2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Doğum yapan annişler d vitamini olarak ne kullanıyorsunuz ve kaç damla? Doktorun bize önerdiği d vitaminini eczacı paraben içeriyor diye eşime vermemiş şimdi d vitamini araştırıyorum.
Bunu kullanıcam.paraben yok bunda. Büyük kızımda da multitabs kullanmıştım.

Eklentiler

• C695CE18-57C8-4876-AC45-A562A54D642E.png
    405,3 KB · Görüntüleme: 30
İyi akşamlar kızlar ben perşembe günğ sezaryen ile kucağıma aldım bebeğimi. Rabbim hepinize kucağınıza almayı nasip etsin müthiş bir duygu bir sürü sayfa birikmiş yavaş yavaş okuyorum doğum yapanların gözleri aydın olsun bekleyen arkadaşlarada kolay doğumlar diliyorm

Daha iyiyiz kuzum teşekkür ederim
Gidip gördüm görüş saatinde bebişi ama asıl bilgiyi dr verecek..
Değişik bir durum yok onun haricinde
Sen nasılsın, İnan ben okuyamıyorum bile internetimde az zaten

Kuzum düşün mesajı alıntılamışım saatler önce ancak şimdi yazabiliyorum
Biz bir şekilde idare ediyoruz.Sen nasılsın kuzum? Hastanede sıkılıyor musun?

Humana fayda etti mi canım gerçekten süt yapıyor mu?
Bunu kullanıcam.paraben yok bunda. Büyük kızımda da multitabs kullanmıştım.

Teşekkürler canım bakayım buna

Allah analı babalı büyütsün gözün aydın

Gözün aydın Allah analı babalı büyütsün

Üzülüyorum açıkçası emzirmek isterdim sağıp vermek zor oluyor hem o hissi yaşamak daha farklıdır kesin. Bizimkide başta öylr beslendi sonraları solunum düzene girince biberona geçtiler. Bütün hepsini bir arada yapma canım göğüslerin çok dolarsa da tıkanabilir mastit olursun. Malt içeceği de çok etkili evet ama bunları gün gün dönüşümlü içersen iyi olur. Korkma sarılık falan düşünme kendini de üzme sütünü bol bol sağ götür bebeğine. Ben gece gündüz ağlıyordum zor ama iyilikleri için işte. Evde olsalar belki anlayamayız onlar iyi bakıyorlar orda. İyileşsin kavuşacaksanız hemencik

Kızlar 22 Şubat'ta doğum yaptım hâlâ kanamam devam ediyor. Vücudumda derman kalmadı birde sezeryan olursa çok kanama olmuyor derlerdi hiç alakası yokmuş
Canım nerdeyse 22 nisan geldi iki ay olacak hiç normal değil doktoruna danışmadın mı? Bende seseryan oldum çok az az oluyor doktorum kanama çok ve uzun olursa gel dedi bana mesela.

Canımmm kıyamam çıkmadı mı Vuslat henüz.. ne zaman öngörüyorlar kuzum peki? sen nasılsın iyi misin??
Kizlar merhaba,
Bu Sabah 10:17 de kucagima aldim Bulut Pars i
3960 kg normal oldu.
Suanda kucağımda uyuyor gozunu actigi heranda emmek istiyor
Canım maşallah paşaya da sanada
Gözünüz aydın olsun. Rabbim sağlıklı ömürler versin

Ooyy kuzum sana kıyamam ya ben sancı odasında dururken bile eşimi almadılar diye çok üzüldüm. Seni düşünemiyorum bir de ne kdr saçma. Biri olmayınca nası kalkıp ediyorsun çok zor ( rabbim güç kuvvvet versin sana. Sen taburcu oldun mu peki? Çok okuyamadım sayfaları kusura bakma kuzum kaçırdıysam. Süt hep az kuzum. Zamanla artacak allahın izniyle hiç merak etme

Gözün aydın... Allah sağlıklı uzun ömürler versin inşallahhh

Canım sen yoğun bakımda çalışıyordun demi
Bu arada çok sağol Allah razı olsun Rabbim tez vakitte sağ salim evladına kavuştursun inşallah
Doğum yaptıysan emin ol takip edemiyorum kusuruma bakma

Canm hayir ben o degilim. Bende simdi okuyacagim kim dogum yapmis yapmamis. Allah senden de razi olsun

Insan cok merak ediyor acaba nasil bir sey diye.hamilelikte guzelmis son günlerinin tadini cikar ve bol bol uyu ihtiyacin olacak

Gözünüz aydın Geçmiş olsun. İnşallah her şey yolunda gider.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…