2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar eve geldik annemlere geçtim babamla
Evde sancılar hem şiddetliydi hem çok sık oldu
Hastanede bir kere 100 gördüm ☹
Gerisi 2,5 dakikada bir 30-40 arasıydı
Açılma yok ama yumuşama varmış
Yine aynı şekilde hissedersem acile gidicem.
Bende durumlar bu şekilde aşırı korktum ağlaya ağlaya babamı aradım yazık adam 15 dakikalık yolu 5 dakikada geldi ben giyindim camdan baktım gelmişti☹

Seni çok merak ettim :KK43:. Üzülme stres yapma diyeceğim ama kolay değil biliyorum kuzum. Ama inanıyorum ki Uras sabredecek. Ankara’ya gidene kadar dinlen çok fazla hareketli olma. Hakkınızda hayırlısı olsun canım rabbim yardımcın olsun. Sağ salim kavuş oğluna bu korkulu stresli üzüntülü günler geride kalsın 🙏🏼❤️

@isimdeyimgucumdeyim
Canım sen Doğum yapmıştın değil mi
Topik gündemi o kadar yoğunlaştı ki herkese tek tek yetişmekte zorlanıyorum 🙈
Bebiş nasıl her şey yolunda mı eve çıktınız mı

havadansudan havadansudan
Sen nasılsın canım
Uykusuz geceler başlamış galiba 🥰
Siz eve çıktınız mi her şey yolunda mı
Kaç dikişin oldu söylemiş miydin

Lusi Lusi
Forumun anası sen nasılsın 🤗
Siz eve çıkmıştınız galiba
İki çocuklu hayat nasıl gidiyor
Senin ağrıların azaldı mı biraz daha

Bir an önce sahalara dön de şu listemizi güncelle yahu kim doğurdu kim kaldı kafam karışıyor 😀
Benim biraz agrilarim var alt bolgede.hem kesti hemde bebis biraz yirtti.otururken sorunoluyor sadece.ertesi gun eve ciktik.
Sen nasilsin agrilarin var mi.benden tavsiye ozelde doğum yap

Canım üzüldüm bu durumda size böyle davranılmasından. Ama yapılan kötülükler elbet yerini bulur herkes yaşattığını yaşamadan ölmez inanıyorum. Siz ayrı eve çıkın zorlanacaksınız rvet ama kimseye minnet etmezsiniz en azından.

Kuzu ben şey sormak istiyorum kanama çok fazla oluyor mu ? Geceliği vs batıracak kadar ?
Dogum sirasinda geceligimi giydirdiler o bayagi battı cok kanama oldu.en az uc takim alin yanınıza.gecelik daha rahat cunku sürekli alttan dikislere bakıyorlar

Canım gittin mi doktora?

Teşekkürler canım bebek de çok şükür iyi ama memeden ayrılamıyor emzik de tutmadı yerine yatınca ağlıyor şuan bence öyle sütüm de yok çekiyor ama boşa mı onu da bilmiyorum
Benim sutum var ama cok uyuyo zor emiyo bende cekti mi bilemiyorum.siz genede mama verin biz oylr yaptik hastanede.sikinca azda olsa geliyorsa vardir.emiyirsa oda cok guzel emdikce sutun gelecek.benim bugun artti mesala.birde yemene dikkat et tatli seyler ye

Canım bize haber vermeyi unutma nolur:KK43: üzme kendini :KK43:

Canım tek söyleyebileceğim allah kolaylık versin.. :KK43: yaşadıklarını en iyi sen bilebilirsin. Sen yorumlayabilirsin. Biz ne desek boş. İmkanlarını, şartları sen bilirsin anca.. ama dilerim tez zamanda bu sıkıntılardan kurtulursunuz. Biz de ilk evlendiğimizde eşimin ailesi tarafından hoyratça hırpalandık. Sonra insafa mo geldiler diyim yoksaa biz kendimiz çabaladk allah yardım etti sonra onlar da mı artık daha verici oldu diyim ama bi şekilde daha iyiye gitti. Dilerim size de nasip olur.. rabbim borçlarınızı da ödeme kolaylığı versin inşallah 🙏🏻:KK43:

