2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Aynen canm. Malesef öyle oldu. Istemeden yanlis anlaşıldı bazı şeyler. Seni de istemeden kırdıysam sen de hakkını helal et. Bebisin gelio herlde senin. Inş sag salim kucağına alırsın. Sonra biz Alalim ins
Varsa bir hakkım benden yana helali hoş olsun canım ☺
Nazlı kızım geliyor inşallah hayırlısıyla
Amin canım inşallah inşallah Allah razı olsun ❤

Kuzular kızımda benim hissettiğim tek ağrı bel ağrısıydı. Başka hiçbiryerimde ağrı olmadı. Doğurana kadar belimi kırdı mübarek

slm kizlar dogurmadim diye rapor vereyim A April wind kiziyo sonra,agda islerini halletim sukur , insallah carsambaya kadar dogurmam :)

Doğurmadığına çok sevindim iyice boşalıyor buralar ya

Hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun kuzum çok heyecanlandım senin yerine

Kuzum affedersin ama içirden batıyor resmen iğne gibi tuwf bir ağrı

Gece doğurdum yazmayı planlamıştım ama

Tecrübeli olduklarından canım birde yol yordam görüyorlar o yaşa kadar ☺
Evet cnm, mesela ben o kadar değişik bı hamilelik geçirdim ki... Annem o kadar hamilelik geçirdim, o kadar hamilelik gördüm senin gibisini görmedim diyor. Bende bı tecrübem daha oldu diyorum.
İnan bak hala kuyruk sokumum ağrıyor.
Fazla yürüyemiyorum.
Ve karnımın ağrısından bas bas bağırıyorum.
Sabahları nefes problemi yaşıyorum.
Eşim geçen gün diyor ki tam bı tez konususun.
Ya sende bı doğurda şu minnoşunu bi görelim.

Hahaha yapabilirim
Kv diyor ki biz panik oluruz sen bizi sakinleştir normalde soğukkanlıyım da doğum bu yani nasıl sakin olabilirim dedim

Allah seni napmasın güldürdün beni gece gece

İnşallah kuzum.
Seninde minik gelecek galiba bu sefer hadi bakalım kuzu aallah yardımcın olsun inşallah

Canim bu sebepten ben 3 dr degistirdim umursamadilar bir muayne bile etmemislerdi. Gebelikte sanki hersey mubah. Ilk gebeligimde bende asiri kramp cekmistim ki esimin elini sikar acimdan gozumden yas gelirdi bu gebeligmde olmadi sukur
Aynı şeyleri yasamisiz cnm hemen hemen özeldi oda benim yaşlı bı doktordur herkes çok övmustu ama bu doktorum daha çok şükür.ikinci gebelik daha rahat geçiyor ama.ilkine göre çok şükür.son haftalara girdik benimde kramp filan olmadı magnezyum da almıyorum maden suyu tüketiyorum.

Ay sus sus gece gece aklımı çelme
Özellikle tatlıyla hiç aram yok ya
Şimdi o dediğini yesem midem yanar sabaha kadar
Ne güzel miden varmış kız senin,
Benimki çöplük mübarek ne verirsem alıyor
Kendimi de bildim bileli naza çekemedim midede sahibine benziyor demekki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…