2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kaysı hoşafı ve rezene kuzum rezene çayı iç bol bol.gozun aydın Allah analı babalı büyütsün maşallah sanada.darisi başımıza insallah.ameliyat içinde 3 saat baya uzun bı sure.bu sureci iyi atlat kendine dikkat et.

Hadi güzel haberlerini alalım cnm.kolay bı doğumun olsun seninde.

Hem geçmiş olsun hem hayırlı olsun. Allah analı babalı büyütsün. Gaz damlaları var. Birde emziriyorsan yediğine içtiğine dikkat et. Mama veriyorsan gaz için uygun mamalar var. Birde her beslemeden sonra kafasını omzuna dayayacak şekilde kucağına al sırtını sıvazla.

Hadi Allah kolaylık versin bir avazda kurtul inşallah.

Ayy canım sevindim valla en azından birimiz doğuma yaklaşıyor. Darısı tüm bekleyenlere bir avazda inşallah

Bazı insanlar ne kadar gereksizler. Sinir oldum gene. Umay’ı erkek sanmışlar. Olabilir bunda sıkıntı yok. Daha bir haftalık bebek sonuçta. Ama sonra ikinci kızım olduğunu öğrenip, olsun diyen kadının ağzına bi tane vurasım geldi. Seninkinin pipisi olunca daha özel olmuyor die neden demedim ki

Dengesiz çok ortada benimde oğlum var kaynanamın bı akrabası cinsiyeti ne dedi erkek dedim olsun dedi bana da. Gerçekten uyuz olunuyor böyle insanlara. Takmıyorum kimseyi umrumda değiller sende takma kuzum umursama.ne kadar güzel ikitane sana arkadaş prenses dogurmussun.insallah bende yavrularimla arkadaş olurum.kizim olsun çok istedim ama rabbim erkek nasip etmiş demekki bir daha.bı saçının telini yaratamayiz kızı erkeği yok beyin seviyelerini gösteriyorlar böyle insanlar işte

ü

Tebrik ederim canım Allah analı babalı büyütsün

rabbim yardımcın olsun canım umarım sezaryen çok iyi geçer

Allahım uyyamıyorum sabah doğuma gireceğim

Rabbim yardımcın olsun canım sağlıkla kavuş bebeğine

Rabbim analı babalı sağlıkla büyütsün inşallah canım
Bu saatlerde minik kuzunu kucağına almıştırsın canım
Gözün aydın olsun Analı babalı büyüsün inşallah

Benim 7.30 gibi sezeryan planlandı, kısmetse gün içinde misss gibi bebekkokusu ile geçecek
Hayırlısı ile al canım kucağına bebişinii
Günaydın yeni anneler, anne olmaya saatler kalanlara ve biz haala DOĞURMAYANLARA
Günaydın canım

melike222 kuzum ne yaptın acaba doğurdun mu
Yok canım doğurmadım bekliyorum ☺
Geceden beri sancım var
2 saat düzenli oluyor sonra biraz düzensiz oluyor
Tam emin olup hastaneyede gidemiyorum
Nişanım gelmeye devam ediyor,ağrım çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…