2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
İyice sakinleşti buralar . Doğuran kaçıyor
:) Benim de cok az internetim kaldı,dogum yapanlardan haber var mi diye girip bakiyorum sonra geri kaçıyorum. Bella sen erken dogacak diye tedirgin oluyordun ama bak senin küçük paşa yerinden cok memnun anlaşılan.Gelmeye niyeti yok.
melike222 ve A April wind den baska haber gelmedi degil mi?
ay baya azaldık ,en sona da biz kaldık. Hafta sonu sınavlarımi da atlatsaydım skntı olmadan.Heyecan dorukta

Bizimkininde sarı hala

Canım naaptınız şimdiki değeri kaç? Biz bugun kontrole gittik test istedi tekrardan 12 çıktı daha işitme testimizi yaptıramadık.

Canım be iyi doktormuş o, bizimki çok negatif çok sinir olduk eşimle doğumdaki doktor olduğu için de seğiştiremedik de bugünki değer 12 bebeği görünce daha az sarı beklerdim dedi daha ne yapabiliriz bilmiyorum
[
melike222 kuzum naaptın? Vuslat nasıl?
A April wind canım görebildin mi oğluşu?

Gördüm paşamı
Dokundum
Ama kokusunu duymak nasip olmadı daha
İyi olsunda varsın sonradan alayım kokusunu
Herkese teşekkürler
Pek hoş Doğum olmadı kuzular merak edenler olmuş ama Herşey gayet ani oldu 13.56 da ameliyathanede imza attım 14.00de bebek doğmuş :)
Doğmuş diyorum çünkü bana spinal yapılması panik yapmam hepsi 4 dkda olmuş ahaha ve dayamışlar sakinleştiriciyi. Bi kendime geldim dikişlerim bile bitmişti nerdeyse :)
Ah paşam paşam minicik burunlu minicik ağızlı küççük kurbağam aynı ben. Bana inanılmaz duygular yaşattı ama yanında güçlü durmaya çalıştım Şuanlık durumlar böyle ve depend alın aldırın inanılmaz rahat oluyor

Rabbim bi sancıda kurtarsın cnm sağlıkla kucağına al bebişini
Allah yardımcın olsun sağlicakla kavuşun inşallah boyle okuyunca heyecanlaniyoruz ya
Kolay bi doğum olsun inşallah sağlıkla kucağına al
Rabbim az sanciyla cok açılıp saglikla kucagina almayi nasip etsin. Ve bizede etsin
Sağ salim bir avazda kurtulun inşallah canım
Bizleri habersiz bırakma
asfarovski canım hayırlı olsun sağlıkla kucağına al inşallah
Bizi habersiz bırakma
Hepinize çok teşekkür ederim kizlar. 3 nisan 18.20 de normal doğumla doğdu kuzum. Ama zor doğum oldu ve şimdi adını bile anmak istemedigim sıkıntılar yaşadık. 1 hafta yoğun bakımda kaldı kızım ama şükür salı gün taburcu olduk ve evimize geldik.

Anne olanlara hayırlı olsun bekleyenlere allah kolaylık versin

Zor günler geçmiş en azından canım gözün aydın sağlıkla büyüsün inşallah kuzun

Bebeğin aynı sana benziyormuş demek ki senin gibi güçlü olacak
Suyum gelir mi sancım olur mu derken uras paşa teşrif etti sonunda
Bundan sonrası da çok güzel ilerleyecek canım
Sen minik kuzunun yanında güçlü durmaya devam et

Dualarımız sizinle

Çok şükür geçmiş bitmiş sağlıkla evinize dönmüşsünüz canım
Güzel günleriniz olsun

Pazartesi kontrol canım. En son dün sabah 10 du. Bence Doktoru sevmediyseniz değiştirin hemen. Doğumda gelen doktora götürmüyoruz biz. Büyük Kızımın devletteki doktoruna götürdüm ben. İşitme testini o gün yapmıştık. Sarılıkla ne alakası var bilmiyorum ama biz sarılık olduğunu bilmeden daha doğrusu netleşmeden yaptırmıştık.

Seni pek göremiyorum gerçekten de canım
Nasılsın her şey yolunda mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…