2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Wee baby almış canım eşim
Deneyeyim dediğin gibi bir bakayım
Kanaman niye artmış ki birşey çıkmasın
Rabbim tez zamanda kuzunu rahatlatsın canım bir anne için gerçekten çok zordur
Senin baya zor olmuş canım bende ödem falan olmadı çok şükür
Enfeksiyon kaptığını düşünüyorsan ihmal etme canım hemen bir baktır
Bana hiç birşey kulkanma dedi doktorum sadece kuru tut yeter dedi
Rahat oturup kalkıyorum bugün çok faha iyiyim mesela.
Sana yalan gelir belki 2.gün tekrardan çocuğum olsun normal doğum yapayım diye içimden geçirdim ☺
Hiç abarttıkları gibi zor değilmiş
Tanıdık olması iyi olmuş canım :) seninde için rahat eder numarasını alsan kızın beslenmesi ve durumu ile ilgili mesaj atardin ne güzel . Ayrıca belki ziyaret saatinizi uzatır
Yarın kendim yüzyüze görüşüp hem ebeme hemde yoğun bakımdaki kıza ufak bir hediye alayım diyorum ☺
Öylelikle tanışmış olurum

Maşallah
Gözün aydın canım
Sağlıkla evinize çıkarsınız inşallah ♥♥
Oy maşallah kilosuna
Gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün
Gözün aydın canım sağlıkla büyüsün inşallah
Oy masallah kilosi cok iyi.surekli emzir canim bir saati gecirme sarilik olmasin sonra.sanada gecmis olsun
MAşallah canım tam bir tosun gelmiş Allah sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin inşallah Doğumun nasıl geçti kilodan dolayı zorlandın mı canım dikişin oldu mu
Geçmiş olsun canm.ultrason kilosu kaçtı aynı miydi acaba?
Canım maşallah paşaya da sanada
Gözünüz aydın olsun. Rabbim sağlıklı ömürler versin
Kızlar çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için
En son geçen pazartesi kontrolüm vardı kilosu 3360 çıkmıştı. Doktorum kanalda olduğu için eksik ölçüm çıkar demişti. Doğum kilosunun 3960 olucağını beklemiyordum açıkcası.
Kızım 3460 doğmuştu ilk doğum olmasına rağmen daha kolaydı benim için.
Zorlandım, epey sancı çektim ama çok şükür kavuştum yavruma.
Epizyo yapılmadı ama küçük bir yırtılma olmuş. Kızımdan kalan dikiş bölgesinde kistler oluşmuş doğum sonrasında orayı temizledi. Dışarıda 2 dikişin var dedi.
Şuan çok şükür süt ve emme konusunda problem yaşamıyoruz. İnşallah böyle devam ederiz.
Telefonum olmadığı için sizleri takip edemiyorum. Lütfen bağışlayın ,
Bebeklerini kucaklarına alan arkadaşlarımın da gözü aydın

Bende hissetmiyor olabilirim o zaman kuzum bilemedim
Sezaryan mi olacak senin canim
Salı günü bebeğin kilosuna göre belli olacaktı canım normal doğum çok küçük bi ihtimal
Nasıl oldun canım
Sancılar devam ediyor mu
10-15 dk arayla geldi hep kuzum duştan çıktım şimdi tekrar bakacağım artık. Duşa girmeden önce de geldi bir kere duşta da geldi

Cuttingcorners şükür canım kızımın durumu iyi tedavisinin bitip sağ salim evimize gelmesini bekliyoruz.
Sen nasılsın canım İpek nasıl kaç günlük oldunuz :)

@BellaCiao canım nasılsın kaç günün kaldı var mı belirtin,içimden bir his seninde doğumun 40+0da olcak diyor

@atanamayanogretmen canım sen nasılsın sende var mı belirti ☺
Annen geldi mi okuduysam bile unuttum

Olabilirsin canım kontrol günü 1cm açıklığım vardı geceden uyumayıp öğlene kadar 4cm olmuş doktor çok hızlı ilerlemiş maşallah dedi geceye kalmaz doğumun olur demişti. Dediği gibide oldu 00.36da kızım dünyaya geldi

Canım çok çok geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin sana ve bebeğine. Neden rahim alındı?

Annem dün gece geldi canım
Bende belirti yok hala, yani en azından ben öyle hissediyorum
Ama kabız oldum, ondan dolayı çok sancım var
Ayaklarım aşırı şişti zor basıyorum
Bunların dışında iyiyim çok şükür bir sıkıntı yok kuzum

Kabızlık değil kız işte o doğum belirtisi tuvaletin varmış gibi his vardır yapamazsın
Benim öyle oldu hep ishali bekledim
Yatışımın yapıldığı gün tuvalet ihtiyacı hissettim hep

Günü yaklaşan arkadaşlar size bir tavsiye ve morel vereyim ☺
Doğum yapalı bugün 3.günüm yine olsa yine vajinal doğum düşünürdüm diyorum bunu dünden beri dikişleri düşmemiş biri olarak söylüyorum.
Morel morel morel her zaman sonucun güzelliğini düşünüp motive edip korkutmayın kendinizi
Ebem doğum esnasında karnımdan bastırmadı bile doktorum gerek yok çok güzel ıkınıyor dedi
Bir kez bile bağırmadım nefesimi düzenleyip ıkındım gerisi Rabbibin izniyle oldu çok şükür

Herkesin doğumu kolay olur inşallah kuzum ne güzel Genel olarak rahat karşıladın sen sancılarını ben şu an bile biraz panik oldum

Ben kesinlikle bi daha cocuk yapmam dedim.dedim.epidural almasaydik nasil olurduacaba

Herkesin doğumu kolay olur inşallah kuzum ne güzel ❤ Genel olarak rahat karşıladın sen sancılarını ben şu an bile biraz panik oldum
İnşallah canım Rabbim herkesin yardımcısı olsun cümle kuluna o yolda yardım etsin
Sonucun güzelliğini düşün kuzum aklına şunu getir normal yaparsan.
İnsanlar hastaneye acısını dindirmeye geliyor,benimde bu çektiğim acılar bana kızımı getirecek inşallah diye düşün

Amin kuzum
O düşünce herkese dayanma gücü veriyordur zaten canım Doktor sezaryen ağırlıklı konuştuğu için ona hazırladım ya kendimi şimdi ondan biraz gerildim Hayırlısı olsun bakalım

Erkek anneleri sunneti ne zaman düşünüyorsunuz

İyi olmaya çalışıyorum canım. Çok hassaslaştım bu aralar :). Yarın kontrollüm var bakalım hayırlısi olsun

Sen nasılsın kuzum, prenses nasıl oldu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…