2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Gözünaydın canım rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin
Benimde yarın kontrolüm var korkuyorum valla sizler yüzünden kontrole gidip elimde bebekle çıkmaktan alıştıra alıştıra olsun yine

Valla böyle bi anda olması belki daha iyi oldu benim için. kadınn git yarın gel sezeryan dese bu geceyi zor geçirirdim evde . Bi anda apar topar alınca ne olduğunu anlaymadan bi saat içinde oğlum elimdeydi.

Canım çok geçmiş olsun
Bebeğin nasıl şimdi haber var mı
Kaynanayı da takmamaya çalış kuzum
Hepsi bir çeşit

Allah kolay getirsin canım
Bakalım bebiş gelecek mi bugün

Ben kendimi bi garip hissediyorum doğuracak gibi
Gerçi hiçbir belirti yok sadece his sanırım

Ben de birkaç gündür öyle hissediyorum
Eşime doğracak gibi hissediyorum dedim
Aşkım haklısın ben de öyle hissediyorum en geç on güne doğurursun dedi
Her işi dalga adamın

Şok oldum eşim kalkmadı bile
Sen git dedi uyuyabilmek için
Allah cezasını versin Sabah sabah sinirlerimi gerdi.

Ahh bu erkekler
Uyku nedense her şeyden tatlı geliyor bunlara
Bişey söyleyince de hemen kavga moduna girerler

Sagol canim dusmeye basladi cok sukur

Çok şükür canım
Allah dermansız dert vermesin üzme kendini

Çok şükür canım gözün aydın
Bugün yeniden evinizde olursunuz inşallah

Cuttingcorners Evet kuzu dün arkadaşına sordurttu(güya) var demiş tamam dedik anlaştık sabah gideriz diye.
Ama kalkmadı işte hödük.
Üstelik doktorda yokmuş. Sabahın köründe uykumu bölüp mide bulantısı çeke çeke kalktım hazırlandım ettim beyfendi 2 gündür işe de gitmiyor pazar günü çalıştığı için hani işe gidecek olsa vs anlarım belki.
Üstüne üstlük belediyeye binmek zorunda kaldım tıklım tıklım. Şuan dünyadan nefret ediyorum modundayım.

İnsanın içine doğuyor mu ki acaba.
Bakalım doğurcaz mı

Bugün kontrolüm vardı sadece ama öğleden sonra oğluma kavuştum . Herşey çok ani oldu . Hala şoktayız

Enaa masallahh gozunu aydinn. Allah anali babali buyutsun insallah canim

Canim benim kv de hep oglumun annesi der. Ki o da beni cok aever normalde kizim kizim diye gezer. Kaynana misiniz diye sorana kizar. Ama torunu suan desem ki senin kutugune kaydedelim. Senin oglun gorunsun hic hayir demez yani.. o derece bir torun ozlemi var.hadi oglum oglum diyor hayalleri gormelisin. Dersin ki cocuk hic bizle yasamicak hep onla yasicak ve tum yetkileri onda olacak gibi konusuyor. Yok ben oyle egitmem. Benim oglum terbiyeli olur. Yok spora yazdiricam fln:)) ben de he diyip geciyorum :)) nasilsa benim oglum diyorum
Ama daha nisanliyken bile ay o emzirsin versin ben bakarim demisti aslinda yardimci olacagini kastetmek icin. Ama benim cok zoruma gitmisti ben neyim anne miyim sagilacak inek miyim onun gozunde diye. Annelik hassas bir mevzu.. atladiklari sey su. Onlar babaanne olmak icin can atiyor bizse anne olmak icin. Yani aslinda ne bu seni kotu yapar. Ne onu.. birak sevsinler tek de. Evlatlarimiz babaannelerini bilsin. O sevgiyle de buyusun. Orn ben bilmiyorum. Ve bu da cok uzucu..

Oyyy hadi hayirlisi canimm.. hayirli haberlerle insallah

Canimmm gozun aydin ay allah gonlune gore verdi kiz. 8 nisan diyip duruyordun...
rabbim saglikli omurler versin insallah

Canimm cok gecmis olsun dedigin gibi cogunda oluyor artik. Gececektir insallah

Ah kuzum bosver ocagii.cok daha kotu de olabilirdi. Cok buyuk gecmis olsun evet bosa masraf olmus ama cana gelecegine mala gelsin kuzum.

Dündü kontrolum ama gidenedim bebekte sarilik cikti cok yuksek hastanedeyiz.moralimm cok bozuk.
Canim cogunda oluyor sarilik uzulme nolur. Gececektir tedaviyle..

