2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Doğum yapan annişler d vitamini olarak ne kullanıyorsunuz ve kaç damla? Doktorun bize önerdiği d vitaminini eczacı paraben içeriyor diye eşime vermemiş şimdi d vitamini araştırıyorum.

Bize başlayın dediler bebeğe 3 damla. Bana 9 damla... Sağlık ocağının verdiğini kullanıyorum.
Tamam canım bende ondan alacağım. Markette 40 TL Gecenin yarısı ben de pompa aldım manuel. Onunla sağıyorum... Şimdi yoğun bakım da hep biber onla veriyorlar inş alışmaz emer beni.

Kizlar ilk gebeligimde dogum yaptigim gun hastanenin onerisiyle GALACTAGO damla almisti esim eczden. Sutun gelmesine yardimci olur die. Sezaryn olnca 2. Gun gelmisti sütum ama sonrasinda masallahi vardi hep akar uzerim islanirdi. Ama ben de 1 kupaya 1er cay kasigi rezene ve tane kimyon demlettirip gunde 4 5 bardak icerdim. Tahil turevi yemekler tuketirdim sut yapar derler. Sonra kaynar cayi (lohusa) icerdim extra. Ve su cok onemli. Yanimda bir sise suyum olurdu hep. Allah herkesin sutunu fiskirtsin ins

Benimki bugun 11 gunluk oldu.senin bebisin sonuclari nasil ara ara bakiyorlardir.ins tam iyilesecekler canim

Canim senin makine el pompasi mi.oysa eger cok yara yapiyormus.benimkide biberona alisti göğsümde savas veriyor resmen cok az iciyor
Saglikli olsunlarda yeterki sagariz

Benimki bugun 11 gunluk oldu.senin bebisin sonuclari nasil ara ara bakiyorlardir.ins tam iyilesecekler canim

Akşam 6 da aldıkları kan da 13 e düşmüş. Kiloda almış kan gelmiş yüzüne oğlumun. Kan değerleri iyi çıkmış. İdrar yolu enf da yok çok şükür... Muhtemelen yarına kadar 10 a düşer diye düşünüyorum. P tesi de buradaki yenidoğan doktoruna muayene ettireceğim eğer taburcu olursa... Biz de bi de kuyruk sokumunda gamze varmış. Dün ki kontrol de doktor dedi. Onu ben de görmüştüm tam kuyruk sokumunda çukur var ve kıl var orada meğersem adına gamze diyorlarmış. Beyin cerrahisi görmeli dedi doktor ama ben bi de balcalı da göstereceğim ünv hastanesine daha Çok güveniyorum

Sağol kuzum biliyorum normal ama işte çok kötü oluyorum.
Birde bu halle Tekim.. Malum refakatçi almıyorlar
Ama şükürler olsun ki 8 kişilik odaya düşmedim 2 kişilik odada tek kalıyorum
Tek olmasam daha kötü olurdum herslde başkalarının derdiyle. Ama eşim yanımda olsun çok isterdim, kısmet.
Öyle oldu kuzum vakit olmuyor demekki

Çok normal diye düşünüyorum kuzum ❤ Ne güzel bak sütün varmış maşallah Uras sütünü içtikçe güçlenecek
Sağol kuzum inşallah
Canlar sayfalri okuyamadim. Harika bir dogum oldu agrilarim fena ama gececek allahin izniyle. Oglumla ask yasiyorum. Rabbim isteyen herkese nasip etsinn Her sey yolunda gidiyor simdilik agrilarim disinda opuyorum hepinizi
Oyy annemm
Hayırlısıyla almışsın sende kucağına.
Hayırlı olsun kuzum. Sağlıkla büyüt çınar paşayı, çok öpüyorum sizi
Kuzum ben kaybolmasın diye sağıyorum, yoksa vermiyorlar henüz süt, göbek katateri bağlamışlar kuzuma serumla besliyorlar.
İnşallah iyi olursak ameliyattan sonra süt verilmeye başlanacak
Bebimde çok sütüm yok kuzu damla damla geliyor yinede poşetliyorum.. Bari o da gitmesin diye
Çok sağol canım benim Gel gitlerim oluyor :)
Şimdi çok daha iyi anlıyorum girememeyi bakamamayı :)
Allah razı olsun kuzum. Elimden geldiğince sağmaya çalışıyorum ki boşa gitmesin kaybolmasın olan iki Damlada..
Haklısın kuzum inişler çıkışlar oluyor
Bende durup durup ağlamaya başladım
Geçecek inşallah en kısa zamanda

