2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canımm çok sevindim allah bir avazda kurtarsın inşallah ❤ Vuslata ermenize çok az kaldı, o kadar beklemeyede değecek inan onun kokusu her şeye bedel gelişmelerden haberdar et bizi canım
Amin kuzum inşallah inşallah :dua:
Rabbim bu güzel günleri görmeyi nasip etti çok şükür 😍
Girdikçe yazarım kuzum,belki birilerine faydam olur. Korkan arkadaşlara motive olurum ☺
melike222 melike222 hadi bakalim dogum yakin,kolay rahat dogum olur insallah :KK200:
Aynen canım sancılarım düzenli geliyor ☺
Amin canım inşallah dediğin gibi kolay doğum olur 😍

Nasılsın canım sancıların henüz katlanılır seviyede anladığım kadarıyla 3 dk da bire düşünce falan mı dr a gideceksiniz
Şükür iyiyim canım katlanılmıcak şekilde değil rahat karşılıyorum süreçi😊
2 veya 3 dkya inince gideyim diyorum 🤔
Biraz sonra bir duş alıcam rahatlamak için ☺

Merhaba kızlar sayfalar çok birikmiş. Okuyamadım

Ben iyiyim dikiş ağrısı var. Metehan da iyi emiyor uyuyor çok gazı var zor çıkarıyor ama hallediyoruz.

Esas sıkıntı kızım... 4 gündür yemeden içmeden kesildi. 1 kg vermiş. Gülmüyor gülen kızım. O kadar üzgünüm ki böyle hıçkırarak ağlamak istiyorum. Zor tutuyorum kendimi. İyi görünmeye çalışıyorum. Kızım Sürekli lavaboya gidip öğürüyor. Kardeşi olmasını en çok o istedi ama soldu gitti yavrum. Konuşuyor ama tepkisiz durgun. Mutlu değil misin dedim? Mutluyum dedi. Normalde öpme konusunu konuşmuştuk ama baktım çok üzgün izin veriyorum. Sürekli yanımda bi an bırakmıyor. Bizimle uyumak istiyor. Mümkün olmayacağını söyledim ama pek anlayacak durumda değilşu an.

Kızkardeşim ünv den bir hocasına durumu anlatmış yarın onunla tlf la görüşeceğim. Bir takım taktikler de bulunacakmış. İnşaAllah faydası olur.

Kızım çok düşkün bana yani illa ki kıskançlık yaşanacaktı ama ben bu kadar erken ve bu şekilde beklemiyordum. Yani kaça bölüneceğimi şaşırdım. Annecim söylemek istediğin bişi varsa anlat diyorum. Bana sadece seni çok seviyorum diyor.

Neyse kızlar oğlanı emzirmeliyim sarılık olmasın diye heder eettim kendimi....

Umarım sizler iyisinizdir. Görüşürüz.
Canım benim kızımda kucağına almak istiyor veriyorum kontrolüm altında. Bana zaten düşkündü şimdi abarttı olayı :) yanımda yatmak istediğinde de izin verdim. Dikkatli oldu oda. Ama sizinki çok daha ciddi duruyor. Pedagog desteği almakta fayda var.

İnşallah kuzum sancılarımı takip ediyorum düzenli geliyorlar 😍

Geze geze gelcek Erenimiz 💙
Enfeksiyon sızlaması değildir belki kuzu
Bugün bendede sızlama çok oluyor,açılma oluyor diye tahmin ediyorum 🤔

Amin canım sağol Allah razı olsun inşallah sonuçumuz güzel olur :dua:
Sancım kasılmam olurken kasıktan giriyor canım,gerçekten doğruymuş
Annelerimiz her şeyi biliyor valla, Onlar ne derse doğru cnm.

Kızlar inanırmısınız iğnemi yaptım sancılarım düzene girdi :işsiz::olamaz:
Nolcak şimdi :deli:
E geliyor o zaman 🥰 kuzum sorun olacağını sanmıyorum öyle bişey olsa doktor her an gelebilir kes iğneyi derdi belki 🤔 hastaneye gidersen ilk söylediğin şey iğneyi vurduğun olsun onu atlama yeter bence 😊

E geliyor o zaman 🥰 kuzum sorun olacağını sanmıyorum öyle bişey olsa doktor her an gelebilir kes iğneyi derdi belki 🤔 hastaneye gidersen ilk söylediğin şey iğneyi vurduğun olsun onu atlama yeter bence 😊
Bence doktorda iğneyi unuttu yoksa derdi.Hatta dünkü kontrolde olması lazım istersen bırakabilirsin istersen doğumdan 1 gün önce bırakabilirsin demişti 🤔
Ama bak bunu aklıma iyi getirdin o heyecanla onuda unuturdum 😆
Sağol kuzum 😘
Kız deme öyle uyku tutmaz şimdi beni gece doğrucan haberim olmucak diye :KK70:
Yok anacım uyu sen mışıl mışıl 😂
Doğursam bile özel etiket yaparım ben sana rüyanda :KK70::KK70:

canim sen ne yaptin .Imza kismida gitmis artik 40 i gectin galiba .Bugun hastanede doktor bana dedi ki 40+5 e kadar bekleriz kendi sancin gelmezse suni sanciyla dogum baslatiriz dedi. Sana da böyle birsey dediler mi
Bana da 41 e kadar bekleriz dedi canm. Aynı dediğin gibi kendi gelmezse suni sanci ile doğum başlatırız dedi. Ben son adete göre 49 hafta 2 günüm canm. Ama doktora evraklarımı ve ilk ultrason resimlerini gosterdim ilk kalp atisi falan. Oraya gore evet 3 4 gun gec dollenme görünüyordedi. 1 hafta daha beklicez bakalim. Ben bilmekte gidiyorm sen ne yapmıştın neresi idi senin?

Bence doktorda iğneyi unuttu yoksa derdi.Hatta dünkü kontrolde olması lazım istersen bırakabilirsin istersen doğumdan 1 gün önce bırakabilirsin demişti 🤔
Ama bak bunu aklıma iyi getirdin o heyecanla onuda unuturdum 😆
Sağol kuzum 😘

Yok anacım uyu sen mışıl mışıl 😂
Doğursam bile özel etiket yaparım ben sana rüyanda :KK70::KK70:
Heyecanlandık bizde hadi sağlıkla gelsin inşallah :rolleyes:

My bayb My bayb gerçekten uzun zamandır aklımdaydı.
Ufak tefek bir yanlış anlaşılmamız oldu.
Kalbini kırdıysam kusuruma bakma hakkını helal et
Rabbim sağ salim sağlıkla kızına kavuşmayı nasip etsin
Aynen canm. Malesef öyle oldu. Istemeden yanlis anlaşıldı bazı şeyler. Seni de istemeden kırdıysam sen de hakkını helal et. Bebisin gelio herlde senin. :KK200: Inş sag salim kucağına alırsın. Sonra biz Alalim ins:KK66:

X