2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Arada emzirirken okuyabiliyorum ama bir türlü yazamadım 😟
melike222 melike222 canım bebek nasıl?
A April wind kuzum son durumlar ne?
M muttervonmarienkaefer canım doğum oldu mu?
Yazdıysanız da geçmiş sayfaları okuyamadım
Çok şükür kötüye giden bir durumu yok canım düne göre aynı,bugün görüşümüz yoktu doktor taburcuyuz diye 5dk izin verdi sağolsun.
Kızım yine uyuyodu ellerini kablolarıyla oynuyor diye kapatmışlar🤗
Biraz hareketli bir bebek bizi bekliyor :KK36:
Sen nasılsın canım İpek nasıl sarılığınız geçti mi sütün arttı mı

Teşekkür ederiz kuzum iyiyiz💛
Rabbim dahada iyilik şifa versin kuzuna 💙
Canım sen süt mü sağıyorsun yoksa serumla mı besliyorlar
@LoveAndMarriage
Kuzu içine mi doğdu sıradaki benmişim 😊
Annem geliyor, artık kızım istediği zaman gelebilir 🤗

A April wind
Canım sen nasılsın, uras nasıl
Hastanede refakatçi yasak demiştin
Tek başına zorlanıyor musun
Eşin de urası görebildi mi

melike222 melike222
Sen nasılsın canım
Bebiş nasıl gelişme var mı
Süt için hastane kendi pompa vermedi mi onlarınki çok güzel çekiyor sütü

H Heart of Gold
Canım inşallah Metehan da çabucak toparlar kavuşursunuz oğluşunla
Sen de kendine bakmayı ihmal etme bu süreçte
Kızın nasıl oldu
Ben iyiyim çok şükür kızımı kucağıma alınca dahada iyi olucam inşallah
Aynı kuzum Allaha çok şükür kötüye giden bir durumu yok
Yok canım vermemişlerdi biz kendimiz aldık
Sen nasılsın canım belirtilerin başladı mı

Kızlar süt sağarken buhrana giriyorum ya
Normal mi bu
Dibe çöküyorum resmen
Sütüm var yavrum yok Of kötü hissediyorum
İnan ol aynı durumu bende yaşıyorum canım
Çok şükür bin şükür sütünde varmış oğluna şifa olsun annesi çarçabuk toparlasın sütünde artsın inşallah
Benim hiç damla akmıyor gelmiyor kızım küvezde

Rabbim dahada iyilik şifa versin kuzuna 💙
Canım sen süt mü sağıyorsun yoksa serumla mı besliyorlar

Ben iyiyim çok şükür kızımı kucağıma alınca dahada iyi olucam inşallah
Aynı kuzum Allaha çok şükür kötüye giden bir durumu yok
Yok canım vermemişlerdi biz kendimiz aldık
Sen nasılsın canım belirtilerin başladı mı

İnşallah en kısa zamanda vuslat hanımla birlikte çıkarsınız canım ♥️
Bende iyiyim çok şükür, bol bol yatıyorum 😬
Henüz belirti yok bakalım bekliyoruz 🤗

Kızlar süt sağarken buhrana giriyorum ya
Normal mi bu
Dibe çöküyorum resmen
Sütüm var yavrum yok Of kötü hissediyorum

Kuzum doğum yapan ve süt sağan herkes aynı şeyi hissediyor sanırım normal bir durum. Hormonların birden çöküşü falan. Kendini üzme lütfen 🙏🏼

Canlar sayfalri okuyamadim. Harika bir dogum oldu 🥰 agrilarim fena ama gececek allahin izniyle. Oglumla ask yasiyorum. Rabbim isteyen herkese nasip etsinn 🙏🏻 Her sey yolunda gidiyor simdilik agrilarim disinda 🙄 opuyorum hepinizi

Gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün 😍❤️

Elimden geldiğimce pozitif olmaya çalışıyorum kuzum ne kadar olabilirsem.
Amin kuzum inşallah inşallah Rabbim sağ salim cümlemizi sağ salim evlatlarına kucağına aldırsın :dua:
Sen nasılsın Eren nasıl

Amin canımm🙏🏼❤️
Ol tabi pozitif olmak iyi gelir. Yavrun iyi olacak allahın izniyle 🍀
Biz iyiyiz kuzum aynı bekliyorum kavuşacağımız günü 😍

