2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Günaydın kızlar
Mutlu ve bol doğumlu bir hafta diliyorum ve bol sütlü olsun

Doğurayım da oh şöyle ben lohusayım yatayım kalkmayayım diye düşünmeyin sakın gelen giden oluyor evde sen yatarken her şeyin yeri değişmiş oluyor annen en ufak şeyden alınıp ağlayabiliyor yani çok gereksiz şeyler bence sadece biz yaşıyoruz bunları türk milleti olarak evde minik bir bebek ve psikolojisi dalgalı bir anne var ev ahalisi bilmem kim gelecek diye evde yemek var mı ikramlık var mı bunları düşünüyor. Ya da kuru üzüme şeker koymayın tartışması yaşanıyor

Biraz da içimi dökeyim ama değil mi? Hasarsız atlatalım inşallah doğuranlar olarak şu süreci

Güzel haberlerle gel canım

40 im çıkana kadar kimse gelmesin dedim, sadece yanimda bir kişi olacak,arayanları kibarca geri çeviricem alınan alınsın benden onemli değil, hamileligimde arayıp sormayanlar bebek gormeye geç geliversin

40 im çıkana kadar kimse gelmesin dedim, sadece yanimda bir kişi olacak,arayanları kibarca geri çeviricem alınan alınsın benden onemli değil, hamileligimde arayıp sormayanlar bebek gormeye geç geliversin
Allahtan öyle kalabalık değiliz bi kısmı hastaneye geldi bi arkadaşım bugün gelecek nasıl gelme diyeyim ki? Küsüyor geçen hafta da gelmek istemişti eve halim yok hastayım diyorum anlamıyor

Gunaydinlar. Bugun pasamin doğum gunu. Insallah bugün diger pasami kucagima alirim. Coookkk yorgun ve halsizim yurumekte bile zorlanirken bunu istemem bir acayio ama napim ana işte bu arada kizlar ara ara nişan gelmeye devam ediyor

Allahtan öyle kalabalık değiliz bi kısmı hastaneye geldi bi arkadaşım bugün gelecek nasıl gelme diyeyim ki? Küsüyor geçen hafta da gelmek istemişti eve halim yok hastayım diyorum anlamıyor
evet kuzum kusuyorlar, ama bende ilk dogumumda dogurdugum gün eşimle küstüm, kalabalık yüzünden burnumdan geldi, gerekli gereksiz konuştular hastanede aile bağlanması yaşayamadık, eşim çocuğuna yaklaşamadı ben utancimdan emziremedim, bu sefer akıllandım, hem kızımda var yanlış bisey söylenirse omur boyu düzeltemem, kıskanmasın bağı iyi olsun diye aylardır uğraşıyorum

Anneme lohusa sen misin dedim allah razı olsun en büyük destekçim eşim Ama böyle anlarda yanlış anlaşılmalar oluyor canım yoksa benim annem çok sessiz bir insandır ama böyle anlarda panterliği çıkıyor evlenirkende öyle olmuştu

Iyiz canim kizim evde ,esim evde firsat olmadi canim ,dogum a 9 gun var.erken gelmesin bebis beklesin :) havalar bu hafta biraz isindi ,temizlik islerini halledicem,sen yarinmi gidiyosun canim
Ay merak etmiştim dedim gizli gizli habersiz pıtlattı mı yoksa
Biz şu sıralar gidicez sanırım birkaç ayarlamamız gereken şeyler var kendini yorma temizlik diye bak
Yaa ne sinir gelme denilince gelinmez ki ama
Anlatmıştım annemide istemedi arkadaşının kızı en fazla bir iki ay trip attı annem kendince, sonra noldu gitti gördü.
Küsen küssün valla ben eve dönünce Mevlüt yapana kadar kimseyi kabul etmicem, herkes Mevlüt’te gelsin görsün bi zahmet. Onu da hayırlısıyla hemen yapacağımı düşünmüyorum :)) Yelizin dediği gibi hamilelikte arayıp sormayan merak etmeyen bir zahmet ilk haftadan geliyorum demesin Şu ikramlık meselesi de bi bizde var o ayrı bi saçmalık lohusa halle yani..

Gunaydinlar. Bugun pasamin doğum gunu. Insallah bugün diger pasami kucagima alirim. Coookkk yorgun ve halsizim yurumekte bile zorlanirken bunu istemem bir acayio ama napim ana işte bu arada kizlar ara ara nişan gelmeye devam ediyor
Anam yetişmeyecek heralde senin Doğum bugüne var mı başka belirti?

Kuzum arkadaşım aslında çok iyi biri ama bazen yol yordam bilemiyor ben geçen haflarda hep yattım insan ağırlaşıyor kusura bakma dedim kendimi iyi hissetmiyorum ben bir şey istemiyorum diyo hani ikramlık falan ama kendisi taa karşıdan gelecek ben ona insana nasıl ikramlık çıkarmam? Biraz ısrarı var ona sinir oluyorum mevlüt yapmayacağım heralde canım herkes çok farklı ilçelerde bizim kadınlara özel yapsam hepsini toparlayamam

O zaman başka güne kendin randevu ver kuzu :)) Ertele erteleyebildiğin kadar, şu sıralar gelsin istemiyorsan
Ben arkadaş konusunu pek takmam sevdiğim biriyse gelsin bile isterim ama tabi o an ki durum şartlar psikoloji bambaşka olabiliyor❤

Benim oğlanda aynı cnm yanında yatıyor babasida onun odasında yanımdan saniye ayrılmıyor sen yorulma annecim ben yaparım temizliği diyoreline bez alıp toz almaya çalışıyor.bize bişey olacakta tek kalacaklar diye korkuyorlar bende aynı senin durumundayim cnm.hayirlisi ile dogur inşallah hemen kızını al kucağına bebekten önce bide nacizane fikrim bi hediye alın kardeşi adına çok mutlu olacaktir kızın.op yerimede kuzunu güzel haberlerini alalım bugün.

Bazen bende senin gibi düşünüyorum canım acaba ne hissedicez neler yaşıcaz diye düşünüp duruyorum

Bugünde devam ediyor canım popo ağrısı,bel ağrısına kuyruk sokumu ağrısıda eklendi beklemedeyiz

Kızlar hastaneye geldik
Şimdi idrar tahlili sonucumu aldım da her zamanki gibi bozuk bir tahlil
Ama bu kez bakteri de çıkmış idrarda.
Kültür sonucu çıkmadığı için doktora bugün göstermedik, kültürle birlikte gösterecek arkadaş yarın.

Kardiyoloji de bir sıkıntı yok dedi çok şükür

Doğum yapmış arkadaşlara bir sorum var ☺
Ultrason kilonuz doğru mu çıktı
Doğduktan sonra kaç gram verdi kuzularınız
Saygılar sevgiler
Benim Doğumdan 3 önceki kontrolümde 3 kilo civarı doğar demişti doktorumuz. 3100 doğdu daha kontrole gitmedik:) şuan kaç kilo bilmiyorum :)

Kuzum belki süreçin yeni yeni farkına vardın. İşte sırf bunları çevreden duyup şahit olduğum için 40 çıkmadan misafir istemedim. İkramlık birşeyler yapmayı heleki hiç aklıma getirmedim. Süreçe adapte olmaya çalışan anneden ne bekler bu bizim insanımız sende istemiyorsun şu lohusa halinle misafir annen yönetimi ele geçirdiği için mecbur ayak uydurman gerekiyor. Allahtan gelenin gidenin azmış,bırak olduğu kadar olsun sen İpek böcüğünle ilgilen
Doktora gittin mi canım son durum neymiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…