2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271

Hem emiyor hem de süt varken stok amaçlı sağıyorum canım

Bizim de 18.19 canım doğum saati

Amin inşallah canım

Amin inşallah canım
@Blankinfinity

kizlar cok gecmis olsun . Tez vakitte bebisleriniz iyi olur sifa bulur ins. Uzuntuyle okudum .cok sik giremedigim icin sobradan okuyorum. Kendinizi uzmeyin. İnsallah İyi olacak dualarim

Amin cümleten canım
Geçmiş olsun. Allah anali babali büyütsün Canım amin
Allah razı olsun canım

peki kasilma ?:)
Kasılmada karnın sertleşiyor ve tepecik gibi şişiyor. Benimki ağırsız mesela şu an sadece sertleşiyor
Canım sıçak bir duş al ya da küvet varsa doldur içinde bekle. Eğer kasılmalar geçerse yalancı doğum sancısıdır geçmezse doğum başlamış olabilir :) bizim doktorlar bunu tavsiye ediyor bize
Duş aldım kuzum geçmedi. Duşta ve duştan çıktıktan sonra da geldi kasılma

Nasılsın canım sancın devam ediyor mu
İyi olmaya çalışıyorum canım. Çok hassaslaştım bu aralar :). Yarın kontrollüm var bakalım hayırlısi olsun

Sen nasılsın kuzum, prenses nasıl oldu ? ❤
Doğum yaklaştığından hassas olmuştursun kuzum ☺
Güzel haberlerle gel canım haber ver
Şükür iyiyim canım,dün taburcuyuz diye görmemize 5dk izin verdi doktor. Bugün izin yok inşallah yarın çok güzel haberlerini alırım
Şuan şifa olsun kızıma süt sağıyorum
İyiyim canım benim siz nasılsınız asıl
Cuma sondu kuzum ama evden devam doğurasıya kadar. Annemde yeter artık kızıma kitap oku, müzik dinlet hesap yapmaktan çocuğumun kafası şişti diyor
Çok şükür iyiyiz canım bizde
Yarın kuzumu görcen Allahın izniyle çok mutluyum,hafta sonu görüş yok
Annen güldürdü beni

Kasılma devam ediyor kuzum 10 dkda bir şu an, hafif bel ağrım var tesadüf mü bilemedim

Gerçekten mi epidurel aldığın halde böyle mi düşündün ben hemen 2.yi düşündüm
İkinciyi düşünmeden bir daha dusunmek lazım :) uykudan ölüyorum , babasıyla battaniye arasında salladım olmadı, beşiğe koyduk olmadı, omuza aldık olmadı, şu an ayaklarimda, en son kafamın üstüne alacağım herhalde

Kasılmada karnın sertleşiyor ve tepecik gibi şişiyor. Benimki ağırsız mesela şu an sadece sertleşiyor

Aaaaa benim sabahtan beri oyle. Hatta bende esime diyorum ki bu toplandi heralde bi yerde. Ay kendimi fransiz yaptim ama soru sorup duruyorum noluyor somdi bu kasilma olunca.agri gelemdigi surece problem olmuyor dimi

bi saat aralikli surdu. Sonra gecti. Ama belime vurmuyodu karin ile kasigim arasinda sinsi bir agri. Surekli.bi agriysa nedir ki nicin.dikkatli olmaliyim?
Devamlı olan ağrılar acılma yapıyor.
İlla doğum ağrısının bele vurması beklenmiyor.
Ben 9 ay bel ağrısı çektim nişanım gekdijten sonra doğuma kadar kasık ağrısı yaşadım
harikasin insalah bende rahat yapabilriim
İnşallah canım inan ve sonucu düşün
Açılma var miydi canm kaç saat aralıklarla açılma ilerledi?
Nişanım çarşamba sabahı geldi 1.1-5 cm açılma var dedi doktor. Ertesi gün kasılma sıklığım arttı açılmam 4cm mi bulmuş. Gecesinde doğumum oldu
Çok sağol canım amin inşallah sağ salim en kısa sürede kavuşurum
Seninde gözün aydın canım ne zanan oldu doğumun analı babalı büyüsün
Ağrıların su gibi akıp gitsin
Aynı markaymis benim esimde onu almış canim :) sagmadan önce artiya bas 5 yap ayarını mutlaka. Sagdiktan sonra kaynar suyla yıka parçaları
Hadi ya tesadüf ☺
Tamam canım çok sağol
Kız niye çıjtın suniden kaçarken ya bebeüin kalp atımı bozulursa sen bunu nerden bile bilcen

