2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canımm çok sevindim allah bir avazda kurtarsın inşallah ❤ Vuslata ermenize çok az kaldı, o kadar beklemeyede değecek inan onun kokusu her şeye bedel gelişmelerden haberdar et bizi canım
Amin kuzum inşallah inşallah
Rabbim bu güzel günleri görmeyi nasip etti çok şükür
Girdikçe yazarım kuzum,belki birilerine faydam olur. Korkan arkadaşlara motive olurum ☺
melike222 hadi bakalim dogum yakin,kolay rahat dogum olur insallah
Aynen canım sancılarım düzenli geliyor ☺
Amin canım inşallah dediğin gibi kolay doğum olur

Nasılsın canım sancıların henüz katlanılır seviyede anladığım kadarıyla 3 dk da bire düşünce falan mı dr a gideceksiniz
Şükür iyiyim canım katlanılmıcak şekilde değil rahat karşılıyorum süreçi
2 veya 3 dkya inince gideyim diyorum
Biraz sonra bir duş alıcam rahatlamak için ☺

Canım benim kızımda kucağına almak istiyor veriyorum kontrolüm altında. Bana zaten düşkündü şimdi abarttı olayı :) yanımda yatmak istediğinde de izin verdim. Dikkatli oldu oda. Ama sizinki çok daha ciddi duruyor. Pedagog desteği almakta fayda var.

Annelerimiz her şeyi biliyor valla, Onlar ne derse doğru cnm.

Kızlar inanırmısınız iğnemi yaptım sancılarım düzene girdi
Nolcak şimdi
E geliyor o zaman kuzum sorun olacağını sanmıyorum öyle bişey olsa doktor her an gelebilir kes iğneyi derdi belki hastaneye gidersen ilk söylediğin şey iğneyi vurduğun olsun onu atlama yeter bence

E geliyor o zaman kuzum sorun olacağını sanmıyorum öyle bişey olsa doktor her an gelebilir kes iğneyi derdi belki hastaneye gidersen ilk söylediğin şey iğneyi vurduğun olsun onu atlama yeter bence
Bence doktorda iğneyi unuttu yoksa derdi.Hatta dünkü kontrolde olması lazım istersen bırakabilirsin istersen doğumdan 1 gün önce bırakabilirsin demişti
Ama bak bunu aklıma iyi getirdin o heyecanla onuda unuturdum
Sağol kuzum
Kız deme öyle uyku tutmaz şimdi beni gece doğrucan haberim olmucak diye
Yok anacım uyu sen mışıl mışıl
Doğursam bile özel etiket yaparım ben sana rüyanda

canim sen ne yaptin .Imza kismida gitmis artik 40 i gectin galiba .Bugun hastanede doktor bana dedi ki 40+5 e kadar bekleriz kendi sancin gelmezse suni sanciyla dogum baslatiriz dedi. Sana da böyle birsey dediler mi
Bana da 41 e kadar bekleriz dedi canm. Aynı dediğin gibi kendi gelmezse suni sanci ile doğum başlatırız dedi. Ben son adete göre 49 hafta 2 günüm canm. Ama doktora evraklarımı ve ilk ultrason resimlerini gosterdim ilk kalp atisi falan. Oraya gore evet 3 4 gun gec dollenme görünüyordedi. 1 hafta daha beklicez bakalim. Ben bilmekte gidiyorm sen ne yapmıştın neresi idi senin?

Heyecanlandık bizde hadi sağlıkla gelsin inşallah

Aynen canm. Malesef öyle oldu. Istemeden yanlis anlaşıldı bazı şeyler. Seni de istemeden kırdıysam sen de hakkını helal et. Bebisin gelio herlde senin. Inş sag salim kucağına alırsın. Sonra biz Alalim ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…