2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
İyice sakinleşti buralar . Doğuran kaçıyor
Aynen Valla gözünü korkutmayım ama bırak buraya girmeyi wcye girmeye bile vakit olmuyor bazen
jet hızında yemek yemeyi, 5 dk da duş almayı öğrendim.
Sabahtan beri pijama üzerimde, saçım taranmamış dağınık topuz
Ne olursa olsun, Herşeyiyle Annelik müthiş !!

Bulgur,sogan ,dereotu, meyve suyu Ev yapimi

Canım rezene, ıhlamur, papatya, kayısı suyu,Humana-emziren anneler için çay var.
Bol bol su ve sıvı ağırlıklı tüket.
Ama bunları saat başı al. Mesela ben
bir saat önce ıhlamur içtim, şimdi rezene içiçem. SÜrekli de su içiyorum". Benim düzenim böyle

Kizlar bir sey danisayim dr. Eger cocuk dusunmezsen tuplerini baglayalim dedi dogumda,Yasim malum 40sonra dusunmuyorum ama karar veremedim .
Sağlık açısından bi problem olmuyorsa yapılabilir bence.
Bu arada bebişin ismi ne olacak söyledin mi daha önce hatırlamıyorum :)

Isim bulamadik daha ,saglik acisindan bilemiyorum o kafami kurcaliyo
Aaa benden bitane daha biz bu akşam yine isim tartışıyoruz bakalım bişey çıkacak mı
Yarın oda süslemesi için malzeme almaya gidicez isme karar verirsek kapı süsüde yaptırıcaz inş
Düşündüğünüz bikaç isimde olsa yok mu canım

Var canim leo ,denis ya Leo denis koycam yada denis Leo esimin fikri ne bilmiyorum bakalim son karar I vericez (vericem)

Bende öyleyim ya :) yalnız olmadığımı hissettirdin sağol canım. Kendimi iyi hissedeyim diye saç boyası ve makyaj malzemeleri aldım internetten kullanmadım ama yinede kendime bakım yapmışım gibi iyi hissettirdi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…