2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
kuzum gel bize birlikte bekleyelim, çok ciddiyim, bi kizim var kafanı şişirir o ayri😶 benim doğum ilerlemiyor, çok ilginç kasıp bırakıyor, her.dogum ayrı derlerdi doğruymuş gece bekledim hiç bişey olmadi 11 de.kontrole gidicem allahtan kimseye söylemedim😨😨
😊 zilloşlar ya benimde kardeş var bilmez miyim o dilleri o çeneyii
Hayırlı haberlerle gel inşallah canım çok çektirmeden hemen geliversin inşallah.
Kasılmalar hala devam ediyorsa elbet açılma yapar bi gidersin açıklık ilerlemiş olur oh mis :)

isimdeyimgucumdeyim isimdeyimgucumdeyim
Canım sen Doğum yapmıştın değil mi
Topik gündemi o kadar yoğunlaştı ki herkese tek tek yetişmekte zorlanıyorum 🙈
Bebiş nasıl her şey yolunda mı eve çıktınız mı

@havadansudan
Sen nasılsın canım
Uykusuz geceler başlamış galiba 🥰
Siz eve çıktınız mi her şey yolunda mı
Kaç dikişin oldu söylemiş miydin

Lusi Lusi
Forumun anası sen nasılsın 🤗
Siz eve çıkmıştınız galiba
İki çocuklu hayat nasıl gidiyor
Senin ağrıların azaldı mı biraz daha

Bir an önce sahalara dön de şu listemizi güncelle yahu kim doğurdu kim kaldı kafam karışıyor 😀
Günaydın canım
Valla ben heepten karıştırdım kim doğurdu kim doğuracak :KK53:
Birileri liste tutayydı keşkem

Değişik bunlar canım kaynanam işine gelince her dediğini yaptırıyor ama o konuda dinlemiyor beni dedi o zamanlar inandım işte. çok taviz verdim gerçekten kira zor eşim sıkıntı çekmesin rahat kafayla işine gitsin gelsin diye düşündüm işte bazen çok düşünceli olmak da zarar veriyor
Hep dinlemezler zaten valla herşey kadında bitiyor.bizimde defolup giden kayınbaba faktörü sürekli bize laf sokardi hatta kactane çocuğu olursa olsun gider babasının kapısına koyarım diye bigun konuştu esimde oradaydı kimse bulunmaz Hint kumaşı değil babamızın kapısına bırakılacak kadarda düşmedik yürek ister beni tutup babamın kapısına koymak dedim kaynanam olacak kadına esimde kızdı şu cahile şöyle konuşup durmasin diye.esimede dedim vazgeçilmez değilsin benim için onun lafiyla beni kapıya koyacaksın bu evliliği sürdürmenin bı alanı yok diye kaynanam olacak kadında oradaydı.sesini çıkarmıyor.her fırsatta da yüzlerine vururum dogumuma annem gelsin kaynanamda gelir muhtemelen hastaneden çıkınca annemin yanında açıcam bu konuyu soylememistim anneme ben çok taviz verdim kime neye şimdiki aklım olsa birtanesini yapmazdım zaman insani değiştiriyor.bide anne ol bak ozaman goreceksin sendeki değişimi.insana çok farklı bı güç geliyor.kimseye ezdirme kendini duygularından önce hep aklını kullan çocuğunda seni dimdik güçlü bı kadın olarak tanisin

Sabah 8 ve benim yediklerim 😂
Tekrar uyumam lazım uykusuzum ama karnım da aç olunca asla uyuyamam 🙄
Şimdi uyuyabilirim ama 😅

Eklentiler

• 282A1D2F-0B17-464A-9A4E-8975AD751043.jpeg
    282A1D2F-0B17-464A-9A4E-8975AD751043.jpeg
    119,1 KB · Görüntüleme: 29
Günaydın canım
Valla ben heepten karıştırdım kim doğurdu kim doğuracak :KK53:
Birileri liste tutayydı keşkem

Kuzum ben takılıyorum sen aramıza çabuk dön diye 😀

A April wind dediği gibi herkes bir anda doğurmaya başladı, bizim de kafalar karıştı 😀
Artık ortaya karışık hayırlı olsun gözün aydın mesajları yazıyoruz 😅

