2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Gözünüz aydın çok geçmiş olsun belinizdeki katater sıkıntı yaptı mı?

canim adet ağrısı gibi, belimde kasiklarimda ama hafif, esas karnım taş gibi olup ateş basıyor, 1 dk dan az hemen rahatlıyorum
Tamam canım teşekkür ederim Merak ettim
Banada sürekli ateş basması şeklinde oluyor ama o kasık/adet ağrısı yok sadece devamlı süren bir bel ağrısı var. Ağrının kasılmayla girip çıkması gerekiyor sanırım.

evet canım kasilma artı ağrı, bide bana sıklaşması lazım dedi, yani benim dün dörtten beri sabit hiç sıklaşmadi, oda açılma yapmıyor sanirim

A April wind
Canım ne güzel eşinle çık gez tadını çıkar hava da mis gibi

Benim eşim bugün ve yarın çalışıyor, ben de sabahtan beri yiyip yiyip yatıyorum

LoveAndMarriage
Kuzum güzel haberlerle gel inşallah kontrolden

Bakalım bugün sürpriz doğumlar olacak mı

Kızlar çoğunluk doğurdu mu ne oldu
Sanki bir sakinlik var ortalıkta

Biz de kavuşsak artık
Kızımı çookk merak ediyorum, nasıl bir anne olacağımı merak ediyorum
En çok da kocamı merak ediyorum

Mutlu haftasonları diliyorum hepinize canlarım

Kizlar nst de hangi aralıkta dogum basliyor .Yani ne bileyim 100 ve üzeri olunca mesela doğum yakin mi oluyor .?yada bunun en yuksek degeri mesela 150 mi 200 mü :) bilenler aydınlatsın lütfen

Kizlar nst de hangi aralıkta dogum basliyor .Yani ne bileyim 100 ve üzeri olunca mesela doğum yakin mi oluyor .?yada bunun en yuksek degeri mesela 150 mi 200 mü :) bilenler aydınlatsın lütfen
Aynen ben de merak ediyorum salı gittiğimde en fazla 10-15 çıktı bende sancı sızı hiç yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…