Tek tek alıntılayamadım kızlar.
Çok sağolun Allah razı olsun hepinizden bizler için dualar etmişsiniz
Rabbim gönlünüze göre güzellik versin inşallah ❤
Kızımın solunum sıkıntısı var demiştim en son.
Doğduğunda kesik kesik ağlıyordu,doktorumuz gözetim altına alınsın demişti.
Bugünde yoğun bakım doktoru açıklama yapmış eşime,buraya geldiğinde mordu vücudu. Doğum esnasında ciğerlerde su kalmışta olabilir,annede enfeksiyon varsa ondan geçmişte olabilir,doğum anında kakasını yutmuşta olabilir. Net olarak şundan kaynaklı diyemiyoruz demiş. 1 hafta süreliğine antibiyotik tedavisine başlamışlar.
Dün girdiği ana göre çok şükür bin şükür Rabbime bugün daha iyiymiş genel durumu. Rahat nefes alıp vermesi için solunum cihazına bağlı bir şekilde yatıyor kuzum,beti benzi açılmış pembeyle kırmızı arasına dönmeye başlamış maşallah sübhanallah Rabbim nazarlardan korusun😍:nazar:
Bugün gördüm küvezde biz gelmeden önce karnını doyurdukları için mışıl mışıl uyuyodu çenesini gıdıkladım,topuğunu gıdıkladım uyanmadı ☺
Babamız görünce çok duygulandı,fıstıklı lokumum benim eve gidelim yicem seni diyip duruyodu :KK68: Tabi ben o arada musluklar açık iki gözü iki çeşme ağlıyordum 😇
Doğum kilosundan aşşa yukarı 150-200 gr kadar düşmüş,ki bu yenidoğan bebekler için çok normal şiş oluyorlar yeni doğasıya.
Sütüm gelir çoğalır biran önce toparlarız inşallah evimize gideriz mışıl mışıl uyuruz ☺
Cnm gÖzün aydın olsun.Rabbim yavruna şifa versin.valla 2 gün bakamadım doğuran doğurana okuyamadimda...çok şükür cnm
Banada aynısını dediler ben ilk gördüm aglamaya başladım çok Ktu olmuştum sonra söyle bir etrafıma baktım daha kötü bebekler vardı Rabbim beterinden korusun 10 gün jaldik bizde ama şimdi koynumda uyuyor
İnş sende yakın zamanda kavuşacaksın yavruna sen bol bol sut götürmeye çalış sütü arttırmak için ben sutun cogalmasindan dolayı anlıyorum mesela yeşitlik bulgur pilavı hurma hosaf dere otu et bunlar sütü arttırıyor birde guzel bir uyku inş gelicektor sutun cnm

A April wind kuzum gözün aydın olsun Rabbim Uras imiza şifa versin inş. okuyamadim neler yaşadın nasıl dogurdun bilmiyorum bir gün fırsat bulursam okuyacam sayfaları gerçekten bebek olunca giremiyorum birde kızım var mazur görün hepinizi öpüyorum başka doğuran varsada gözü aydın olsun.sende bol bol sut sağ götür pasamiza ben ilk gün 1 cc Sağdım çok kötü olmama ragmen bu sut gitmez dedim atmistik resmen turuncu renkteydi 2 günü bebek hemsiresi geldi hı sagdinmj diye ben attığım i söyleyince kizdi bana 3 gün sut çok onemliymis yabancı ülkede kanser hastalarına annelerin 3 gün sütünü icirirlermis bende dedim abla dün gelseydin bende atmazdım dedim. Yani çok onemliymis

melike222 melike222 canım bende sütüm az diye çok üzülüyorum hurma rezene çayı bestlak damla su süt üzüm hoşafı ne varsa içiyorum :110: ben elimden geleni yapıyorum takdir artıracak olan allah elimden başka bir şey gelmiyor😟

Senin sütün vardı canım gelecektir yeter ki stres yapma kendine ve mutlaka uyu:110:

A April wind şuan duygulanman çok normal canım bende her şeye ağlıyorum, sarılık için kan aldıklarında hüngür hüngür ağladım😢

M muttervonmarienkaefer kuzum hayırlı uğurlu olsun gözünüz aydın kavuştun bebişine❤️❤️❤️

Ya hormonlar devrede 😊
Amin kuzum💛

Çok normal kuzum bebişim yanımda olmadığı halde bile çok bakamıyorum bende anlabiliyorum şuan daha iyi ☺
Ankara’ya geldim öğleden sonraya aldılar bebişi herşey ani oldu benim içinde kuzu.
Bebiş yoğunbakımda aletlere bağlı, durumu iyi giderse ameliyat olabilecek beklemedeyiz bizde🙏