Hep dinlemezler zaten valla herşey kadında bitiyor.bizimde defolup giden kayınbaba faktörü sürekli bize laf sokardi hatta kactane çocuğu olursa olsun gider babasının kapısına koyarım diye bigun konuştu esimde oradaydı kimse bulunmaz Hint kumaşı değil babamızın kapısına bırakılacak kadarda düşmedik yürek ister beni tutup babamın kapısına koymak dedim kaynanam olacak kadına esimde kızdı şu cahile şöyle konuşup durmasin diye.esimede dedim vazgeçilmez değilsin benim için onun lafiyla beni kapıya koyacaksın bu evliliği sürdürmenin bı alanı yok diye kaynanam olacak kadında oradaydı.sesini çıkarmıyor.her fırsatta da yüzlerine vururum dogumuma annem gelsin kaynanamda gelir muhtemelen hastaneden çıkınca annemin yanında açıcam bu konuyu soylememistim anneme ben çok taviz verdim kime neye şimdiki aklım olsa birtanesini yapmazdım zaman insani değiştiriyor.bide anne ol bak ozaman goreceksin sendeki değişimi.insana çok farklı bı güç geliyor.kimseye ezdirme kendini duygularından önce hep aklını kullan çocuğunda seni dimdik güçlü bı kadın olarak tanisin
Kapıya koycaklarmis bunlar gelinleri sahipsiz sanıyorlar sanki bizlerin bir ailesi yok ay sinirlerim iyice tavan yaptı bütün gece uyuyamadım düşünmekten ben normalde hayat dolu esprili güleç bir insanım hayattan soğuttular beni kendimi tanıyamaz oldum neyse bundan sonra olacaklara göre sağlam adımlar aticdm Allah seninde yardımcın olsun canım

Herkese selam evlatlarına kavuşanları tebrik ediyorum bende kavuştum yavruma hamd olsun riskli doğum oldu küvözde kaldık ama çıktık iyiyiz emme problemleri yaşıyoruz bu yüzden inşallah aşıcaz doğumu yakın olanları Allah kurtarsın. Yavrularınıza hayırlı sağlıklı ömürler diliyorum hanımlar :KK200:
Gözün aydın canım sağlıkla büyüsün bebiş 🙏
@Xxdolunay gözünüz aydın ♥♥♥

Kaçırdığım muhakkak bişeyler vardır, okuyacağım ✌🏼

Benim modum buydu bu saatte, temiz temiz delirdim galiba 😂
Bi Galatasaraylı bebiş daha 😂 bizim de dolabımızda sarı kırmızı bi bölüm oldu babaannemiz ve babamız sağolsun :KK53:

isimdeyimgucumdeyim isimdeyimgucumdeyim
Canım sen Doğum yapmıştın değil mi
Topik gündemi o kadar yoğunlaştı ki herkese tek tek yetişmekte zorlanıyorum 🙈
Bebiş nasıl her şey yolunda mı eve çıktınız mı

@havadansudan
Sen nasılsın canım
Uykusuz geceler başlamış galiba 🥰
Siz eve çıktınız mi her şey yolunda mı
Kaç dikişin oldu söylemiş miydin

Lusi Lusi
Forumun anası sen nasılsın 🤗
Siz eve çıkmıştınız galiba
İki çocuklu hayat nasıl gidiyor
Senin ağrıların azaldı mı biraz daha

Bir an önce sahalara dön de şu listemizi güncelle yahu kim doğurdu kim kaldı kafam karışıyor 😀
4 Nisan da yaptım canım. Dün akşam çıkardı doktorumuz :) sütüm çok yok. Onun için uğraşıyoruz. Birazda sezaryen ağrıları işte :)
Ama çok şükür Umay da bende iyiyiz.sen nasılsın. Çok takip edemedim.