Günaydın kızlar
Kızım sağolsun uyandırdı beni.
Gerçi hastaneye gitmek için erken kalkacaktım zaten tabi hedefim 5,30 değildi ama olsundu
Kizim uyandirdi diyince bi an kedi aklima gelmedi ne oluyor dedimmm aklima melike222 nin deli sorulari geldi

Ay hadi hayirli haberlerle insalllahhh bi avazda canim

Bildigim kadariyla yine de alman gerekiyor calisamaz canim.

Şok oldum eşim kalkmadı bile
Sen git dedi uyuyabilmek için
Allah cezasını versin Sabah sabah sinirlerimi gerdi.
Kiz deme oyle algilayamamistir.. yakinsa bir de ondan da sey yapmistir. Gecen bizim ki de patrona soyleyememis morali bozuktu diye sbh soylerim dedi. Dedim gerek yok iyiyim kendim giderim. Olabiliyor bazen. Takilma kuzum.

Biliyorum canım. Bugun götürücem doktora bakalım değeri kaç. Gözleri sarı, yüzündeki sarılık sanki dünden beri azalmaya başladı.
Canim benim gecer insallah Beslendikce geciyor diyorlar ztn..

Kızlar günaydın
Nişanım geldi
Bakalım Bulut Beycik ne zaman gelicek
Enaaa hadi hayirli dogumlarr kuzummm ... bi avazda insallahhh

Kuzum oh iyi yapmissiniz. Tedbiri elden birakmamak gerek . Ipek kuzusu da toparladiysa ne guzell. Kavusacaksiniz bugun yine

Himm kuzum evet cidden hodukluk etmis o zaman senn bey. Miden mi bulaniyor kuzum senin

Eheh evet öyle yazmışım gibi olmuş kedi kızımdan bahsediyordum
Koca kişisi mevzusuna hiç gelmiyim işine gelmediğinden kalkmadı, başka şey olsa koşa koşa gidiyor. Hastanede yakın değil belediye otobüsüyle yarım saat sürüyor.
Bir de şey evet midem bulanıyor

Günaydın kızlar
Yeni doğumlar oluyor heyecan dorukta yine

İmzada son 9 gün yazısını görünce tuhaf oldum ya

Bu saat oldu benim kocam da hala uyuyor maşallah
Zannedersin kendi hamile geceleri uykusuz kalan da kendi

Lohusa gibi şimdi kahvaltıyı hazırlarım nazlarım bir de tam olur

aman allahımm
Bende bu gece rüyamda atanamayanogretmen i gördüm sen yazınca aklıma geldi, ama hatırlamıyorum tam nasıl gördüğümü yalnız değilsin

Hayırdır inşallah ya nasıl gördün hatırlamazsan çatlarım

Ben bu gece hep sıkıntılı rüyalar gördüm

Anam bacım bugün erkek düşmanıyım sinirlerimi senin heriften çıkarmayayım eheueh
Hayırdır inşallah ya nasıl gördün hatırlamazsan çatlarım

Ben bu gece hep sıkıntılı rüyalar gördüm
Sadece seni gördüğümü hatırlıyorum kuzu‍♀
Dur bakayım az düşüneyim belki hatırlarım

Anam bacım bugün erkek düşmanıyım sinirlerimi senin heriften çıkarmayayım eheueh

Sadece seni gördüğümü hatırlıyorum kuzu
Dur bakayım az düşüneyim belki hatırlarım

Bu saate kadar nasıl uyuyabiliyor anlamıyorum ya

Bu aralar ben de bazen gıcık oluyorum bazen seviyorum

Geçmiş olsun canım Allah beterinden korusun
Dündü kontrolum ama gidenedim bebekte sarilik cikti cok yuksek hastanedeyiz.moralimm cok bozuk.
Geçmiş olsun canım değer düşmeye başlamış sanırım inşallah geçer hemen
Geçmiş olsun kuzum bebişine
Hadi sağlıkla gelsin bebiş

Bu saate kadar nasıl uyuyabiliyor anlamıyorum ya

Bu aralar ben de bazen gıcık oluyorum bazen seviyorum
Benimde uykum aşırı ağırdı ve çok uyurdum ergenliğimde ve öncesinde
Büyüdükçe o büyüsü kayboldu
Birşey Çıt etse uyanıyorum aşırı hafif uyku uyuyorum bunu neden yazdım, ben böyleyken eşim tam tersi senin herifin hesabı.
Top atsan duymaz Bu benim çok sinirimi bozuyor ve kıskanıyorum artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…