2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bu erkeklere noluyor ben anlamıyorum valla onlar bizi idare edeceğine biz onları idare etmeye çalışıyoruz huzurumuz bozulmasın diye.
Bugün eşime de dedim zaten senin hamilelik benden zor geçti bakalım hangimizin lohusalığı daha ağır geçicek diyorum gülüyor

Çok şükür evladını sağ salim kucağına aldın canım bütün dertlerin su gibi akıp giderler inşallah.
Hiç kolay şeyler yaşamadın canım Allah yardımcın olsun
Biz iyiyiz şükür canım 2-3 günümüz var olmazsa pazartesi salı suni ile süreçi başlatıcak doktorumuz
Ay ins suni sanciya gerek olmadan olur dogumu.sen ne yaptin hastaneye gidecem yazmistin
Canım okuya okuya geliyorum sağolsun A April wind cevap vermiş
Hayırlısı diyorum canım ben herzaman olacak olana değil sonuça adapteyim devamlı ucunda kızıma kavuşmak var
Sanmam kuzu hep bu saatlerde oluyor. Bu sefer ki erken düzensizleşti bi 7 dk oldu bi 20 dk oldu dedim ııh boşver bunu hala kafasına göre geliyor nomıssız
Bak dediydi dersin senin doğum sancısı bu saatlerde başlıcak sabahına doğum olcak.
Kafasına göre gelmesi yine iyi kız ya düzenli olsa

Cok dogru bi tespit yapmissin defne cok var.benim bile esim kiz olursa zeynep istiyordu

Girmezsin diye cevap vereyim demiştin arkamdan sen geldinn
Sancılarında düzensiz olması güzel kuzu aynen şikayetçi değilim zaten aksine rahatlıyorum

Zaten kaderinde ne varsa onu yasıyorsun akışına birakmak en iyisi.ertesi gun dogum yapacagim aklima gelmezdi

Çok sağol kuzum
Çok şükür kızıma kavuşmama az kaldı
Savunulacak pek bir tarafı gerçekten yok ama günde 3-5 saat görmekle ne senin durumunu anlayabilir canım nede babalığa adapte olabilir.
Bence biran önce kendini toparlayıp kendi evine geçmen süreçin daha iyi geçmesi alışmanız için daha iyi olur

Girmezsin diye cevap vereyim demiştin arkamdan sen geldinn
Sancılarında düzensiz olması güzel kuzu aynen şikayetçi değilim zaten aksine rahatlıyorum
Düşünceli kuzum benim uyku tutmadı pırtlatan var mı diye merak ettim
Seni doğum sonrası süreçi strese sokuyor canım aslında herşeyin farkındayım. Çoğumuz sancımız gelsin doğumumuz başlasın diye dua ediyoruz. Sende korku endişe ne ararsan hepsi var. Allah yardımcın olsun kuzum hiç üzülüp stres yapma
Zaten kaderinde ne varsa onu yasıyorsun akışına birakmak en iyisi.ertesi gun dogum yapacagim aklima gelmezdi
Benim gibi relaks olup doğumu bekliceksin
Ben gibi diş ağrısını bile doğum belirtisine bağlamıcaksın

Aynen öyle kuzuum ama kaçış yok
Teşekkür ederim

Teşekkür ederim canım

Rabbim kolay bir doğum nasip etsin kuzum

sbry
Canim ben bekarken benim ruyamda adimj zeynep ddiye degistiriyorlar. Gercekten kulagima okunan isim normalde zeynep. Sobrasinda ruyamda elif olsun diyorum hem kuranda geciyor hem cok hos.
Sonra uyaninca bi gun evlenirsem kizim olursa elif su koycam diyorum . Sonra bi bakiyorum sevmedigim bi kiz kizinin ismini benden duyup elifau koymus. Bende salaklik niye diyosun dimi.
Simdi dr ve herkes erkek desigi halde ben kiz diyordum ve duru ile baharda kararsiz kaldim. Sobra ruyamda yine "bahar ne be ,ilkbahar sonbahar ölü bahar " diye bisi gorunce bahari da eledim.
Duru da karar kildik .Allah izin verirse. sende duruyu dusunuyomussun bende hikayemi anlatayim dedim :))))

Gözün aydın sağlıkla büyüsün bebiş

Birkaç kişi daha varmış kuzum ama az kalmışız
Merhaba ben de varim okuyan ama cok yazamayanlardanim benim ay sonu sezaryen 29 u civari tam netlestirmedik tarihi. Normal dogum 8 mayis. En son nisan annesi ben olucam zannedersem

Ben sinir oluyorum o oyuna. Bi ara eşim iyi sarmıştı o oyuna ama neyseki şuaralar oynamıyor :)
dozunda oynasalar güzel aslında da bağımlılık yapıyor oyun.benim eşim evcimen dışarıya çıkmaz pek bende tek zevki oyun oynamak olduğu için pek bulaşmıyorum.bende seyrediyorum eğlenceli geliyor bana
Kizlar bende dogum yaptim bugun. Cok sukur guzel gecti her sey. Rabbim bekleyen herkese kolay dogumlar nasip etsin
Gözün aydın canım allah size bağışlasın.hikayeni anlatrmısın müsait olduğunda

Kızlar lavmanı her doğumda yapıyorlar mı normalde ve sezaryende ????
Normalde evet.
Sezeryanda hayır kuzu
Ama tabi durum şart olay yer zaman bunlara göre değişebilir ama genel olarak normal Doğumda yapıyorlar, sezeryanda da sonda derdi var

Kızlar ya bizi evden çıkarken gören komşular, telefonla aradığımız eşimiz dostumuz ilk etapta öyle bir telaşlanıyor ki yoksa Doğum mu başladı diye artık millete merhabadan önce yok yok doğurmuyorum iyiyim diyorum öncelikle bir tek biz değil etrafımızdakiler de panik oldu Valla. Ne güzel telaşlar bunlar

Senin düşündüğün isimlerin baya hikayesi varmış canım. Bende rüyamda görürüm belki diyorum ama yok gelmiyor bişey benim rüyalarda anca nişan gelsin doğuriyim falan aksiyondan aksiyona koşuyorum
Patronumda diyor ki gördüğünde belki içinden bişey gelir. Onlarda biz gibi bikaç isim düşünüyorlarmış eşi sezeryandan kendine gelince naz nasıl demiş öylelikle naz koymuşlar adını. Bana da bi yerlerden ilham gelsin diye bekliyorum ama bakalım

Saglikla gelsinler de isim halledilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…