2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bide gorunce halen dogurmadin mi diyenler var. Yok dogurdum da karnima yastik koydum. Hosuma gidiyor manyagim ben

Nayiirrrr bennn. 30 nisan
Drum 25 26 dedi ama ben 38.in son gunu diye 29 dusunuyorum 1 mayisa cok gec demisti. Bence degil ama drum aceleci. Son kontrolumde dayanamazsan al dersen alirm dedi adam yok yok kalsin kalabildigi kadar dedim. Bu arada bende varis vardi ilk kez cuma muayne etti bakti ve kan sulandirici baslicam dedi ama amelyattan 12 gun. Sonra dedi bende o an neden 12 gun sonra diye sormadim fullmoon19 canim sen de vuruluyormussun hemen mi basladilar sna konuyu tekrar konusucam cunki.

Neye dayanamayacaksin anlamadim. Varisler mi zorluyor seni yani ?

Neye dayanamayacaksin anlamadim. Varisler mi zorluyor seni yani ?
Cok agrilarim olur demistim ondan dedi sanirim ama yani ciddi bir durum olmadıkça aldrmam ben cekerim agri sizi cocugumdan onemli degil. Benim varis normal varis degil canim vulva yyani ozel bolgede ve cok sistilar kendisi de gorunce cok kotu olmus dedi zaten ama ben bunu dert etmem. Ilk korkuyordum varisten ama simdi umursamiyorum

Aa cok gecmis olsun canim ama yine de dr nu dinle. Kendine de dikkat etmelisin

Ben su an 36+1 im. Bazen normal gelir diye tirsiyorum sanki karnimi deşiyor cok hareketli. Oyle ki ruyamda karnimdan eli cikiyordu minicikti elini seveyim senin diyordum
Olsun canim hareketli olmasi iyidir.ins erken olmaz.cikinca zaten o minnak ellerini seveceksin.ben opuyorum hep

Biz ne dersek diyelim miniklerin isimleri çoktan belli canım o yüzden kasmaya hiç gerek yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…