2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Sorma, en azından perdeler camlar kapılar avizeler bi daha yapılmaz :KK53: Halılar da yıkamadan geldi hazır bekliyorlar. Mutfakla banyolar nankör en çok 😂 şimdi yap ertesi gün aynı 😒
Aynen ya hergün temizle neden temizlendim demicek cinsten ikiside 😥

Kızlarrr :rolleyes: Ay heyecandan doğuracam şimdi
İkinci kez hala oluyormuşum abim şimdi söyledi 😍😍😍

Hem teyze hem hala olmuştum, iki tane prenses yeğenim vardı 😍
Şimdi üçüncü geliyormuş yaa nasıl heyecanlandım

Abime diyorum doğru söyle bak hamileyim boş yere heyecanlandırıp doğurtma beni 😂

Benim işim bitti kuzum yatak odasını falan düzenlerken mecbur bana sordular o ara yoruldum herhalde, dinlenirim artık ❤

Hiç isim yok mu aklınızda :KK53:
Varda karar veremiyoruz, kura çekiyoruz sonra yine vazgeçiyoruz :KK48: Geçen kuraya kayınvalidemin isminide yazdık iki kere onun adını çektim bu bana bi işaret mi acaba :KK70:

Kızlarrr :rolleyes: Ay heyecandan doğuracam şimdi
İkinci kez hala oluyormuşum abim şimdi söyledi 😍😍😍

Hem teyze hem hala olmuştum, iki tane prenses yeğenim vardı 😍
Şimdi üçüncü geliyormuş yaa nasıl heyecanlandım

Abime diyorum doğru söyle bak hamileyim boş yere heyecanlandırıp doğurtma beni 😂
Kız bu heyecan doğurtmasın seni :rolleyes:
Hayırlı uğurlu olsun canım ❤

Kızlar okuyamıyorum hiç ,kimler doğum yaptı bilemiyorum beni alıntılayın da öyle okuyum, spinal anestezi sonrası boyun ağrısı yaşadım çok halada var, bide iki gündür geçmek bilmeyen bi kulak uğultusu beynimi kemiriyo, soğuk algınlığı yüzünden öksürmekten dikişlerim acıyo her öksürdüğümde, bide kızlar bana 20 tane nerdeyse kan sulandırıcı iğne yazmış dr evde kendim vuruyorum hastanede de vuruyorlardı sezeryan olup vurulan var mı

Tut tut içinde dursun :anneadayı: 3-5 günlede olsa abla olcak benim pammuk kızım :KK36:

Benimde aklıma bu geldi ismine karar verdiniz mi diye :rolleyes:
Bazen aşağıdan vurdu mu tutuyorum kendimi biraz daha dur kızım diyorum geldiğinden değil de işte öyle yapınca çıkacak gibi oluyor:KK48:
Yok kuzum ya veremiyoruz karar dedim eşime de hafta sonuna kadar karar verelim artık kapı süsünü, çikolatasını falan yaptıracam günü de aldık daha isim yok ortada :deli: bi benim kızım isimsiz kaldı sanırım

Yaa biz cinsiyeti öğrendikten sonra hemen ne koysak diye böyle oturduk araştırdık ehehe bi garip hissettim 🤭
Normali sizinki canım anormal olan biziz :confused:
Ben normalde de çok kararsız biriyim hiç sevmiyorum bu huyumu:mad: oje bile alırken dakikalarca hangi rengini alsam diye düşünen insanım ben çocuğum ismine karar verememem normal sanırım :KK70:

X