2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Umay 3100 doğdu, sonra 2970 e düşmüş sanırım. Şimdi 3120+120 yazıyordu kağıtta.
Maşallah cnm biz hala doğum kilomuzu yakalayamadık azar azar almaya devam ediyoruz kılo, 3 kilo olmadan işitme testi yapılıyomuş bu arada, pztsi tekrar kontrole gidecez inş

Dualarım sizinle kuzumm
Gözün aydın çok geçmiş olsun Bütün iyi dileklerim pozitif enerjimi yolluyorum size
Herşey çok güzel olacak inanıyorum canım. Rabbim yardımcınız olsun

Kızlar urasımız için bi dua zinciri oluştursak ?? atanamayanogretmen canım senin bilgin vardır sanırım hangi duaya başlayalım?

Canım pek bilgim yok ama ayetelkürsi okuyabiliriz galiba
Çok güzel düşünmüşsün
Bol bol dua edelim

Allah razı olsun canım benim
Allah kabul etsin

Geçen hafta 3kilo demişti ama bu hafta kilosunu söylemedi çok da hızlı baktı ben de soramadım
Kilo çok da önemli değil sağlıklı olsunlar da kuzucuklar gerisi önemli değil canım
İşte doğurana kadar insan yine de merak ediyor

Gözünaydın canım. Geçmiş olsun sana.
Uras'ımız da hoşgelmiş, Allahım sağlıklı uzun ömürler nasip etsin.
Spinalin etkisi 7-8 saat sürüyor canım.
Dualarımız seninle ve bebeğinle..

Canım ayrıca birşey yapmaya gerek yok, sakın bebeğe şekerli su, damla, bal gibi şeyler verme. Sık sık emzir sadece. Birde bebeğe sarı birşeyler giydir ya da ört.
Rüzgarda sarılık olmuştu, 5. gün kontrolümüzde derecesi 13'dü.
Doktor tedaviye gerek yok, birkaç gün daha yükselir sonra kendisi düşer dedi. Dediği gibi de oldu 3-4 gün daha yükseldi sonra azalarak geçti.

Canım bence bebisin geriden gitmiyor, bebek büyüdüğü için ölçüm zorlaşıyor, yoksa takvime göre 39 sun, ölçüm 35 diosun resmen 1 hafta var çoktan gelişme geriliği var derler ve müdehale ederlerdi, mesela benim değerler okadar degisioki doktor kendisi soyluyo ölçümle alakalı Ola bilir diye. Hatta acaba geri mi diye aynı gün başka hastaneye gittim yok haftası ile uyumlu dediler. O yüzden takma kafana canm. Bebisin geriden gelmio

Çanımmm gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün. İnşallah urasımızın ameliyatıda iyi geçecek

Kızlar selam, acaba doğumdan sonra diyetisyene giden var mı? Süt arttırmak ve zayıflamak icin bir liste verdiler mi? Gidilcekse ne zaman gidilmeli
Canim aktarda annelerin ictigi bitkisel anasonlu çaylar var. Esim aldi. Baya şükür iyi hemde bebegin gazinada baya iyi geliyor. Sutunde artar.

Senin o güzel kalbinden öperim.

:)) ay kuzum valla yatamiyorum. Ztn herkes benden panik. Yalniz da degilim. Herkes toplandi bisiler derdine dustu kv deyiz.

Canlar size sorum su sanciyi ansi sure tutuyorsunuz hangi program kullaniyorsunuz

Bu gün iş yerinde son günümdü o yüzden çok yoğundum okuyamadım doğru düzgün
A April wind kuzum şükür yapmışsın doğumunu öyle mi böyle mi derken. Urasımızda çok iyi olacak inş en başta senin gibi güçlü bir annesi var
melike222 Sen naptın canım vuslatımız nasıl
M muttervonmarienkaefer canım sende hayırlısıyla yarın kavuşursun inş minnakına

Cok gecmis olsum canim.bebis nasil bizede haber ver
:)) ay kuzum valla yatamiyorum. Ztn herkes benden panik. Yalniz da degilim. Herkes toplandi bisiler derdine dustu kv deyiz.

Canlar size sorum su sanciyi ansi sure tutuyorsunuz hangi program kullaniyorsunuz
Banu cifcinin programinda var ordan bakmistim ben canim

Merhaba kızlar denenmiş süt arttırıcı tarifiniz var mı ? Sanki sütüm az geliyor yetmiyor gibi geliyor , arttırmak için ne yapılması gerekiyorsa yapayım, ya da bariz olarak şu gıdayı tüketince sütüm artıyor diyen var mı aranızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…