2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kuzu demek istediğim öyle olacağı değil yapmazlarsa normal olabileceği :)) Büyük ihtimalle mekonyumdan sonrası, mesela ilk 3 gün düzenli yaptı sonra 1 hafta yapmadı bu normal karşılanıyormuş.
Doyup doymamakla alakası yok diye biliyorum yani ☺
Kafam durdu şimdi anladım bak 😆
Kakayı kim soktu o zaman benim aklıma :confused::KK53:

Cnm sancın yok evet, beni doğumdan önce bi gece doğumhanede sancı odasında yatırdılar orda senin gibi bi ark vardı ,vajinaya bi hap koymuş drlar açılmasıda yoktu sabaha karşı suni sancı veririz demişler suni sancıyı vermeden doğum başladı 40 larda nst de sancısı vardı ama bebek yoruldu bu sekılde normal yapamazsın deyip sezeryana aldılar,

Bebek yoruldu diyip sezeryane almaları çok ilginç. Zaten amaçları doğumu başlatmak değilmiydi suni sancı ile. Valla bilmiyorum yarın ne olacak bu gece ne olacak Allah bilir... Sen de iyi ki gitmişsin canım herşeyde bi hayır vardır. Hakkımızda hayırlısı hepimiz sağlıkla alalım... Ben çok Yoruldum artık :dua:
Seninki yine bazende olsa hareket ediyormuş canım. Benimki sertleşme sırasında hiç hareket etmiyor kasılma geçince harekete devam ediyor

Tam tarif ettiğin gibi canım acıtmadan yavaş yavaş hareket ediyor ve az bir şekilde

Canım üsttekinde sancı çıkmamış ama alttakinde çıkmış. Hatta bir ara 100 e dayanmış buna rağmen mi çatı yapmadı 🤔
Yok canım bakmadı doktora sonucu gönderdiğinden bile emin değilim pek güvenemedim ebe ye

Bebek yoruldu diyip sezeryane almaları çok ilginç. Zaten amaçları doğumu başlatmak değilmiydi suni sancı ile. Valla bilmiyorum yarın ne olacak bu gece ne olacak Allah bilir... Sen de iyi ki gitmişsin canım herşeyde bi hayır vardır. Hakkımızda hayırlısı hepimiz sağlıkla alalım... Ben çok Yoruldum artık :dua:

Yok canım bakmadı doktora sonucu gönderdiğinden bile emin değilim pek güvenemedim ebe ye
Banada sonuçun muamma gibi geldi canım
Zaten seni bugün doktorun çatı yapmaları için doğumhaneye gönderdi. Yalancı sancı deyip baştan sağma gibi olmuş sanki

Kiar Kizlar an itibariyle yaziyorum. Belim hakketen adet sancisi gibi sag tarafta agriyor. Bugun gunduz biraz da esneme hareketleri yaptim bacak ve 1 bucuk saat yurudum ondan sandim ogluma ders calistim. Ve simdi lavaboya gittim kahverengi akinti vardi emin oldum vaninadan gelen sümük lu birsey. Ilk dogumumda daha kahve rengiydi bu hafif sanki koyu yesilimsi. Mi desem anlamadim ve agrilarim var hastaneye gidersen yazarim bilginize dua edin bana ne olur su dogumu da atlatim.

Kiar Kizlar an itibariyle yaziyorum. Belim hakketen adet sancisi gibi sag tarafta agriyor. Bugun gunduz biraz da esneme hareketleri yaptim bacak ve 1 bucuk saat yurudum ondan sandim ogluma ders calistim. Ve simdi lavaboya gittim kahverengi akinti vardi emin oldum vaninadan gelen sümük lu birsey. Ilk dogumumda daha kahve rengiydi bu hafif sanki koyu yesilimsi. Mi desem anlamadim ve agrilarim var hastaneye gidersen yazarim bilginize dua edin bana ne olur su dogumu da atlatim.
Haydi kuzum hayırlısıyla gelsin inşallah doğru alarmsa❤️ Haber vermeyi unutma bizede bir gelişme olursa yada giderseniz..

Ayy çok heyecanlı bebişin biri daha geliyoooorrr 😍😍😍
Rabbim bir avazda hayırlısıyla kurtarsın inşallah :dua:
Bizleri habersiz bırakma canım ❤

😅😅
Belli zaten doğurup gidersin çanta yeni hazırlanıyo :KK70:
Sorma 38. Haftaya girdik neredeyse çanta yeni hazırlandı 😂
Canım yeşil gelmesi normal mi acaba ?
İnşallah sağlıkla kolayca gelir bebiş ❤️

Eskiye nazaran bizimde hareketlerimiz azaldı sanırım yerimiz daraldı iyice ☺
Bazen can yakıyor az önce oturduğum yerde bağırdım alta baya baskı yaptı 🤕
Sizinde öyle mi kızlar hareket yönünden bir yavaşlama var mı?
Evet bizimkide daha yavas ve daha can yakıcı :) gobegim iyice dolu dolu ve sert oldu.

Sorma 38. Haftaya girdik neredeyse çanta yeni hazırlandı 😂

Canım yeşil gelmesi normal mi acaba ?
İnşallah sağlıkla kolayca gelir bebiş ❤
Erken doğum olsaydı eşine şunu derdin :)
Ben hastaneye doğurmaya gidiyom sen arkadan çantaları hazırla alda gel :KK53:
Sen hastaneye gelmeden biz kızımla geledebiliriz :confused::KK70:

:)) haha hani o penguen yuruyusu da dogumun yaklastigini gosteriyor diyorlar ya:) ondan dedim kuzum. Ben hala hoytturu huytturu yuruyorum 🤦‍♀️

Aynen hala uzun bir sure var.. surec hizli olursa daha guzel olur zaten. Artik en hayirlisi neyse o olsun hakkinizda canim 🙏🏻
Penguen yürüyüşü dedin de ben neredeyse 3 aydan beri penguen gibi yürüyorum. Bende sorun var😂😂😂😂😂😂

X