2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canım son kontrolde açılma yoktu çatımda darmış sezaryene alındım

Bizimkinde oyle kizariklik olmadi.aynen canim hayatimda yasadigim en kotu deneyimdi.o uzuntuyle kurban adadım ben.sen arada kandan baktir canim.bizi bir hafta sonra cagirdi konttole

canim ben adette de cok agri cekmezdim. Ayni boyle hafif karin agrisi cekerdim. Bunun siddetlisini bi iki kere cektim kasiklarima vurmustu. Anlayamiyirum o yuzden
Cnm doğum sancısı adet sancısı gibidir + doğum sancısı yine belli aralıklarla gelir 5 dk da bir gibi ,kasılmaların var mı ,kaç dk da kasılma oluyo bunlara dıkkat et, eğer ki çok şüpheye düşüyorsan bi acile git

canim cok dayanamacak gibi olursam aynen dedigini yapicam. Suan uzandim. Dinliyorum kendimi.
Cok sagol .

Ilk basta o renkte geliyor canim.once su gibiydi sonra turuncuya dondu benimki suanda da sut rengine dondu artik
Turuncu renkte olmalı zaten. İlk bi kaç gün turuncu gelir. O bebeğin bağışıklık sistemi için çok önemli. Çok değerli :)
Elle pompasız sağdığım zaman yağlı koyu kıvamda 2 damla falan çıkıyor.
Makine sağımında sulu çıkıyor kızlar
Normal bir durum mu
Göğüslerim yüzüldü sağarken kanlı gelmesine sebep oluyor
Dünkü sağdıklarımda hafif kanlı enfeksiyon kapar diye almadılar

Sinirliyim bugün yahu akşamdan bir akrabamiz haber verdi yarın sana geleceğim diye, esimde bugün görevli evde yok , çocuk zaten durmuyor annemle kardeşimi çağırdım siz bakında birşeyler hazırlayayım diye. Sıkıntıyla hazırladım akşam üstü 4 te yazmış hastayım gelemicem. Lütfedip haber verdi sağolsun o saatten sonra bebekli insana yapılır mı bu

Normal canim aynen öyle oldu benimde kanlı olanı döktüm tabi. Lansinoh kullan her sagdiktan sonra ucuna ve siyah kısma sur. Süt önce su gibi sonra turuncu zamanla beyaz olarak geliyor. Sagarken makineyi kaça ayarliyorsun? Benimkinde 5 kademe var, 5 te sagiyorum öteki türlü ucu yarılır demişti hemşire

ben de boyle tiplere acayip uyuz oluyorum. Bid ahakine aa canim musait degilim dersin. Haber verip tam gelme saatinde gelemicem demek nedir yaw. Ayip bilmiyor insanlar artik. Coluklu cocuklu farketmez bile. Yani cocuk olmasa da ayip olsa daha buyuk ayip.

Bende hazırlık yapmıştım falan yazdım, çok üzüldüm WhatsApp tan yazmıştım meğer çökmüş iletilmemis sana diyor. Whatsap açılınca mesajlar topluca geldi ama o yazmamış , yani durumu kurtarmak için yalan söyledi sanırım. Bugün bir sürü de isim vardı hepsi kaldı. Ne bileyim insanlar gerçekten anlayışsız ve garip canım..

Rengide takilma normal canim.iki kere kantaron yagi sürdüm hic yara olmadi.dene istersen.birde canim bebegi hic kucağına vermediler mi.birkere alip emzirsen sutun artacak eminim

Günaydın kızlar
İnternetim bitmesin diye çok giremiyorum
Birşey sormak istiyorum. Sütü sağdıktan sonra bile hafif dolgunluk hissi tam boşalmadığını mı gösterir. Yoksa normal mi öyle olması ?
Canım dolgunluk hissini bilmiyorum ama 15dkdan sonra süt geliyorsa sağıma debam edebilirsin demişlerdi bana
Kuzum maşallah ne kadar güzel bir doğum hikayen olmuş
İnanki bir türlü yazamadım gözün aydın olsun Rabbim analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin oğlunu

İlk başta öyle geliyor sonra turuncu olacak süt :) sonra beyaza dönecek . Stres yapma canım sütün gelmeye başlamış aslında. Umarım bebisin biberona alismaz hastanedeyken
Anladım ki aslında normalmiş canım ben kanlı sanıp dökmüştüm
Şuanda şırınga ile ağızdan besleniyor
Biberona alışırsa canı sağolsun dicez artık canım

Kızlar günaydın. Malum 40 haftayı geçtim ve ben ne zaman dogurcam diye beklerken bu sabah yani 40+6 da bi sanci ile uyandım ve nisanimin geldiğini gördüm. zannedersem bugün veya yarın doğumum olur
Canım benim nişanım geldi ertesi gün gece doğum yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…