2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271

Emzirir ken parmağınla sıkıyor musun orayı yoksa gevşek mi bırakıyorsun

Bana 3 ay demir hapı verdi bi de d3.... Decaviti bırak dedi.

Ah sorma hele ben her emzirmede öyleyim. Zaten çok terleten biriydim içtiğim su 3 lt den fazla oluyor o yüzden.
Kızlar bebeğe kan ihtiyaç olabilirmiş çok miktarda Hacettepe tıpa sevkettiler bizi. Yakınlarınızda varsa Arh- minnettar olurum
Canım ben hacettepe tıp ta çalıştım arkadşlarım çok lütfen bebeğin bilgilerini gönderir misin paylaşacağım hemen.... H tepe de emin elllerde için rahat olsun.

Oyyy o ayaklarını yer annesi neyse doğduktan sonra büyüdükçe toparlandıkça da değişiyormuş
Değişmicek değişmicek hep eşine benzicek
Tekken daha rahat edersin canım ben şimdiden tek kalayım rahat olurum diye düşünüyorum
İnşallah canım inşallah hayırlısıyla sağ salim taburcu oluruz
Biraz önce hem sütleri götürdük hemde doktorumuzdan bilgi aldık.
Durumu iyiye gidiyor dedi çok şükür bin şükür Rabbime
Haftaya taburcusunuz bir aksilik çıkmazsa dedi

Elleme eziyet etsin annesine inşallah düşmüştür kuzum güzel haberlerle gelirsin.
Fazla kalabalık ortama girme canım bebekle etrafta enfeksiyon çok
Yani ultrasondan daha iyi mi cikti
Ultrason kilosuyla bir çıktı canım ben az çıkar yanlıştır o ölçümler diye inanmıyordum ☺

Canım iki gündür bebek.emerlen iyice sıkıyorum orayı, sut ciksin diye ama ağrı devam ediyor, pek birşey değişmedi. Doktora gittim mastit değil dedi, sicak soğuk uygula dedi, bakalimmise yarayacak mi

Canım iki gündür bebek.emerlen iyice sıkıyorum orayı, sut ciksin diye ama ağrı devam ediyor, pek birşey değişmedi. Doktora gittim mastit değil dedi, sicak soğuk uygula dedi, bakalimmise yarayacak mi
Bence canım sıktığın için tıkıyorsun damarı ve şişiyor.sertleşiyor. Memenizi serbest bırakın diyorlar sadece alttan destek verin. Yani ucunu elle sıkmaman lazım zaten bebiş hepsini ağzına alırsa çeker. Bugün serbest bırakarak bi dene bakalım belki şişliği inee

i
Erkek annesi değilim ama bebişler ilk 6 ay o acıyı hissetmezmiş diye duydum ne kadar doğru bilmiyorum. Bence en güzeli doğumdan hemen sonra yaptırmak :)
Bende istedim ama doktorumuz ilk 1 ay önermiyoruz desiler bu sefer de esim duyunca 1 ay geçsin dedi. Ne guzel ikna etmiştim

Bende ayni durumdayım.altini aciyorum uyansin diye o sirada bi uyaniyor ne zaman mememi tuttursam uyuyor.biberonu uyusa bile aliyorcok fena.ilk torun mu

LoveAndMarriage melike222 havadansudan

Kizlar dr dan.dondum. Nst de sancilarim cikti.dr acilma muaynesi gerek gordu ancak acilmam yokmus henuz. Ama bebek kanala girmis heran dogum olabilir hazirlikli olun dedi.
Tahmin ettigim gibi dogum baslamis gelende nisanmis canim.sen simdi evde takip et canim kasilman oldugunda ne siklikta oluyor dakika tut hamilelik programlarinda var.ozellikle 10 dakikaya ya da 5 dakiyaya duzenli oldugunda hemen hastaneye git.acilman olmadığı icin biraz surebilir.
Seninle gunumuz aynimis.ben 36 da doğum yaptim.seninde yarin 38 oluyor.haftasida cok iyi

Son mesajında gördüm canım normal doğuma engel yokmuş çok sevindim şimdi sadece beklemek var

Negatif bi doktora düştük canım bu bilgileri bize kendisi söylemedi, biz başında yakaladık 14,8 di 1 grce fototerapi aldı salı çıktık 10 değerle cıma ölçüldü 12,6 bol bol beslensin dedi bi daha ona gitmeyi düşünmüyorum bende eğitim arş hastanesinden yarına randevu aldım içimiz rahat etsin diye

Kız benim ipek de eşimin kopyası nasıl benzetmişsem öyle

Canım güzel haberler almana sevindim hayırlısıyla kavuşacaksın sende vuslata

Sonraki dertler gaz uyuma uyanma olacak inşallah
Bende ayni durumdayım.altini aciyorum uyansin diye o sirada bi uyaniyor ne zaman mememi tuttursam uyuyor.biberonu uyusa bile aliyorcok fena.ilk torun mu
İlk torun canım o kadar üzerine titriyorlar ki çok şanslı sıpam

Çok iri bi bebek değil doğurabilirsin dedi kuzum bekliyoruz artık heyecanla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…