Günaydın herkese güzel bir hafta diliyorum hepinize 🙏🏼

Yeni annelere güç sabır, bebişlere şifa diliyorum. ❤❤

Hamile olanlara da bu hafta doğum yapmalarını diliyorum 🙏🏼

Bizim bugün kontrollümüz var bakalım son durum ne 🤗🤗
Sağol kuzum Allah razı olsun
Güzel haberlerle dönmen dileğiyle 💙
Bende süt sağcam biraz sonra hazırlanıp pammuk kızımı görmeye gitcez çok heyecanlıyım 🤗😍

Nasılsın canım sancın devam ediyor mu

Doğum yaklaştığından hassas olmuştursun kuzum ☺
Güzel haberlerle gel canım haber ver 😍
Şükür iyiyim canım,dün taburcuyuz diye görmemize 5dk izin verdi doktor. Bugün izin yok :KK43: inşallah yarın çok güzel haberlerini alırım :dua::olamaz::anne:
Şuan şifa olsun kızıma süt sağıyorum 😍

Çok şükür iyiyiz canım bizde 😇
Yarın kuzumu görcen Allahın izniyle çok mutluyum,hafta sonu görüş yok :KK43:
Annen güldürdü beni 😂
Bu günler geçici en azından kuzum öyle düşün vuslatımız sağlıklı olsun da. Eve çıktığında bol bol izler koklarsın inş 🤗
Kime benziyor canım merak ettim :deli:

Bu günler geçici en azından kuzum öyle düşün vuslatımız sağlıklı olsun da. Eve çıktığında bol bol izler koklarsın inş 🤗
Kime benziyor canım merak ettim :deli:
Şuan daha doğmadı karnımda diye avutuyorum kendimi 😇
Amin canım inşallah 😍
Burnu ağzı saçları kaşları aynı ben 😇 sima olarak bakınca aynı eşim 😍

Kızlar göğsün boşaldığını sağdıktan sonra nasıl anlıyorsunuz 🤔
Ben bir türlü anlayamıyorum

Aynen öyle canım eşime benziyor diye çok mutlu oluyorum kız 😍
Sende ben gibi olursun doğumdan sonra 😇
Ya anneye ya babaya benzicek canım eşime de benzesin tabi isterim yakışıklı adam kocamda :KK60:sevdim beğendim de vardım sonuçta :oops:
Eccükte bana benzesin demi ama :ıslık:

Gunaydin kizlar,Şu emzirme dönemi canimi okudu resmen. Iki gündür sol göğsümün kahverengi yerinde sertlik var. Mastit için başka belirtim yok, ates vs gibi... Ne yapacagimi bilemedim, göğsümü sağdım, sicak havlu koydum , hiçbirşey değişmedi...normal mi bu cildiracagimm:bicak::KK43:

Ya anneye ya babaya benzicek canım eşime de benzesin tabi isterim yakışıklı adam kocamda :KK60:sevdim beğendim de vardım sonuçta :oops:
Eccükte bana benzesin demi ama :ıslık:
Kız hiç ummadığın yerden birinede benzeyebiliyor 😂
Benzemiştir o merak etme sen 😍
Ayak tırnağı falan 😆😂

sağol canımmm
Gebelik zarlarının erken yırtılması deniyor buna. Bebeği de hissedemedim. Hastaneye gidip NST’de kalp atışını duyana kadar zaman geçmek bilmedi. Son 3 haftadır sancım vardı. Geçen hafta NST’de 80’lerde sancı çıkıyordu
Normal durumda zarlar doğum başlamadan açılmaz. Benimki normalin dışında gelişti
İnşallah sen de her şey yolunda gider. Vaktin olur merak etme
Anladim canim cok gecmis olsun. Yok gecen hafta 20 lerdeydi siknti yok o zaman bende canim. 2 hafta kaldi zaman ne kadar cabuk geciyor

• Beğen
Reactions: 9ay
Günaydın kızlar:KK200:

Sürekli uyuyup uyanmaktan gözlerim şişti🙈 size de oluyor mu gece uyandığımda terden sırılsıklam oluyorum 😐 ya da emzirirken bir ateş basıyor su içinde kalıyorum.

