2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Merhaba kızlar sayfalar çok birikmiş. Okuyamadım

Ben iyiyim dikiş ağrısı var. Metehan da iyi emiyor uyuyor çok gazı var zor çıkarıyor ama hallediyoruz.

Esas sıkıntı kızım... 4 gündür yemeden içmeden kesildi. 1 kg vermiş. Gülmüyor gülen kızım. O kadar üzgünüm ki böyle hıçkırarak ağlamak istiyorum. Zor tutuyorum kendimi. İyi görünmeye çalışıyorum. Kızım Sürekli lavaboya gidip öğürüyor. Kardeşi olmasını en çok o istedi ama soldu gitti yavrum. Konuşuyor ama tepkisiz durgun. Mutlu değil misin dedim? Mutluyum dedi. Normalde öpme konusunu konuşmuştuk ama baktım çok üzgün izin veriyorum. Sürekli yanımda bi an bırakmıyor. Bizimle uyumak istiyor. Mümkün olmayacağını söyledim ama pek anlayacak durumda değilşu an.

Kızkardeşim ünv den bir hocasına durumu anlatmış yarın onunla tlf la görüşeceğim. Bir takım taktikler de bulunacakmış. İnşaAllah faydası olur.

Kızım çok düşkün bana yani illa ki kıskançlık yaşanacaktı ama ben bu kadar erken ve bu şekilde beklemiyordum. Yani kaça bölüneceğimi şaşırdım. Annecim söylemek istediğin bişi varsa anlat diyorum. Bana sadece seni çok seviyorum diyor.

Neyse kızlar oğlanı emzirmeliyim sarılık olmasın diye heder eettim kendimi....

Umarım sizler iyisinizdir. Görüşürüz.
Tam olarak kıskançlık gibide değil canım ama seni paylaşmak istemediğinden üzülüyor kuzum
Başlasın bekleme modu o zaman
Sevindim kuzum güzel haberler bunlar 💕
Hadi bakalım kızımız ne zaman gelecek 🥰

Ah kuzum ya ne desem bilemedimm
En kısa zamanda bu zamanlar geçer inşallah
Destek almanız doğru olur kuzum
İyi olmanıza da ayrıyetten sevindim💕
Aynen canım bekliyoruz bakalım hayırlısıyla 💗
Çok mutlu oluyorum canım böyle güzel günleri Rabbim görmemizi nasip etti diye☺
Çok şükür bugünlerimize :dua::KK200::anne:

Ben iyiyim dikiş ağrısı var. Metehan da iyi emiyor uyuyor çok gazı var zor çıkarıyor ama hallediyoruz.

Esas sıkıntı kızım... 4 gündür yemeden içmeden kesildi. 1 kg vermiş. Gülmüyor gülen kızım. O kadar üzgünüm ki böyle hıçkırarak ağlamak istiyorum. Zor tutuyorum kendimi. İyi görünmeye çalışıyorum. Kızım Sürekli lavaboya gidip öğürüyor. Kardeşi olmasını en çok o istedi ama soldu gitti yavrum. Konuşuyor ama tepkisiz durgun. Mutlu değil misin dedim? Mutluyum dedi. Normalde öpme konusunu konuşmuştuk ama baktım çok üzgün izin veriyorum. Sürekli yanımda bi an bırakmıyor. Bizimle uyumak istiyor. Mümkün olmayacağını söyledim ama pek anlayacak durumda değilşu an.

Kızkardeşim ünv den bir hocasına durumu anlatmış yarın onunla tlf la görüşeceğim. Bir takım taktikler de bulunacakmış. İnşaAllah faydası olur.

Kızım çok düşkün bana yani illa ki kıskançlık yaşanacaktı ama ben bu kadar erken ve bu şekilde beklemiyordum. Yani kaça bölüneceğimi şaşırdım. Annecim söylemek istediğin bişi varsa anlat diyorum. Bana sadece seni çok seviyorum diyor.

İşte bende bundan korkuyorum cok 3.5 yaşında oğlum şimdilik çok hevesli ama ne tepki verecek acaba. Ona tshirt falan yaptırdım abi oldu falan yazan her olaya onuda sokuyorum gizli saklı yapmıyorum ama Allah yardımcımız olsun

Doktorum çıldırdı sana niye hala gün vermiyorlar diye 😂
39dan sonra beklemenin manası yok dedi🤭
Durumlar iyi kuzular sorun yok bizde şükür.
Başı kanala tam girmemiş.
Bizden haberler böyle nst de kasılmasız zamana denk geldiğinden kitap gibi çıkmış ilk defa 😂
Canimm her seyin yolunda olmasi guzel 🤗 Uras pasamis sakin sakin bekliyor demek ki. Senin 39 cuma doluyor. Ankaraya ne zaman gideceksiniz peki tekrar?