Kurban olsunlar Bizim bebişlerimizin ne kadar güçlü olduğu annelerinden belli...hepsi iyi olacak inanıyorum Rabbim dermansız dert vermesin. Kuzunu sana bağışlasın.
Kızlar ne yapicam bilmiyorum alttan muayeneden çok korktum bugün hastanede doktor sen böyle doguramazsin dedi canımı baya yaktı izin veremiyorum diye zorladı 40+5 oldum bugün 😓

Canım çok beklenmesi de iyi değil... Biliyorsun 40+5 de doğurdum. Gerçi p tesi kontrolüm var demişsin. İnş benim gibi kendi sancınla gidersin daha hızlı olur Allah yardımcın olsun.
Cnm humana çay al bi de malta içeceği, bol bol sağ sütünü, sütü sağdıkca yenisi gelecek oluşacak,

Maltana ananaslı aldım. Humana still tea çok pahalıydı markette...int den alacam o yüzden. Sen humana nın hangisini aldın kimyon rezene olan mı emziren amme olanı mı?
Kizlar biz kontrolden geldik ayni 11 de kalmis sariligi yukselmemis.sarilik icin kimyon cok iyiymis ebebekte var.rezene kimyon cayi.bunlari aldim sut artirmak icin

MaşaAllah canım inş toparlanarak şimdi kaç günlük oldu bebiş. Buradaki doktor dedi ki 7. Güne kadar normal yükselmesi eğer sonrasında düşme eğilimi olmazsa o zaman farklı bir takip yapılıyormuş... Kimyon u herşeye döküyorum. Rezene de içi yorum . maltana da aldım. Humana da alacam ama şimdi değil
@LoveAndMarriage
Kuzu içine mi doğdu sıradaki benmişim 😊
Annem geliyor, artık kızım istediği zaman gelebilir 🤗

A April wind
Canım sen nasılsın, uras nasıl
Hastanede refakatçi yasak demiştin
Tek başına zorlanıyor musun
Eşin de urası görebildi mi

melike222 melike222
Sen nasılsın canım
Bebiş nasıl gelişme var mı
Süt için hastane kendi pompa vermedi mi onlarınki çok güzel çekiyor sütü

H Heart of Gold
Canım inşallah Metehan da çabucak toparlar kavuşursunuz oğluşunla
Sen de kendine bakmayı ihmal etme bu süreçte
Kızın nasıl oldu

Dinlenmeye çalışıyorum ama gözler şiş bi görsen uykusuzluk yorgunluk ama yine de oğlum için besleniyorum. Kızım daha iyi 2 gündür keyifli yemek de yiyor artık çok şükür
Çok sağol canım Allah razı olsun güzel duan güzel kalbin için.
Senin sütün maşallah bereketallah çok güzelmiş.
Ben 3 defa verebildim tek 1cc 2cc 3.verdiğim yarım ccydi muhtemelen sütüm damla şeklinde bir damla geliyor arkası yok.
Canım ben doğasıya göğsüme istedim.1 dk anca tuttular kesik kesik anca ağladı mormuş doktor ağzını hemen temizleyip gözetim altına alın dedi hemşireye.
Bizede sordular aynı soruyu acaba bendede vardıda ben mi fark etmedim son zamanlarda suyu çok içemiyordum.
İdrar yolu enfeksiyonu olabilir miydi ki.
Doğum esnasında çok kısık bir sesle doktorun ebeye enfeksiyon menfeksiyon dediğini duydum ne olduğunu anlamadım.
Bugün küvezinde solunum sıkıntısı+mas yazıyordu. Mas demekte soluk borusuna kakasının kaçmasıymış 🤔
Sizin şuan son durumunuz ne peki canım herşey yolundadır inşallah oğlun çabuk taburcu olur Rabbimin izniyle

Oyy kuzumm benim...melike bizim bebeler çok kaldı içeride sanki sona kaldıkları için bunlar olmuş gibi hepsi nerdeyse kakasını yutmuş yani aslında şimdi daha iyi anlıyorum 38 39 da almalarını risk artıyor.

İnşaAllah sen de kuzunla eve çıkacaksın bitecek bu üzüntüler .