Canım nasılsın.. bebiş nasıı? Senin kolay bir doğum olduydu dimii? Ben yanlış hatırlamıyroum?
Iyiyiz canim sagol.bebis erken oldugu icin cok uyuyor uyandirnak zor oluyor.kolay oldu cunku birden gelişti o yuzdn cok sters yaşamadım cabuk oldu birde

Canım geçen haftaki doktor evet kanala girmiş dedi. Bugunki doktor sınırda girmek üzere girdi girecek konumda dedi. Acaba geçen haftaki baş aşağıda mi diye anladı beni ? Bugünkü doktor kafa ölçümü yaptı girse yapamazdı herlde. Hatta bana gösterdi bak kanala girmek üzere dedi. Seninki girmiş mi canm.?
Canim son kontrelimde bebiş kanala girmistu ve olcum yapmistu doktorum zaten o gun dogum yaptim

Dogum sirasinda geceligimi giydirdiler o bayagi battı cok kanama oldu.en az uc takim alin yanınıza.gecelik daha rahat cunku sürekli alttan dikislere bakıyorlar

Tamam teşekkürler canım bilgi için 🙏🏼🙏🏼
Bebiş nasıl sen nasılsın?

Kızlar eve geldik annemlere geçtim babamla
Evde sancılar hem şiddetliydi hem çok sık oldu
Hastanede bir kere 100 gördüm ☹
Gerisi 2,5 dakikada bir 30-40 arasıydı
Açılma yok ama yumuşama varmış
Yine aynı şekilde hissedersem acile gidicem.
Bende durumlar bu şekilde aşırı korktum ağlaya ağlaya babamı aradım yazık adam 15 dakikalık yolu 5 dakikada geldi ben giyindim camdan baktım gelmişti☹

Canım benim ya çok merak ettim seni 😔
Açılma olmaması çok iyi
İki gün daha sık dişini
Sonra ankarada icin rahat şekilde beklersiniz

Çok zor biliyorum ama sakinliğini korumaya çalış canım
Haftasonunu annenlerde mi geçirsen acaba
Hem sürekli dinlenirsin hem kalabalıkta kafan dağılır

Az kaldı uras dayan bebeğim ♥️

Herkese selam evlatlarına kavuşanları tebrik ediyorum bende kavuştum yavruma hamd olsun riskli doğum oldu küvözde kaldık ama çıktık iyiyiz emme problemleri yaşıyoruz bu yüzden inşallah aşıcaz doğumu yakın olanları Allah kurtarsın. Yavrularınıza hayırlı sağlıklı ömürler diliyorum hanımlar :KK200:

fullmoon19 fullmoon19 gözünüz aydın ♥️♥️♥️

Kaçırdığım muhakkak bişeyler vardır, okuyacağım ✌🏼

Benim modum buydu bu saatte, temiz temiz delirdim galiba 😂

Eklentiler

• 2E60705D-E129-46D2-98E4-33CA0FF32C00.jpeg
    2E60705D-E129-46D2-98E4-33CA0FF32C00.jpeg
    105,3 KB · Görüntüleme: 66
Benim sutum var ama cok uyuyo zor emiyo bende cekti mi bilemiyorum.siz genede mama verin biz oylr yaptik hastanede.sikinca azda olsa geliyorsa vardir.emiyirsa oda cok guzel emdikce sutun gelecek.benim bugun artti mesala.birde yemene dikkat et tatli seyler ye

Bu gece hemşire tarttı canım biraz kilosunda eksilme olmuş mama takviyesi verdik yine beni de emiyor arkadaşım süt sağma makinesini vermişti eve çıkınca inşallah banyo uyku takviyelerle inşallah sütü belirli bir seviyeye çıkarabilirim sonuçta 1 günüm aç geçti.

