2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar çoğunuz Doğum yaptı, eski sohbetleri özlüyorum valla
İki gündür iyice duygusala bağladım, topiğin ilk mesajlarını okuyorum
Çoğunuzun hamilelik haberini verişi, kalp atışlarını duyduk duymadık muhabbeti
Onları okuyunca iyice duygulandım

İnşallah hepimiz sağlıkla bu süreçleri atlatırız da hep birlikte gazıydı çişiydi dişiydi derken günler geçer

Yaa değişikkk :)
Üzmesene kendini kuzum dicem ama onu bende yapıyordum arada
İnşallahh bende istiyorum gazlı çişli dertler

Canım nerdeyse 22 nisan geldi iki ay olacak hiç normal değil doktoruna danışmadın mı? Bende seseryan oldum çok az az oluyor doktorum kanama çok ve uzun olursa gel dedi bana mesela.
Bu gidişle doktor yolu gözüktü zaten, o kadar da usandım ki hastane işlerinden el mahkum gideceğim canim

Günaydın kızlar baya sessizleşti buralar doğuran doğurana maşallah
Bizde dün oda süslemesi için bişeyler almaya gittik eminönüne çok yoruldum anca okuyup okuyup çıktım. Bi tek kapı süsümüz kaldı isim netleşmediği için onada bu haftaiçi kesin karar verip inş kardeşim yaptırıp gelecek ben model beğendim.
Bugün tam 37+0 olduk kızım kendi gelmek istemez sezeryan tarihini beklerse bizimde son 15 günümüz hayırlısı ile

Kızlar makinem elektrikli sağım yaparken su gibi turuncu renkte süt geliyor.
İki göğsümde yara oldu sütüm niye su gibi geliyor
İlk başta öyle geliyor sonra turuncu olacak süt :) sonra beyaza dönecek . Stres yapma canım sütün gelmeye başlamış aslında. Umarım bebisin biberona alismaz hastanedeyken

Kızlar günaydın. Malum 40 haftayı geçtim ve ben ne zaman dogurcam diye beklerken bu sabah yani 40+6 da bi sanci ile uyandım ve nisanimin geldiğini gördüm. zannedersem bugün veya yarın doğumum olur
Hadi hayırlısı canım
En kısa zamanda gelir inşallah

İlk günler baya fayda etti ama iki gündür sütüm yok galibabsuyu filan az içtim, o çayın yani sıra sıvıyı fazla tüketmek lazım anladığım

Kızlar günaydın. Malum 40 haftayı geçtim ve ben ne zaman dogurcam diye beklerken bu sabah yani 40+6 da bi sanci ile uyandım ve nisanimin geldiğini gördüm. zannedersem bugün veya yarın doğumum olur
Allah yardımcınız olsun canım bir avazda al kucağına inşallah

Insan cok merak ediyor acaba nasil bir sey diye.hamilelikte guzelmis son günlerinin tadini cikar ve bol bol uyu ihtiyacin olacak

Evet canım herkes uyu bol bol diyor ama ne mümkün çok bölük pörçük uykum, uyanıp uyanıp kendimi dinliyorum acaba sancım var mı diye hayırlısıyla gelseydi şu sancı

Ay ne güzel sevindim senin adına canım kolaylıkla geçir şu saatleri inşallah. Bir ara sancı gelirse diye korkuyordum ama şimdi ben de çok istiyorum keşşşke benim de sancım gelse

Günaydın canım ya çok sevindim daha dün hangimiz önce doğuma girecek dedim hadi hayırlısı bugün de mevlid kandili çok güzel bir gün hayırlısıyla alırsın kucağına inşallah

Senle cok yakiniz 2 gun var aramizda ben de 36+5 im. Ama benim sezaryn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…