2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Gecmis olsun canim.bende hastanede agladim.siz birde birakmissiniz ya daha kotu olmuştur. Bizim yanimizda durdu beraber yattik.ama o halde surekli gormek daha kotu.aklima geldikce cok kotu oluyorum

Canim agri esigin yuksek olabilir.benim oyleymis.hastaneye giderkrn hafif karin ve bel agrim vardi ama 4 cm acikligim vardi.sen dakika tut bakalim
Canm senin adet ağrıların siddetli miydi?
Kizlar adet agrisi siddetli olup normal dogum yapan var mi aranizda ozellikle onlardan duymak istiyorum . o ağrıya benziyor mu kasilma ve sanci geldiğinde

Kizlar adet agrisi siddetli olup normal dogum yapan var mi aranizda ozellikle onlardan duymak istiyorum . o ağrıya benziyor mu kasilma ve sanci geldiğinde
Son yillarda azalmisti onceden siddetliydi.kasilma adet agrusi gibi ama ayni anda karninda tas gibi oluyor.bebek bi yere yigilinca acaba kasilma mi diyorduk ya oyle olmuyormus karninin geneli sertlesiyor.inan oldugunda anlarsin.ayni anda belinede agri giriyor

Kremi her sağmadan sonra sürüyorum canım dediğin gibi.
1 de çalıştırıyordum o yüzden mi yara yapıyor ?
Acaba her makine için mi gerekli aynı durum yoksa benim göğüs ucum büyük makineye girince haliyşe dahada uzuyor
Sen nasılsın canım Yusuf nasıl kolik biraz daha düzeldi mi
Rengide takilma normal canim.iki kere kantaron yagi sürdüm hic yara olmadi.dene istersen.birde canim bebegi hic kucağına vermediler mi.birkere alip emzirsen sutun artacak eminim
Aa çok iyi hatırlattın canım dur bende süreyim.
İlk doğasıya göğsüme koydular benim içim temizlenirken aşşa yukarı yarım dakika 1 dakika anca durdu.
Bakımını yaptılar yanıma getirdiler kucağıma alamadım öptüm kokladım gözetim altına aldılar
Solunum cihazına bağlı olduğu için 10 dk anca görüp dokunabiliyorum canım
Sen nasılsın canım toparlanabildin mi
Dikişlerin düştü mü
Temizliğini neyle yapıyorsun

Rabbim sana evladına ailene can sağlığı versin gerisi boş canım. Kafana taktiğin şeyler aslında önemsiz ama lohusa psikolojisi ndesin hâlâ. Bende öyleyim biraz biraz azaldı şimdi herşeyi kafama takıyorum uzuluyorum inşallah geçecek bu günler

Hangi marka makine ? Göğüs ucunu yavaş çeken düzeye Alman lazım canım. Benimki 5 te yavaş çekiyor . Dene o şekilde anlarsın ayarını. Ebe de tarif etmişti bana hastanede.

Ben iyiyim canım kanamam arttı baya , kırkım çıktığında bir iki gün kesildi tekrar başladı . Normal adet olmuş olabilirsin dediler bekliyorum duruma göre hastaneye gideceğim. Yusuf hâlâ aynı maalesef kolik devam ediyor şu an ayakta sallıyorum sancı vurdukça ağlıyor çok zor gercekten

Kaç gün kalacağı konusunda tahminde bulundular mı canım ?
yoğun bakım hemşireleri normalde bilgi vermiyorlar antibiyotik tedavisi alırsa 7 günlük demişlerdi sadece. Doktor dün bilgi verirken durumu çok şükür iyiye gidiyor ama daha yolumuz uzun dedi
Bebeklerin ciğeri bizimki gibi değil zamanla düzelecek dedi
Eşimin bir müşterisinin kızı aynı yoğun bakım servisinde çalışıyormuş.
Dün sağolsun aramış kızını,bebeğimizin durumunu falan sormuş tesedüf o esnadada kızımın bakımını yapıyormuş :)

Bende istemistim dogdugunda bebek sari diye hemen dok tora goturduler.gecen hafta kontrolum vardi doktor cok hizli iyilesmissin dedi sasirdi hatta.daha iyiydim ama sanki alt tarafim dusecek gibi iki gundur.birde akinti gelmeye basladi acaba enfeksiyon mu kaptim diyorum.cok dikkatli ol zor geciyor agrisi canim.bana bir tane yikama jeli alirdi doktorum sadece onu kullaniyorum.
Senin nasil cok agiriyor mu.oturabiliyor musun.bebekte yokken sürekli uzan daha cabuk iyileşirsin bebis gelince iyi olman lazim cunkusurekli oturmak zorunda kaliyorsun dikisler bile olsa
Dikislerim dustumu hic bilmiyorum hic bakmadim oraya bakabilecegimide sanmiyorum.dogum sirasinda odem olustu
Sonrasinda bile surekli kontrol ettiler ve buz koydular

Tanıdık olması iyi olmuş canım :) seninde için rahat eder numarasını alsan kızın beslenmesi ve durumu ile ilgili mesaj atardin ne güzel . Ayrıca belki ziyaret saatinizi uzatır

Canim doktorim 40 gun surecek kanaman hatta gecedebilir normal dedi bana

melike222 Canim geçmiş olsun. Dogum yapmışsın. Allah anali babali büyütsün.
Sağol canım Allah razı olsun
Sen nasılsın alışabildiniz mi yeni sürece
Bu akşam arka arkaya çok kasılmam var. Ama ağrılı falan değil yalancı kasılma diye düşünüyorum o yüzden
Canım belki ağrıyı hissetmiyor olabilirsin
Mesela benim ağrı eşiğim yüksekmiş maşallah diyeyim :)
75 sancıda ben hissetmeyip gülüyordum
100de adet sancısı gibi geliyordu
Aşşa yukarı 6 cmden sonra ağrı eşiğim arttı epidurel takıldı
Zaten 10cmde doğuma alındım
Kremi bende kullanıyorum canım muhtemelen makine yapıyor yarayı diye tahmin ediyorum

Normalde adet ağrım hiç olmaz canım.belim doğum esnasına kadar hiç ağrımadı hep kasık ağrısı hissettim. Ama sonucun güzelliğine adapte olup güzel düşündüm hep.
75 sancıda gülüyordum 100de adet ağrısı gibi geliyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…