Kizlar hepinize güzel ve saglikli bir hafta sonu diliyorum❤
Dogum yapan ve sütü az gelen annelere hurma tavsiyem olacak.
Sen daha dogurmadin nereden biliyorsun falan derseniz :) aciklayayim.
Ben hurmayi cok seviyorum kizlar gecen haftalarda biraz abarttım epey yedim .Sonra bi baktim benim göğüslerden damla damla süt gelmeye başladı 😂😂😂😂😂 hatta buraya da yazmistim geliyor ama normal mi bilemedim falan diye. Sonra hurmalarim bitti bir kac gün alamadim firsatim olmadi. O ara kesildi biliyor musunuz. Inanamadim .
Hatta eşim bile fark etmiş o bile ayni şekilde yorumladi. Heralde hurma yapıyordu dedi 😂😂😂😂.
Ben bu sekilde bir tahmin yürüttüm kizlar ama tabi siz bilirsiniz.
Ha birde ne diycem benim kiz o kadar az kilo aliyordu ki hep zayif gidiyorduk hurmaya basladigim ve devam ettigim 3 hafta ilk defa toptan 800 gram almis. Yine esimle ben şoka girmiştik. Hurma mucize bence :) .

Kapıya koycaklarmis bunlar gelinleri sahipsiz sanıyorlar sanki bizlerin bir ailesi yok ay sinirlerim iyice tavan yaptı bütün gece uyuyamadım düşünmekten ben normalde hayat dolu esprili güleç bir insanım hayattan soğuttular beni kendimi tanıyamaz oldum neyse bundan sonra olacaklara göre sağlam adımlar aticdm Allah seninde yardımcın olsun canım
Amin cnm Allah hepimizin yardımcısı olsun ama artik benimkiler bana tek kelime edemiyorlar ağızlarının payını aldıkları için.valla benim ailemden korkar kaynanam filan kayınbaba olacak yobaz konuşup duruyordu oda defoldu gitti.abimler filan bi duysalar benimle bu sekil konuştuğunu onu mahfederler valla.takma umrunda olmasın sen sana laf ettiklerinde cevaplarını ver bukadar yipratmazsin kendini.sakin evinden filan cikiyim deme mecburlar onevi size vermeye millet çocukları için neler yapıyor.simdiden çocuklarımızin geleceği için birseyler yapmaya calisiyoruz eşimle.iki çocuk yeter evleriydi meslekleriydi anca karsilarix diyoruz.anne baba olmak ölene kadar öyle sinirlenince ahkam kesmeye benzemiyor kimse kusura bakmasın.

Amin cnm Allah hepimizin yardımcısı olsun ama artik benimkiler bana tek kelime edemiyorlar ağızlarının payını aldıkları için.valla benim ailemden korkar kaynanam filan kayınbaba olacak yobaz konuşup duruyordu oda defoldu gitti.abimler filan bi duysalar benimle bu sekil konuştuğunu onu mahfederler valla.takma umrunda olmasın sen sana laf ettiklerinde cevaplarını ver bukadar yipratmazsin kendini.sakin evinden filan cikiyim deme mecburlar onevi size vermeye millet çocukları için neler yapıyor.simdiden çocuklarımızin geleceği için birseyler yapmaya calisiyoruz eşimle.iki çocuk yeter evleriydi meslekleriydi anca karsilarix diyoruz.anne baba olmak ölene kadar öyle sinirlenince ahkam kesmeye benzemiyor kimse kusura bakmasın.
İyi yapıyorsun canım ezdirme kendini bende hep eşim için sustum ama bu saatten sonra öyle olmicak eşim beni dinlerse cikmicsm zaten amaçları bu bakalım ne olacak hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Kuzum iyiyim.
Bugün eşim çalışmıyormuş, biraz temiz hava alıp kafa dağıtırız diye düşünüyorum❤
Sen nasılsın napıyorsun💛
İyi düşünmüşsün kuzum hava da güzelse gezin tabi iyi gelir ❤️
İyiyim bende hazırlanıyorum şimdi kontrolümüz var bugün 💕

İyi düşünmüşsün kuzum hava da güzelse gezin tabi iyi gelir ❤
İyiyim bende hazırlanıyorum şimdi kontrolümüz var bugün 💕
Ay evet evde olunca günler karışıyor 🙈
Güzel haberlerle gel kuzum bakalım bugün netleşecek herşey artık❤️
Gün alıp gelme ama şuracıkta bayılırım 😂🤩

X