2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
İyiyim demek adettendir
İyi olmaya çalışıyorum kuzum.
Sen nasılsın? Son durumlar ne :)

Belkide, bakalım doktorun ne diyecek
Kuzum BellaCiao ya katılıyorum içini dökmek istersin şuan lohusasın bir selam verene bile ağlayasın gelir.
Dök içini rahatla ağlamak istiyorsanda tutma kendini içini boşalt ki rahatla.
Oğlunu güzel günler bekliyor Rabbimin izniyle
Sağol kuzum Allah razı olsun
Güzel haberlerle dönmen dileğiyle
Bende süt sağcam biraz sonra hazırlanıp pammuk kızımı görmeye gitcez çok heyecanlıyım

Bu günler geçici en azından kuzum öyle düşün vuslatımız sağlıklı olsun da. Eve çıktığında bol bol izler koklarsın inş
Kime benziyor canım merak ettim

Bu günler geçici en azından kuzum öyle düşün vuslatımız sağlıklı olsun da. Eve çıktığında bol bol izler koklarsın inş
Kime benziyor canım merak ettim
Şuan daha doğmadı karnımda diye avutuyorum kendimi
Amin canım inşallah
Burnu ağzı saçları kaşları aynı ben sima olarak bakınca aynı eşim

Kızlar göğsün boşaldığını sağdıktan sonra nasıl anlıyorsunuz
Ben bir türlü anlayamıyorum

Aynen öyle canım eşime benziyor diye çok mutlu oluyorum kız
Sende ben gibi olursun doğumdan sonra
Ya anneye ya babaya benzicek canım eşime de benzesin tabi isterim yakışıklı adam kocamda sevdim beğendim de vardım sonuçta
Eccükte bana benzesin demi ama

Gunaydin kizlar,Şu emzirme dönemi canimi okudu resmen. Iki gündür sol göğsümün kahverengi yerinde sertlik var. Mastit için başka belirtim yok, ates vs gibi... Ne yapacagimi bilemedim, göğsümü sağdım, sicak havlu koydum , hiçbirşey değişmedi...normal mi bu cildiracagimm

Ya anneye ya babaya benzicek canım eşime de benzesin tabi isterim yakışıklı adam kocamda sevdim beğendim de vardım sonuçta
Eccükte bana benzesin demi ama
Kız hiç ummadığın yerden birinede benzeyebiliyor
Benzemiştir o merak etme sen
Ayak tırnağı falan

Anladim canim cok gecmis olsun. Yok gecen hafta 20 lerdeydi siknti yok o zaman bende canim. 2 hafta kaldi zaman ne kadar cabuk geciyor

Reactions: 9ay
Günaydın kızlar

Sürekli uyuyup uyanmaktan gözlerim şişti size de oluyor mu gece uyandığımda terden sırılsıklam oluyorum ya da emzirirken bir ateş basıyor su içinde kalıyorum.

Bugun eşim işe başladı ipekle başbaşayız kv gelirin gündüzleri dedi ama tekken denemek istiyorum.

Canım hayırlısıyla çıkacak vuslat kızımız sen üzülüp stres yapma yeter ki,çıktığında annesi güçlü olsun sütün etkilenmesin.

Biz de çok şükür iyiyiz ipek hanım fake attı şuan bana emerken uyudu beşikte uyandı sallıyorum şuan biz de 11 günlük olduk zaman nasıl da geçmiş yarına devletten randevu aldım ipek için sarılığını kontrol ettirmek istiyorum.

Bende geceleri su gibi terliyorum. Ben kanamadan dolayıdır diyordum ama bilmiyorum. Ben adet döneminde geceleri böyle terlerdim. Emzirirken terlemede normal sanırım.

Senin tarif ettiğin kasılmalar aynı benim açılmamın olduğu geceye benziyor canım.
Bence doktoruna çok beklemeden git canım sezeryan olucaksın geç kalma

Amin canım inşallah inşallah
Allah razı olsun
Gidicem kuzum 8 buçuk gibi tekrar başladı 1 saat kadar sürdü yine. Birazdan arıycam doktoru
LoveAndMarriage BellaCiao
Kizlar dr a sordum . Gelsen iyi olur dedi. Yazdiklarinizi okudum. Zaten yarin gidecektim bugun gideyim bari.
Bende boşluğu varsa gidicem bakalım. Aynı şekilde yarın gidecektim bugün gidiym

Yani ultrasondan daha iyi mi cikti

Akinti dedigin sarimsi Bir sey miydi.dogum yapmadan onceki gece çok sık idrara cikmistim o gun kanala yerlesmis megerse.evet tecrubesiz olunca her belirtide acaba mi diyoruz.doktorum demisti sanci gelirse anlarsin o cok farkli oluyor diye.gercekten öyle.bebegin bi tarafa yigilmasindan daha farkli oluyor.butun karnin sertlesiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…