2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Evet bizimkide daha yavas ve daha can yakıcı :) gobegim iyice dolu dolu ve sert oldu.
Aynı şekilde..
Gerçi benim göbek bayadır semsert hep, ayaktayken özellikle.
Hareket konusunda da herkes aynıysa içim rahatladı acaba ben mi kuruntu yapıyorum demiştim 🥰 Yerleri daraldığından o zaman gerçektende.

A April wind melike222 melike222 Kızlar beni linç etmişsiniz resmen:KK70:
Doğurmadım ama giremedim siteye de 🙄
Dün gece kasılmalarım vardı çook kötü oldum midem bulandı ishal oldum sürekli kustum :KK43: sabaha karşı uyudum çok geç kalktım. Telefonu ellime alacak gücüm bile yoktu şimdi biraz daha iyim ama 🙏🏼

Doğurmayacağım doğurmak için uğraşmayacağım da 😅 ne zaman isterse gelir artık. Sürekli yatacağım 😂

Dün gece kasılmalarım vardı çook kötü oldum midem bulandı ishal oldum sürekli kustum :KK43: sabaha karşı uyudum çok geç kalktım. Telefonu ellime alacak gücüm bile yoktu şimdi biraz daha iyim ama 🙏🏼

Doğurmayacağım doğurmak için uğraşmayacağım da 😅 ne zaman isterse gelir artık. Sürekli yatacağım 😂
Doğurmak için türlü türlü işler karıştır sonra linç etmişiniz de :confused:
Ne dediysek az bile yapmıştırız :rolleyes:

Geçmiş olsun bununla kuzu

X