Bizim son durumumuz iyi. Hastaneden çıktım. Emzieemedim yeni beslenmiş sağdığım sütü vermişler. Şimdi yine sağdım bıraktım... Bilirubin 13 e düşmüş
Hızlı bi ilerleme çok şükür rabbime. İdrar yolu enfeksiyonu çıkmamış kan değerleri de iyi dedi doktor. Oğlumu gördüm uyuyordu çok tatlı idi yüzüne kan gelmiş kiloda almış 1 günde maşaallah kuzuma iyi olacak inanıyorum ben tüm bebişlerimiz sağlığıja kavuşacak.
Canlar sayfalri okuyamadim. Harika bir dogum oldu 🥰 agrilarim fena ama gececek allahin izniyle. Oglumla ask yasiyorum. Rabbim isteyen herkese nasip etsinn 🙏🏻 Her sey yolunda gidiyor simdilik agrilarim disinda 🙄 opuyorum hepinizi
Gözün aydın canım Allah analı babalı sağlıklı büyütmeyi nasip etsin

Kizlar merhaba,
Bu Sabah 10:17 de kucagima aldim Bulut Pars i
3960 kg normal oldu.
Suanda kucağımda uyuyor gozunu actigi heranda emmek istiyor 😍

Oy maşaAllah canım allah analı babalı byütsün...canım sana tavsiyem senin ki de iri bebek benim gibi.... Sakın 2 saatte emzirme.... Uyandır emzir istedie ver dilen su iç bol bol su iç emzir 10 gün sık dişini

Doğum yapan annişler d vitamini olarak ne kullanıyorsunuz ve kaç damla? Doktorun bize önerdiği d vitaminini eczacı paraben içeriyor diye eşime vermemiş şimdi d vitamini araştırıyorum.

Kurban olsunlar Bizim bebişlerimizin ne kadar güçlü olduğu annelerinden belli...hepsi iyi olacak inanıyorum Rabbim dermansız dert vermesin. Kuzunu sana bağışlasın.

Canım çok beklenmesi de iyi değil... Biliyorsun 40+5 de doğurdum. Gerçi p tesi kontrolüm var demişsin. İnş benim gibi kendi sancınla gidersin daha hızlı olur Allah yardımcın olsun.

Maltana ananaslı aldım. Humana still tea çok pahalıydı markette...int den alacam o yüzden. Sen humana nın hangisini aldın kimyon rezene olan mı emziren amme olanı mı?

MaşaAllah canım inş toparlanarak şimdi kaç günlük oldu bebiş. Buradaki doktor dedi ki 7. Güne kadar normal yükselmesi eğer sonrasında düşme eğilimi olmazsa o zaman farklı bir takip yapılıyormuş... Kimyon u herşeye döküyorum. Rezene de içi yorum . maltana da aldım. Humana da alacam ama şimdi değil

Dinlenmeye çalışıyorum ama gözler şiş bi görsen uykusuzluk yorgunluk ama yine de oğlum için besleniyorum. Kızım daha iyi 2 gündür keyifli yemek de yiyor artık çok şükür

Oyy kuzumm benim...melike bizim bebeler çok kaldı içeride sanki sona kaldıkları için bunlar olmuş gibi hepsi nerdeyse kakasını yutmuş yani aslında şimdi daha iyi anlıyorum 38 39 da almalarını risk artıyor.

İnşaAllah sen de kuzunla eve çıkacaksın bitecek bu üzüntüler .

Bizim son durumumuz iyi. Hastaneden çıktım. Emzieemedim yeni beslenmiş sağdığım sütü vermişler. Şimdi yine sağdım bıraktım... Bilirubin 13 e düşmüş
Hızlı bi ilerleme çok şükür rabbime. İdrar yolu enfeksiyonu çıkmamış kan değerleri de iyi dedi doktor. Oğlumu gördüm uyuyordu çok tatlı idi yüzüne kan gelmiş kiloda almış 1 günde maşaallah kuzuma iyi olacak inanıyorum ben tüm bebişlerimiz sağlığıja kavuşacak.

Gözün aydın canım Allah analı babalı sağlıklı büyütmeyi nasip etsin
Humana stıll tea olanı aldım cnm ,1 tatlı kaşığı 1 bardak. Suya atıyorum sıcak su tabi, eczaneden 45e aldım hastanedeyken aldırdım sütüm gelmeyince bekleyemedim, dün manuel süt pompası aldım benim kuzu bazen emmiyo, sütümü sağıp biberonla verıyorum, dün tekrar dr,browns biberonunu aldım, diğer çocuklarımda bunlara hiç gerek duymamıştım, bu kuzum nazlı biraz, mama ,sağılmış anne sütü herşeyi deniyoruz verıyoruz

Doğum yapan annişler d vitamini olarak ne kullanıyorsunuz ve kaç damla? Doktorun bize önerdiği d vitaminini eczacı paraben içeriyor diye eşime vermemiş şimdi d vitamini araştırıyorum.
Bize dün sağlık ocağı verdi henüz başlamadık 15 gün olunca dedi, ayy damla sayısını söyledi ama unuttum pztsi doktora sorarım artık

X