2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bende.idrarimin geldiğini anlamıyorum ama yapatkande çok ağrılı oluyor hani çok tutarsiniz da kesik kesik yaparsınız ya aynen öyle rahim alındı ama ben hiç iyi olamadım ya şimdide acaba idrar torbası na zarar mi vrdi acaba diyorum randevum da 40 im çıktıktan sonra gerçi o zaman bile gitmek istemiyorum.herseyden korkuyorum

Bende.idrarimin geldiğini anlamıyorum ama yapatkande çok ağrılı oluyor hani çok tutarsiniz da kesik kesik yaparsınız ya aynen öyle rahim alındı ama ben hiç iyi olamadım ya şimdide acaba idrar torbası na zarar mi vrdi acaba diyorum randevum da 40 im çıktıktan sonra gerçi o zaman bile gitmek istemiyorum.herseyden korkuyorum
Sonda çok mu takılı kaldı sende canım ? Doktor öyle demişti bana sonda çıktıktan sonra bir süre idrarın geldiğini anlamayabilirsin demişti.

Canım sarılık derecesi neydi ? Kaç günlük oldu?
İdrar torbam sarktı demişsin de yani şimdi şöyle diyim ben de tutamıyorum çooğunda ama ben çok sıvı alıyorum ve normalde de sürekli WC te giden biriyimdir...ilk hamileliğimde de aynısı oldu ama sonra geçti yani hani sen sarktığını nasıl anladın
Canim dogum esnasinda ebe söyledi hatta bu yaşta çok yazik. Idrarim geldi hissetmedim ebe söyledi. Ve eve gelirken ilk birkac gün tam altima yapiyordum. Tuvalete yetismem mumkun degil zaten hissetmedim bile. Daha gelmeden gidiyorum. Yoksa o his geldiginde bile yarisi gidiyor. Sarilik degeri 1 yazmış ama gozlerinin ici sapsari etrafi. Burnu hepsi. Hafta ici gidecegiz. Tekrardan

Durumumuz kötü
Doktor dahi gözleri dolu konuştu
En üst düzeyde verdikleri oksijen dahi yetmiyormuş
Canım bir anne için bunları duymak gerçekten çok üzücü.
Bütün hepimizin duası minik bedeniyle mücadele eden Urasla
Tüm kalbimle inanarak söylüyorum Urasın böyle arada umutsuz edici haberlerini alıcamızı hissediyorum. Tüm kötü konuşmalara karşı Uras bu süreçi atlatıcak Sen o hastane kapısından kucağında oğlunla çıkacaksın

Canım bir anne için bunları duymak gerçekten çok üzücü.
Bütün hepimizin duası minik bedeniyle mücadele eden Urasla
Tüm kalbimle inanarak söylüyorum Urasın böyle arada umutsuz edici haberlerini alıcamızı hissediyorum. Tüm kötü konuşmalara karşı Uras bu süreçi atlatıcak Sen o hastane kapısından kucağında oğlunla çıkacaksın
İnşallah kuzu inşallah😭

Bende hazırlık yapmıştım falan yazdım, çok üzüldüm WhatsApp tan yazmıştım meğer çökmüş iletilmemis sana diyor. Whatsap açılınca mesajlar topluca geldi ama o yazmamış , yani durumu kurtarmak için yalan söyledi sanırım. Bugün bir sürü de isim vardı hepsi kaldı. Ne bileyim insanlar gerçekten anlayışsız ve garip canım..
ben eskiden olsa cok anlayisli olurdum ama artik umursamiyorum. Boyle sacma sapan davrnanin uzerini ciziyorum

Bu akşam arka arkaya çok kasılmam var. Ama ağrılı falan değil yalancı kasılma diye düşünüyorum o yüzden 🤔

Çok geçmiş olsun canım. Umarım bundan sonra oğlunla güzel günleriniz olur. Bu kötü günler hepsi geride kalır 🙏🏼
Sağol canım Allah razı olsun...
Canım son kontrolde açılma yoktu çatımda darmış sezaryene alındım

Olsun canım sağ salim doğumun oldu sezaryen olsa da farketmez.
Bizimkinde oyle kizariklik olmadi.aynen canim hayatimda yasadigim en kotu deneyimdi.o uzuntuyle kurban adadım ben.sen arada kandan baktir canim.bizi bir hafta sonra cagirdi konttole

