2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Şimdi nst ye girdim bakalım sonra da doktor bakacak
Bence daha niyeti yok gibi ama her an her şey olabilir
Hiç belli olmaz kuzu
Nst’ye de neye göre bakıyorlar anlamıyorum ben. İlk girdiğimde sancım hep 60 civarı çıktı sorun yok demişti mesela bana yorum yapamıycam o yüzden

Canını sıkma tehlikeli olsaydı seni eve yollamazlardi en ufak riskte acil sezeryana alıyorlar canım. Bol dua et Rabbim ağrı sızı vermeden sağlıkla geçirip eve dönmenin nasip etsin

Kızlar selam, acaba doğumdan sonra diyetisyene giden var mı? Süt arttırmak ve zayıflamak icin bir liste verdiler mi? Gidilcekse ne zaman gidilmeli
Valla doğumdan sonra bırak diyetisyeni tuvalete zor gidiyorum canim fırsat yok ki hicbirseye

merhaba kızlar, Bebeğim pazartesi sezeryanla doğdu. 2 gün sonra sarılık meydana çıktı 9 değerinde. bugün kontrole gittik 12 olmuş değeri. doktor bol bol emzirmemi söyledi. Sütün arttıysa mamaya gerk yok dedi. Sarılığı yaşayan anneler sizler neler yaptınız yada yapıyorsunuz? Doktorunuz ayrıyetten önerdiği başka birşey var mı?

Sen devlete mi gidiyorsun canım özele mi
Canım özele gidiyorum.

Kötüyü çağıran biri değilimdir ben de kuzum. Rabbim böyle gelmesini istiyorsa öyle gelecektir. Vardır bir bildiği deyip akışına bıraktım Sağlıkla gelsin de tek kuzum başka bir şey istemiyorum.

Canım iyi şeyler düşün,bak sen de kavusuorsun minigini, kordon dolanmasini dert etme,benim arkadasimin bebeği tüm vücuduna dolamıştı kordonu
İyi düşünüyorum canım. Böylesi hyırlıymış demk ki

Haydi hayırlısı olsun canım sen de sağlıcakla kavuş inşallah ikiniz için de hangisi sağlıklı olacaksa öyle olsun inşallah
Amin canım cümlemiz için ne hayırlısıysa o olsun inş

Öyle yapıyorum kuzum. Yarın bu saatlerde kuzumla olucam kısmetse ben de. Yarın akşam nöbette görüşmek üzere :))

Kuzum sancı yeterli bir sancı değil bildiğim kadarıyla..
Canını sıkma tehlikeli olsaydı seni eve yollamazlardi en ufak riskte acil sezeryana alıyorlar canım. Bol dua et Rabbim ağrı sızı vermeden sağlıkla geçirip eve dönmenin nasip etsin
Evet kuzum riske atmazlardı biliyorum. O yüzden rahatım ztn. Sadece normal doğumu denemeliler mi ona emin olamıyorum. Yani biliyorsunuz doktorlar artık hemen sezeryan diyemiyorlar ya. Normal denicez deme sebebi o muydu. Yormasalar kuzumu boşu boşuna. Hani kanala girmiş olsa tmm dicem ama kanala bile girmemiş.

Canım çok geçmiş olsun... inş bir an önce atlatırsınızz. Ekstra bir şeye gerek kalmaz. Gördüğüm kadarıyl hepsine sık sık emzirme tavsiye ediyorlar. Sütü az olana mama. Yine de artarsa fototerapi uygulanıyor cnm.

Kızlar ben de şimdi çıktım hastaneden
Doktor çok hızlı baktı hiçbir şey soramadım

Bebeğin ölçümlerini söylerken de yine hepsi gerideydi. 35-36-37 hafta dedi ölçümleri söylerken, kilosunu da soramadım aceleden

Her şeyi normal dedi
Doğum olmazsa haftaya Cuma kontrol, sonra Pazartesi ve Perşembe kontrol
Eğer hala Doğum olmazsa yatışın yapılır dedi

Doğum odasına girip baktım. Servisle aynı yerde. Normal bir servis odasının Doğum odası yapılmış şekli. Tek kişilik yani. O biraz içimi rahatlattı. Doğum anında sadece ben ve Doğum ekibi olacak
Doğumdan sonra da hemen oradaki odalardan birine yatışım yapılacak

Bizde sarılık geçirdik canım 14,8 di bir gece fototerapi aldı bugunki kontrolde ise 12 değeri bol bol beslenme meme ya da yetersizse meme+mama şeklinde gidiyoruz. Seninde sütün azsa değerin artmaması adına mama öneririm. Biz 2 3 saatte bir uyandırıp karnını doyuruyoruz bazende uyanmıyor zor bir süreç geçmiş olsun

Oleyy artık bi nöbet arkadaşım oldu dün gece 2 saat uyudum canım ama en güzel uyanışlar bence hiç şikayetçi değilim sende yarın bu saatlerde inşallah yavruna kavuşmuş olacaksın bundan daha güzel bir haber olamaz

atanamayanogretmen hadi sağlıkla gelsin artık

Hadi hayırlısı kuzucum :)) her şey yolundaysa sırun yok

Aynen kzuucumm. Alarmları aynı saatlere kurup iki lafın belini kırarız olmadı

Bu arada A April wind ve melike222 den haberi olan var mııı

Olabilir kuzum vakit kalmadı zaten her an birimiz ben doğurdum diyebiliriz ❤

Orası öyle tabi zaten herkes doğurdu şunun şurasında kaç kişi kaldık

BellaCiao hala doğurmayan kaç kişi kaldık ya
Kızların mesajını görünce heyecan bastı
Ben de hastanedeyim bakalım ne diyecekler

Sen nasılsın canım sancın ne durumda

İyim ben canım sancım yok vallah bugün gelmeyecek bu bebek

Sende haftaya kontrolle geçecekmiş inşallah bebiş kendiliğinden gelir yatışın yapılmadannkuzumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…