@Cuttingcorners ve diğer arkadaşlarlarım kaderdaşlarım :KK19::KK25:

Öğleden sonra gittik doktorumuza ☺
Nstde 1 defa sancımız çıktı :confused:
Açıklık muayenesi yaptı doktorumuz 1-1.5cm açılman,yumuşaman var dedi :-):KK33:
Suyumuza kalp atışlarımıza tekrardan baktı,çok güzel yeterli seviyede :nazar::KK76:

Doğumun belirtileri başlamış,belki saatler sonra olur belkide 1-2 gün içinde olabilir dedi :dua::dondurma::emir_bebek:
Yatırmama gerek yok şimdilik,sancın sıklaşır,alt tarafında baskı hisseder,tuvaletin varmış gibi hissedersen,suyun gelirse gel dedi :KK4::KK73::KK39:
Oyy hadi hayirlisiyla gelsin Vuslat kuzusu insallah kuzucum 🥰🙏🏻

Oy nasi uzuldum :KK43:( kuzum uzmana danismaniz en iyisi olmus. Cocuklarin dunyasi cok farkli. Dilerim bir an once toparlarsiniz.

Aynı durum bizde de var biz hastanede yatarken küçük kizim da evde hastaydı okula gitmedi ,bugünde istifar etti iki defa ,acaba üzüntüden mi oluyor, kendim desen ara ara çöküntü yaşıyorum ağlama hissi oluyo, hiç biseye dayanamıyorum, 40 mız bi çıksaydı daha iyi olacaktık
Ins bu sureci en az hasarla atlatirsiniz :KK43: anladigim kadariyla 2. cocuklar da annelerimiz hep daha zor duruma dusuyor :KK43:

Canimm her seyin yolunda olmasi guzel 🤗 Uras pasamis sakin sakin bekliyor demek ki. Senin 39 cuma doluyor. Ankaraya ne zaman gideceksiniz peki tekrar?

Oy nasi uzuldum :KK43:( kuzum uzmana danismaniz en iyisi olmus. Cocuklarin dunyasi cok farkli. Dilerim bir an once toparlarsiniz.

Ins bu sureci en az hasarla atlatirsiniz :KK43: anladigim kadariyla 2. cocuklar da annelerimiz hep daha zor duruma dusuyor :KK43:
Cuma günü gitcez kuzum.
Benim doktor gün versinler dedikçe oradakiler vermiyor. Hatta içime sinse ptesi gidicem nerdeyse ama daha fazla riske atmak istemiyorum ne olur ne olmaz😑 Belkide ptesi-Salı’ya falan gün verirler artık. Belki normal beklerler bakalımm🤔 Sezeryan teklif ederlerse okey diyeceğim zaten :)

Biz de şimdi annemin biletini aldık
Cumartesi gece 2de gelecek
İnşallah o zamana kadar doğurmam :confused:

Babam 20 gün tek kalacak ona üzülüyorum
Annem o diz ağrılarıyla 8-9 saat otobüs yolculuğu yapacak ona ayrı üzülüyorum

Annemi çağırmakla bencillik mi yapıyorum diye düşündüm gün boyu :KK43:

Doktora gidip gelirken terledin mi rüzgar da varsa o etkilemiştir belki
Ya da doktor kontrolünü stres yaptıysan kuzu belki de stresten 🙄
Olabilir kuzum belkide, nst de terledim çünkü paşa hareket ettikçe. Stres hastanede değil ama şuan yapıyorum 😂 Ne götürecez ne lazım olur yanıma ne alsam.. Kedi ne olacak, biz yokken iyi bakabilecekler mi. Oy oy aklımdan herşey geçiyor yani herşeyi düşünüyorum şuan 😐

Niye bencillik yapasın kuzum ya iyi olur geldiği hem sonuçta anneanne olacak :) O da torununu sevip koklayıp okşamak ister.💙
Çok durmaz gider olmadı. Ah ah analar evlat için herşeye dayanır kuzum gelmese aklı sende kalır zaten ki.
Sen düşünme böyle 🤩

Olabilir kuzum belkide, nst de terledim çünkü paşa hareket ettikçe. Stres hastanede değil ama şuan yapıyorum 😂 Ne götürecez ne lazım olur yanıma ne alsam.. Kedi ne olacak, biz yokken iyi bakabilecekler mi. Oy oy aklımdan herşey geçiyor yani herşeyi düşünüyorum şuan 😐

Eşya hazırlamak çok stresli ya
Ama çok kafana takmadan halletmeye çalış canım
En önemli en çok gerek olabilecek şeyleri al
Diğerleri Zaten bulunur her yerde

Tabiki sizin durumla bir değil ama ben bir yere giderken telefonum kimliğim kredi kartım şarj aletim yanındaysa gerisi önemli değil diyorum 😀