Aaaaa benim sabahtan beri oyle. Hatta bende esime diyorum ki bu toplandi heralde bi yerde. Ay kendimi fransiz yaptim ama soru sorup duruyorum noluyor somdi bu kasilma olunca.agri gelemdigi surece problem olmuyor dimi
Tam adamına sordun Şu an ne olup bittiği hakkında hiçbir fikrim yok kasılmalarım devam ediyor benim de :)

Hastaneye gitmelisin o zaman 2 saat içinde kasılma durmasa duşda fayda etmezse hastaneye gitmeyi tavsiye ediyorlar kuzum

Doğum hiç yaklaşıyor gibime gelmiyor kuzum ya :/

Üzülme kuzum bu günler çabucak geçecek inşallah. Yavrun iyi olacak doğa doğa seveceksin

bi saat aralikli surdu. Sonra gecti. Ama belime vurmuyodu karin ile kasigim arasinda sinsi bir agri. Surekli.bi agriysa nedir ki nicin.dikkatli olmaliyim?
Benim adet agrisi gibi agrim vsr diyince bu agriyi istemeyiz dedi beni nst gondermisti.dogumun yaklasmis olabilir. Kotkma kötu anlsmda soylemedim

Kasılma devam ediyor kuzum 10 dkda bir şu an, hafif bel ağrım var tesadüf mü bilemedim
Kuzum bu bahsettiğin kasılmalar rahimde açılmaya sebep oluyor doğumun yakın olduğunu gösteriyor

Tam adamına dedin şimdi bunu 5 çocuk düşünen ben
Kuzum inanki psikolojik olarak etkiliyorsun kendini süreçe ondan adapte olamıyorsun.
Hep 40+0da doğumum olcak diye düşündüm gerçekten tamda öyle oldu

Amin canım inşallah inşallah

Epidural almadan oncesi var iyi parmak yiyorsunsen agri hisettin mi dogumda.doktorun yaptigi igneyi hissettim
Olsun kız benim muanelerim bile acımadı,ebem çok çok iyiydi Allah var yukarda.
8cm açıklığım vardı en son ebem beni doğumhaneye ıkınma provasına alıp açılmaya yardımcı olduğu muayenede canım yandı ağrım oldu oda toplasan yarım saat bile sürmedi.
Açıklık oluştu kızımın saçlar göründü doktorumuz geldi çok derinden 2 defada gözlerini dünyaya açtı annesine boncuk gibi bakıyordu kızım
Elbet ağrım acım oldu hiç olmadı diyemem kesiyide hissettim. Ama ben abartıya göre çoook ağır olcak heralde dedim. Yaşarken dediğim bu bence dünyanın en güzel acısı kızımı bana getircek.
1 defa bile bağırmadım kontrollü davranıp doktorumu ve ebemi dinledim

Canim ne durumdasin.eger 5 dakikaya inerse hic bekleme hastaneye git.7 cm acilmisti 5 dakiksya inince
ne durumdasın canim
Birkaç saat uyudum kızlar. Hala aynı şekilde kasılmalar devam ediyor belli aralıklarla ama ağrı sızı yok. Normalde kontrolüm salı günü ama sabah doktoru arayıp bi soruym diyorum sezeryan ihtimali olduğu için gel der belki

Ağrı sancı olmayınca gitmedim kuzum iyi mi yaptım bilmiyorum ama sabah bi arıycam doktoru bekleme derse gidicem

Yasin uzun olsun canım. Allah sağlıklı hayırlı evlat eylesin

Yok benim de cok agir oldu diyemem.bende hic bağırmadım sadece ıkınırken kafam patlicak heralde dedim benim cok ani oldu ya anlayamadım bile daha 4 haftam vardi.doktira bile daha hurma yemeye bile baslamadim dedim
Bebişin kilosu boyu nasil peki canim.hani geriden geliyirduya o yuzden soruyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…