Bugun eşim işe başladı ipekle başbaşayız kv gelirin gündüzleri dedi ama tekken denemek istiyorum.

Cuttingcorners Cuttingcorners şükür canım kızımın durumu iyi :nazar: tedavisinin bitip sağ salim evimize gelmesini bekliyoruz.
Sen nasılsın canım İpek nasıl kaç günlük oldunuz :)

@BellaCiao canım nasılsın kaç günün kaldı var mı belirtin,içimden bir his seninde doğumun 40+0da olcak diyor 😍😇

@atanamayanogretmen canım sen nasılsın sende var mı belirti ☺
Annen geldi mi okuduysam bile unuttum 😊

Canım hayırlısıyla çıkacak vuslat kızımız 🙏🏻sen üzülüp stres yapma yeter ki,çıktığında annesi güçlü olsun😍 sütün etkilenmesin.

Biz de çok şükür iyiyiz 😍 ipek hanım fake attı şuan bana emerken uyudu beşikte uyandı sallıyorum şuan:KK49: biz de 11 günlük olduk zaman nasıl da geçmiş yarına devletten randevu aldım ipek için sarılığını kontrol ettirmek istiyorum.

Günaydın kızlar:KK200:

Sürekli uyuyup uyanmaktan gözlerim şişti🙈 size de oluyor mu gece uyandığımda terden sırılsıklam oluyorum 😐 ya da emzirirken bir ateş basıyor su içinde kalıyorum.

Bugun eşim işe başladı ipekle başbaşayız kv gelirin gündüzleri dedi ama tekken denemek istiyorum.
Bende geceleri su gibi terliyorum. Ben kanamadan dolayıdır diyordum ama bilmiyorum. Ben adet döneminde geceleri böyle terlerdim. Emzirirken terlemede normal sanırım.

Senin tarif ettiğin kasılmalar aynı benim açılmamın olduğu geceye benziyor canım.
Bence doktoruna çok beklemeden git canım sezeryan olucaksın geç kalma

Amin canım inşallah inşallah
Allah razı olsun 😇
Gidicem kuzum 8 buçuk gibi tekrar başladı 1 saat kadar sürdü yine. Birazdan arıycam doktoru
LoveAndMarriage LoveAndMarriage BellaCiao BellaCiao
Kizlar dr a sordum . Gelsen iyi olur dedi. Yazdiklarinizi okudum. Zaten yarin gidecektim bugun gideyim bari. 😀
Bende boşluğu varsa gidicem bakalım. Aynı şekilde yarın gidecektim bugün gidiym 😃

Ikınırken inanırmısın çocuğun çıktığını bile anlamadım 😂😂😂
Ebe tamam ıkınma dediğinde doktorda rahat nefes al dediğinde kızımı gördüm 😍
Sende iyi demişin 😂😂😂
Ne macera yaa 😊
Biliyorsun ben ultrason ölçümlerine inanmıyordum ama sonuçu görünce şok oldum ☺

Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin
Bende gecesinde kızıma kavuştum 😍

Bol bol rahatlat canım kendini sonuçu görünce inanki şaşıracaksın ☺😍
Yani ultrasondan daha iyi mi cikti

zaten kasilma varmis. Bebek sabahtan beri bir yerde toplasmis sert sert duruyordu. Diyodum poposunj falan dayadi meger kasilmaymis. Vajinaya dogru baskida hissediyorum . Bu sabah ayiptir soylemesibi baski oldu akinti geldi zannettim ki acaba kanama mi oldu ama yok degildi. Galiba gercekten yaklasti . Tecrubesizlik ne kotu😥
Akinti dedigin sarimsi Bir sey miydi.dogum yapmadan onceki gece çok sık idrara cikmistim o gun kanala yerlesmis megerse.evet tecrubesiz olunca her belirtide acaba mi diyoruz.doktorum demisti sanci gelirse anlarsin o cok farkli oluyor diye.gercekten öyle.bebegin bi tarafa yigilmasindan daha farkli oluyor.butun karnin sertlesiyor

X