Aklına geldikçe yaz unutma neler alacağını
Valize koydukça üstünü çiz

Niye bencillik yapasın kuzum ya iyi olur geldiği hem sonuçta anneanne olacak :) O da torununu sevip koklayıp okşamak ister.💙
Çok durmaz gider olmadı. Ah ah analar evlat için herşeye dayanır kuzum gelmese aklı sende kalır zaten ki.
Sen düşünme böyle 🤩

Öyle tabi ama işte gün boyu düşündüm içime battı
Babam da kemoterapi olmasa ben seni otobüsle yormazdım götürür bırakırdım demiş anneme
Ona da ayrı üzüldüm
Babam gelmeyi çok istiyor ama aktif şekilde tedavisi devam ettiği için gelemiyor

Bir yıl oldu evime gelmeyeli
Tayinimiz çıktıktan sonra bu yeni eve annem ilk kez gelecek
Şimdiden evi temizlemeye başladım 😬😬

Eşya hazırlamak çok stresli ya
Ama çok kafana takmadan halletmeye çalış canım
En önemli en çok gerek olabilecek şeyleri al
Diğerleri Zaten bulunur her yerde

Tabiki sizin durumla bir değil ama ben bir yere giderken telefonum kimliğim kredi kartım şarj aletim yanındaysa gerisi önemli değil diyorum 😀

Aklına geldikçe yaz unutma neler alacağını
Valize koydukça üstünü çiz
İyi fikirmiş sağol kuzum 😘
Babam da kemoterapi olmasa ben seni otobüsle yormazdım götürür bırakırdım demiş anneme
Ona da ayrı üzüldüm
Babam gelmeyi çok istiyor ama aktif şekilde tedavisi devam ettiği için gelemiyor

Herşey eninde sonunda olacağına varıyor kuzum
Durum şartlar bunu gerektiyorsa fazla kurcalayıp üzülmemek gerekiyor.
Varsın sağlığı olsun babacığının daha sonra gelsede olur. 💛
Anlıyorum çok iyi seni.
Bende yalnız kalmaktan korkuyorum herkesin işi gücü var annem dahil..
Hem korkuyorum hem kimseyi alıkoymak istemiyorum işinden gücünden. Öyle karışık bir haller işte. Ama ben üzmüyorum kendimi sende çok ayrıntı düşünüp üzme kendini

Bu boyun ağrısı nerden geldi acaba ya sol boyun tarafım ağrıyor bi değişik😐
Kuzu soğuk falan mı aldı ki yada saçların falan mı ıslak kaldı acaba 🤔

Amin kuzum inşallah inşallah 💗
melike222 melike222
Kız senin heyecanını yerim ben 😍
Artık her an vuslat gelebilir annesi 😍😍
Sağlıkla gelsin inşallah
Çok değişik heyecan mutluluklar yaşıyorum canım 😍😊
Annesi onu dört gözle bekliyor 😍😍
Sağ salim sağlıkla gelsin tüm kuzularımız :dua::anne:

Canım hiç üzülüpte stres yapma annen gelmese aklı sende kalırdı. Gelmese senin için bir ayrı buruk olurdu. Sen şimdi hamileliğinde vermiş olduğu psikolojiyle böyle düşünüyorsun,doğumdan sonra iyiki çağırmışım annemi diceksin buna emin olabilirsin 💕
Bak mesela annemle bize,1 senedir konuşmuyorduk.
Kvdem hamileliğimin başından beri sağolsun yemeğimi yaptı bir işin varsa söyle yapayım dedi.
Ama annem geldi yapılcak işi gözü gördü hiç sormadı yapayım mı diye hemen yaptı.
Ayaklarına masaj yapayım mı diye bile sordu

Ona da ayrı üzüldüm

Ayy kuzum yaa kiyamam sana :KK43:
Oyle dusunme kuzucum. Anneanne o. Kosa kosa geliyordur eminim. Babacigin icin elbette zor olacaktir ama senin durumunda bencillik yok ki. Napacaksin. Sartlar bunu gerektirmis sen ayri kalmak durumunda olmussun. Sen de isterdin ailene yakin olup daha rahat sartlarda gorusmeyi.. ama kismet. 💙 uzulme kuzucum. Kendini de yorma sakin temizlik yapicam diye 🥰💕

Cuma günü gitcez kuzum.
Benim doktor gün versinler dedikçe oradakiler vermiyor. Hatta içime sinse ptesi gidicem nerdeyse ama daha fazla riske atmak istemiyorum ne olur ne olmaz😑 Belkide ptesi-Salı’ya falan gün verirler artık. Belki normal beklerler bakalımm🤔 Sezeryan teklif ederlerse okey diyeceğim zaten :)
Senin gönlün sezeryana daha çok kayıyor demi canım. Az buçuk ben öyle tahmin ediyorum

X