Yarina kadar kesin duser canim sonrada ayni seviyede seyrediyormus oda normalmis.onemli bir sey oldugunu sanmıyorum o gamzenin ama sen gitmisken goster tabiki.13 iyi bi deger.14 olan bi hasta vardi onu eve gondermislerdi.

Q

Canım aynı gamze bizde de var sakral gamze deniyor adına. Ama Bizde kıl yok sadece çukur var, bugün kontrolde doktor baktı prof. Hoc önemli değil, 7, 8 bebekten birinde oluyor bu dedi. Kalça filmi çekilirken bakılır ultrasonla dedi. Ama eve gelince ben baktım bende de var, yani genetik olabilir. Sende ya da esinde varsa bebekte de olmustur

Adet olduğumuzda yeni yumurta uretmeye basladigimiz icin o yumurta bebegin ilk gunu gibi kabul ediliyor o yüzden adet tarihini kabul ediyorlar
Kızlar süt sağarken buhrana giriyorum ya
Normal mi bu
Dibe çöküyorum resmen
Sütüm var yavrum yok Of kötü hissediyorum
Cok normal canim.cok farkliymis annelik.bi ara anne olmakla hata mi yaptim ya bakamazsam diye bile düşündüm

Kizlar merhaba,
Bu Sabah 10:17 de kucagima aldim Bulut Pars i
3960 kg normal oldu.
Suanda kucağımda uyuyor gozunu actigi heranda emmek istiyor
Oy masallah kilosi cok iyi.surekli emzir canim bir saati gecirme sarilik olmasin sonra.sanada gecmis olsun

Doğum yapan annişler d vitamini olarak ne kullanıyorsunuz ve kaç damla? Doktorun bize önerdiği d vitaminini eczacı paraben içeriyor diye eşime vermemiş şimdi d vitamini araştırıyorum.
[/QUOTE]
Canim bizimki pedia-d diye bir marka.gunde 3 damla canim

Evet canım sen ?

Aynen öyle oldu gerçekten
Ama rabbime şükürler olsun Bana bu korkuyu üzüntüyü yaşatmadı ya varsın oğlum 41 haftayı doldursun sadece şükür derim ❤❤
Allah hayirlisini versin canim sag salim ins
Ben sezaryen canm ay sonu planliyoruz normal dogum tarihm 8 mayis 29 nisan dusunuyorum kismetse

Kizlar merhaba,
Bu Sabah 10:17 de kucagima aldim Bulut Pars i
3960 kg normal oldu.
Suanda kucağımda uyuyor gozunu actigi heranda emmek istiyor
MAşallah canım tam bir tosun gelmiş Allah sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin inşallah Doğumun nasıl geçti kilodan dolayı zorlandın mı canım dikişin oldu mu

Yarina kadar kesin duser canim sonrada ayni seviyede seyrediyormus oda normalmis.onemli bir sey oldugunu sanmıyorum o gamzenin ama sen gitmisken goster tabiki.13 iyi bi deger.14 olan bi hasta vardi onu eve gondermislerdi.

İnşaAlah canım inş bi daha yükselmez artık güzelce beslenir büyür bebelerimi.. kuzumsuz 2.gece o kadar alışmışım ki elim kolum bomboş kaldı.
Kızımda da çukurluk var ama o zaman hiçbişi dememişlerdi...genetik olduğunu bilmiyordum ben de var mı yokmu eşim de bilmiyorum bakarım ama. Biz de okuduk araştırdık biraz olabiliyormuş yani zararsız deniliyor... Kalça filmi de ilk 1 ay içinde olacaktı değil mi? Biz de hocaya göstereceğiz inş bişi yoktur sağolasın canım bilgi için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…