A April wind kuzum geçmiş olsun uras vaktinde zamannda gelsin inşallah❤️

A April wind canım geçmiş olsun, korkma birden olmaz, bak.benim hala.10 dk da bir, değişmiyor, hala evde uyuyorum kalkıyorum tetikteyim, allah'ın izniyle Ankarada olduğunda sakince yetişeceksiniz, panik olmamak elde değil, sende dualarim🙇‍♀️🙇‍♀️
Kuzu o kadar haklısın ki ama ben artık hissetmemekten ayırt edememekten korkuyorum, dün ebede dedi ilk Doğumun öyle hemen ilerlemez diye ama işte panik.. Ay aramızda da pıt diye gidip doğuranlar oldu ister istemez ondanda etkilendim aynı şey başıma gelir diye tetikteyim. Benim burda veya yolda doğurmam demem olabilecek en kötü senaryo çünkü bebeğin entübe edilmesi gerekiyor hemen. Cerrahın dediğine göre aynı hastane içinde yenidoğandan çocuk cerrahiye bebek sevkedilirken dahi yetişmeyen bebekler oluyormuş. Öyle işte..
A April wind canım stressli bir gün olmuş senin için, inşallah moral olarak şu an daha iyisindir ve dinlenmiş kalkarsın sabaha 🙏🏻
Teşekkür ederim kuzum❤️
İnan abartıyorum sanacaksınız, ama sabah kasılma ile kalktım. Olduğunda değil olmadığında şaşırıyorum acaba farklı ne yaptım yada ne yapmadım da olmadı diye kafa yoruyorum artık ama bulamıyorum 🤭

Kuzu o kadar haklısın ki ama ben artık hissetmemekten ayırt edememekten korkuyorum, dün ebede dedi ilk Doğumun öyle hemen ilerlemez diye ama işte panik.. Ay aramızda da pıt diye gidip doğuranlar oldu ister istemez ondanda etkilendim aynı şey başıma gelir diye tetikteyim. Benim burda veya yolda doğurmam demem olabilecek en kötü senaryo çünkü bebeğin entübe edilmesi gerekiyor hemen. Cerrahın dediğine göre aynı hastane içinde yenidoğandan çocuk cerrahiye bebek sevkedilirken dahi yetişmeyen bebekler oluyormuş. Öyle işte..

Teşekkür ederim kuzum❤
İnan abartıyorum sanacaksınız, ama sabah kasılma ile kalktım. Olduğunda değil olmadığında şaşırıyorum acaba farklı ne yaptım yada ne yapmadım da olmadı diye kafa yoruyorum artık ama bulamıyorum 🤭
kuzum gel bize birlikte bekleyelim, çok ciddiyim, bi kizim var kafanı şişirir o ayri😶 benim doğum ilerlemiyor, çok ilginç kasıp bırakıyor, her.dogum ayrı derlerdi doğruymuş gece bekledim hiç bişey olmadi 11 de.kontrole gidicem allahtan kimseye söylemedim😨😨

Ikimzde iyiyiz canim sagol.senin durumlar nasil

Iyim canım aynı değişen birşey yok beklemedeyim 🙏🏼

Herkese selam evlatlarına kavuşanları tebrik ediyorum bende kavuştum yavruma hamd olsun riskli doğum oldu küvözde kaldık ama çıktık iyiyiz emme problemleri yaşıyoruz bu yüzden inşallah aşıcaz doğumu yakın olanları Allah kurtarsın. Yavrularınıza hayırlı sağlıklı ömürler diliyorum hanımlar :KK200:

Gözün aydın canım. Allah analı babalı büyütsün çok geçmiş olsun 🙏🏼❤️ Neden küvözde kaldı?

Bu gece hemşire tarttı canım biraz kilosunda eksilme olmuş mama takviyesi verdik yine beni de emiyor arkadaşım süt sağma makinesini vermişti eve çıkınca inşallah banyo uyku takviyelerle inşallah sütü belirli bir seviyeye çıkarabilirim sonuçta 1 günüm aç geçti.

A April wind kuzum geçmiş olsun uras vaktinde zamannda gelsin inşallah❤
Eksilme oluyor odemlerini atiyorlar ona hic takilma.sarilik olmasin diye gerekirse mama ver.benimde dun aksam cogaldi sutum.merak etme artiyo birden.sag canim ama kasikla ver biberonla verme sakin ben oyle yapiyorum

X