2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Çok detay bilmiyorum kuzum kendisi yorgun haliyle, haber alırsam tekrar yazarım o girene kadar

Yaa ben sen yazsam mı diye düşündüm ama hepimiZ birden yüklenmeyelim canım sen haber aldıkça bize de yazar mısın
Bugün aklım hep ondaydı
Her saniye dua ettim

En geç 2 saatte bir doyur canım, geceleri telefonunu kur o aglamasa bile kalk yedir. Gerekirse mama takviyesi yap sarılığı atlatana kadar çok geçmiş olsun

Kızlar hepinize teşekkür ederim tek tek bakamadım inanın
Güzel yüreklerinizden öpüyorum
Oğlumun duaya çok ihtiyacı var, dualarınızı eksik etmeyin
Durumumuz iyiye giderse ptesi ameliyat olabilirmişiz, ben henüz göremedim spinalin etkisi anca geçiyor, bana ağır geldi sanırım.
İlk işim kalkıp urasımı görmek olacak
Hepinizi öpüyorum

Hep hayırlı haberlerini yaz inşallah canım dualarım sizinle

Her zaman dualarımızdasınız
Allah kolay getirsin inşallah
Sana da geçmiş olsun canım
Bundan sonra sıra minik savaşçımız Uras’ta artık

Kendine gelince detayları bekletiyorum canım nasıl oldu da hemen Doğuma aldılar

A April wind canım gözün aydın dualarimdasin atanamayanogretmen sen ne yaptın canım, melike222 canım seninde gözün aydin

Ben şimdi eve geldim canım çoookk yoruldum
Kontrol güzel geçti, doktor baya bir hızlı baktı hiçbir şey soramadım
Sadece her şey yolunda dedi ama bizim minik kız hala geriden geliyor

Endokrinde de son kez tahlil verdim Pazartesi çıkacak sonuçlar
Bizden haberler böyle canım
Sen nasılsın

Sukurler olsun kavustun,insallah cabucak toparlanirsiniz ikinizde ,Allah yardinciniz olsun Hersey umdugundan kolay olsun

Canım benim gözün aydın Dualarımız urasla olacak hayırlısıyla ptesi ameliyat olursunuz inşallah

Canım inan aklımız sende ve bebegin de, allahım sana bagislasin o minigi, sen çok güçlü bir kadınsın, bebegin de öyle annesi... dualarım seninle, aynı problemi yaşayıp hayatta kalmayı başarmış birisi olarak yaziorm bunu, bebeğine inan, o çok güçlü ve atlatacak herşeyi..

Kuzummm sana bol bol dua ettimmm.. hazir dogumum bu kde yakin sancilarim baslamisken. Rabbim ins kabul buyurur Gece de yatmadan yine ederim. Allahim tum hastalara sifa versin. Icinden de bizimkileri eksik etmesin insallah. atanamayanogretmen seninnde babana ettim kuzum. Isimlerini bilmiyorum ama ettigim bir cok arkadas var B blackpearl8081 Chickennova Mini_mini
Dogum yapan butun arkadaslara dogum yapacaklaraa hepsine ettim...

kuzum geriden gelmesine üzülme bana 4 hafta geri dediler 3 kilo doğdu şükür o bize yeter hiç bi problemde yok, sendrom filan cikacak diye aklım gitmişti, içini ferah tut artık geriden gelmesine takılma, allah yavrularımıza saglik versin

Canim satte bir emzir sutum var ama garanti olsun diye mamada veriyorum ve şekerli su bi csy kasigi.boylelike 23 den 11 e dustu.doktor beslenme cok onemli diyor

Umay 3100 doğdu, sonra 2970 e düşmüş sanırım. Şimdi 3120+120 yazıyordu kağıtta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…