Ben de adak adadım.... O kadar üzgündüm ki; gece yatırıp çıktığımda ağlamaktan önümü göremedim dizimin üstüne kapaklandım diz kapağım şiş tam bükemiyorum... Ama eşim o kadar sakin ki yani o öyle olmasa ben napardım serinkanlı adam. Ben dayanamam. Çarşamba günü gideriz kontrole zaten.
Elle pompasız sağdığım zaman yağlı koyu kıvamda 2 damla falan çıkıyor.
Makine sağımında sulu çıkıyor kızlar
Normal bir durum mu
Göğüslerim yüzüldü sağarken kanlı gelmesine sebep oluyor
Dünkü sağdıklarımda hafif kanlı enfeksiyon kapar diye almadılar

Canım ben sürekli lansinoh krem sürüyorum emzirmeden önce ve sonra yoksa benim ki de yara olacaktı
Canim dogum esnasinda ebe söyledi hatta bu yaşta çok yazik. Idrarim geldi hissetmedim ebe söyledi. Ve eve gelirken ilk birkac gün tam altima yapiyordum. Tuvalete yetismem mumkun degil zaten hissetmedim bile. Daha gelmeden gidiyorum. Yoksa o his geldiginde bile yarisi gidiyor. Sarilik degeri 1 yazmış ama gozlerinin ici sapsari etrafi. Burnu hepsi. Hafta ici gidecegiz. Tekrardan

Senin durum farklı o zaman canım 40 ın çıksın mutlaka kontrole git. Yani bende de şu oluyor yataktan kalkıyorum bi anda sanki boşalırcasına geliyor o yüzden artık saat başı olsa da olmasa da gidiyorum tuvalete
Bu akşam arka arkaya çok kasılmam var. Ama ağrılı falan değil yalancı kasılma diye düşünüyorum o yüzden 🤔
Canım takip et kaç dakika da bir geliyor ve neresi ağrıyor

Sağol canım Allah razı olsun...

Olsun canım sağ salim doğumun oldu sezaryen olsa da farketmez.

Ben de adak adadım.... O kadar üzgündüm ki; gece yatırıp çıktığımda ağlamaktan önümü göremedim dizimin üstüne kapaklandım diz kapağım şiş tam bükemiyorum... Ama eşim o kadar sakin ki yani o öyle olmasa ben napardım serinkanlı adam. Ben dayanamam. Çarşamba günü gideriz kontrole zaten.

Canım ben sürekli lansinoh krem sürüyorum emzirmeden önce ve sonra yoksa benim ki de yara olacaktı

Senin durum farklı o zaman canım 40 ın çıksın mutlaka kontrole git. Yani bende de şu oluyor yataktan kalkıyorum bi anda sanki boşalırcasına geliyor o yüzden artık saat başı olsa da olmasa da gidiyorum tuvalete

Canım takip et kaç dakika da bir geliyor ve neresi ağrıyor
Şimdi dakika tutmaya başladım canım. Hiç ağrı yok ve çok kısa süreli oluyor gelip gidiyor gibi hemen

Sonda çok mu takılı kaldı sende canım ? Doktor öyle demişti bana sonda çıktıktan sonra bir süre idrarın geldiğini anlamayabilirsin demişti.
Gündüz 12 de takıldı ameliyathanede 2 buçuk saat bekledim 4 bucukta çıktım ertesi gün aldılar galiba ama kaçta aldılar bilmiyorum.diren i de 3.günü aldılar artık o hastaneye gitmek istemiyorum ama ameliyatımı yapan doktora gitmem gerekiyor off aklıma geldikçe KOtu oluyorum adet olmayı özlermi insan çok üzülüyorum sürekli agliyorum çok duygusallastim bir yandan da canından önemlimi diyorum offf aklımdan hiç gitmiyor ne yapacam bilmiyorum

Canim gozun aydin. Allah size bagislasin yawrunu. Birsey sorucam bu su gelip bosalma suresi ortalama ne kadar surdu? Ben ilcedeyim merkezde dogum yapicam bende sezaryenim. Acil durum olur diye korkuyorum ilcede dogum yapmak istemiyorum cunki. Hastanem bana 30 40dk
Canım su aniden bir iki kadika içinde boşaldı. Bebeğin neredeyse hiç suyu kalmamıştı. Telefonla doktoru aradık o hastanede hazırlıkları başlattı. Gitmemiz 30-40 dk sürdü. 2 saat içinde de bebek doğdu. İyi düşün. Her şey yolunda gider inşallah

Takip et kuzu
Pozisyon değiştir sağ sol yap bakalım gidecek mi

Ya kurban olurum sana
Kendi derdinde bile arkadaşlarına yardım etmeye çalışıyorsun ♥️
Allah güzel kalbinden geçen tüm dualarını kabul etsin inşallah canım 🙏🏻

X