2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Geçmiş olsun canım
Bakteri için antibiyotik mi veriyolardı
Benim Doğumdan 3 önceki kontrolümde 3 kilo civarı doğar demişti doktorumuz. 3100 doğdu daha kontrole gitmedik:) şuan kaç kilo bilmiyorum :)
Maşallah canım Umay hanıma
Çokta yanılma olmuyor heralde anladığım kadarıyla
Kızlar Benim bebeğim 2400 15 günde 100 gr ancak almış zaten ishalim ve iştahsızım haftaya sezeryan olacağım bakalım Doğum olayı gecikirse inş 3 kg olur ne yapabilirim, hurma mı yesem
Stres yapma canım öncelikle anne karnında az kilo alsa bile doğunca toparlar inşallah günlük hurma hem doğum için hemde bebeğin kilo alması için çok şifalı ☺

Yok canim en son cuma gittim ama nisan icin gitmem gerektigini dusunmuyorum. Numarasi var gerek de duymuyorum cunku tedirginlik gerekevek birsey yok bebek hareketi normal sancim veya suyumda yok suyum gelirse giderim ama sancim varsa da siklasmayana kadar gitmeyi dusunmuyorum. Ayyyy ne olur dua edin hayirlisiyla bugun olsun. Her iki yavrumuda bugun dogum gunu olsun bir hazirlik bile yapamadim banasina dedim sen bir surpriz ayarla pasta falan en azindan beraber onu yapalim.

Canım belki ikincinin verdiği tecrübede var.
Nişanın hangi renk geliyor kahverengi mi
Kimisi için hastaneye gitmek daha iyi oluyor kimisi için sancıyı evde çekmek daha iyi oluyor. Hakkında en hayırlısı neyse o olsun canım dualarımdasın sen ve bütün hamile arkadaşlar ☺
Normal kontrol günü vermemiş miydi doktorun

Benim kızımda benzer tepkiler verdi

tecrübeliler sancinin bir kısmıni evde cekin hastanede rahat birakmiyorlar sürekli açılmayı takip etmek icin allttan bakiyorlar falan diyorlar ama benimde bir fikrim yok .
Heralde benim ufaktan bir agri olsa hastaneye uçarak gidecekmişim gibi bir hissim var

Sıkıntı olmamasına sevindim kuzum.
Kültür de temiz çıkar inşallah son şeyde antibiyotik falan kullanmana gerek kalmaz.

Aynı his bende de var
Ağrı sızı var mı diye yoklayıp duruyom
İyice paranoyaya bağladım

Kızlaarr merhaba,
bugün doğuran yok galiba.
Biz bugün 27. günümüzdeyiz..
Oğluş yine zor uyudu, gün gün huy değiştiriyor.
Normal beklenen Doğum tarihimiz 4 Nisan'dı, imza silinmiş. Bir tuhaf hissettim şimdi kendimi.

Şu Doğum sancısı olayı; İnanın çok farklı. Ayırt edebiliyorsunuz kızlar yani.

Evet canım doktor verdi. Bence de ver ben verdim mama. Ama sanırım sarılık oldu yüzü ve göz bebeği sarı birazdan sağlık ocağına gideceğiz topuk kanı için. Orda ebe yönlendirir. Gün içinde fırsat buldukça sağdım 5 6 kez göğsüm taş gibi olmuştu ve çok ağrıyordu şimdi bile tam anlamıyla yumuşamış değil. Ama Umay sabahtan beri emiyor çok bir sıkıntı çıkarmadı Bugun. Rezene bende içiyorum. Birde 24 saat yazmışım 48 saat olacaktı sütümün gelmesi :)

Benim kızımda benzer tepkiler verdi
Oy kus bunlar yaaa canim simdi nasil? Umay a tvirlari ilgisi falan. O da kimbilir ne kadar heycanlidir

Bendede tik yok bu hafta son kontrol var haftaya suni ile dogum başlatılacak
Neden ztn 40 hafta haftaya doluyor hemen suni mi verecekler?
O Ocimum basilicum masallah sizinkiler buyudu bileee biz de hala dogurucaz ben artik ikna oldum. Kesinlikle herkes ayni seyi soyluyor. Cok farkli anlamama luksunuz yok diyor:)

Sağol kuzum vaktin oldukla girip yazıyorsun bildiklerini paylaşıyorsun
Henüz doğuranımız yok heyecanla bekliyoruz sıradaki kim diye :))
Bal oğluşunu öpüyorum huyunu sevsinler

Maşallah sübhanallah canım ne ara 1 aylık oldunuz
Gün gün büyür huy değiştirir dedikleri doğruymuş demekki
Bendede tik yok bu hafta son kontrol var haftaya suni ile dogum başlatılacak
Aynı soruyu sorucaktım M muttervonmarienkaefer sormuş bende merak ettim ☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…