2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Yaa
Ama isim konusu önemli gerçektende.
Bizim daha sevgililikten beri istediğimiz bir isim vardı bu sene çok popüler olduğu için vazgeçtik. Anlamıda kötüymüş zaten
Bi gün gelicek gitmicek böyle derken
Aman amann şş daha var vakit.

Kuzum cok sevindim gelmesinee.. dmeek pompandanmis :)) sen hangi pompayi kullaniyordun arkadasininkinin markasi ne musait oldugunda yazarsan cok sevinirim
Bizimde 18 çıktı hastaneye yattık eşimin işleri yoğundu ondan habersiz geldik hastaneye. Sonuçlar yarin çıkar die eve gelmiştik ki hastaneden aradılar çocuğu getirin yatırıcaz diye.

Anket yapıyım ben bari kızımın ismi için
Elif
Zeynep
İpek
Defne
Neşe (kayınvalidemin adı) o istemiyor isminin verilmesini niyeyse bana o da olabilir gibi geliyor
Elif ve zeynebi eşim ilk cinsiyetini öğrendiğimizde demişti eğer o isimler olursa yanına duru gibi modern bir isim daha istiyorum. Bide soyadımız komik biraz o yüzden de her isim uymuyor yoksa ben koyardım şimdiye kızıma isim

Defne ismine bayılıyorum ben :)
Kızım olsaydı İnci koyacaktım adını
İpek’te güzel.
Ben ne modernciyim ne çok klasikci galiba
Elif, zeynep ben tercih etmezdim ama hoş isimler ama koyacak olsam Zeynep koyardım.

Defne,

Biz defne koyucaz inşallah ben oyumu defneden yana kullaniyorum

Bence İpek

Yarin ins canim.dogum mu var

Varda karar veremiyoruz, kura çekiyoruz sonra yine vazgeçiyoruz Geçen kuraya kayınvalidemin isminide yazdık iki kere onun adını çektim bu bana bi işaret mi acaba
süper babannenin ismi ne merak ettim simdi. Belki sana bir isarettir :) .
Bizde kura cektik olmadi .Oylama yaptik olmadi . Olmadi olmuyor.kizin ismi yok

sen eve gectin mi canim ?Bebis nasil topladi mi biraz

Bunlarin arasindan bence ipek.benim oğlanın kimligi bile cikti insan bi garip oluyor

Kuzum @Mini_mini yi enfeksiyon kapar burda diye kızıyla taburcu etmişler.
Anladığım kadarıyla @melekci ve Chickennova da taburcu olmuş ☺
Evet cnm taburcu oldum.
Ama inan bı gözüm anyaya bı gözüm Konya'ya bakıyor. :)
O kadar zorlandım, zorlanıyorum ki kelime bulup anlatamam.
Sen nasilsin cnm doğuma ne kadar kaldı.
Dün perinatoloji doktoruna gittim. 40 gün kan sulandırıcı kullan sonra tüm vitaminleri kes. 6 ay sonra gel kan pıhtı testi yaptiricam ona göre ilaç ayarlicam dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…