2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
o_O:KK64:Kızlar ben bugün kontrole gittim. Adet tarihine göre 39+4 tüm. Bebisin bazı ölçüleri 38 bazısı 39 ile uyumlu. Kan ve idrar alındı nst de şansı 20 30 bi kerede 40 a çıkmış. Doktor yorum yapmadı. Çarşamba tekrar gel dedi. Çarşamba da 40+2 oluyrm. Şöyle bisi var. Benim ilk ay ge c döllenme demisti başka doktorum. Daha snra bebek önden gitmeye başladı ve aradaki o 1 haftalik fark kapandı adet tarihi ile uyumlu oldum. Çok değişik geldi bana. Bugün doktora da soledim. Ilk haftalara ait bebisin resim ve betasinj istedi. Benim uzayacak gibi herlde. Bi de suyum 70 doktor sınırda bence ge c döllenme yok diyor. Annem de boşver onları sen sancin gelince git diyor.:KK66: kaldım öylece

Geçenlerde biri demişti benim de geç döllenme diye. İlk ultrason da çıkıyor denilmişti hatta. O ölçümler bende de değişiyor 39+6 39+3 ile uyumlu diyor falan. Benim de sancı 0-20 arası yanı yapacak bişi yok bekleyeceğiz canım. Peki bebiiş kanala girmiş mi sordun mu
Benim ailem başka şehirde ama geçenlerde yazmıştım eşim iki ay işsiz kaldı benim ailem kiracı ve durumlari olmamasına rağmen onlar o iki aylık süreçte kendilerini zorlayıp bize para gönderdiler eşimin ailesi de dibimizde ama ihtiyacıniz varmı diye bile sormadı hiç işleri de iyi kiracılari bile var . Vicdan herkese nasip olmuyor bu kaçıncı ben artık kendime değil eşime üzülüyorum o kadar iyi niyetli yaklaşıyor ama sürekli ters tepki alıyor ağladı eşim ya beni evlat olarak görmüyorlar diyor şaşırdım artık ne yapicam bilmiyorum
Ah canım yani seni daha fazla üzmek istemem ama evet eşin doğru demiş yani evladını mağdur eden üzmekten çekinmeyen bi aile bunlar... Üzüldüm durumunuza Allah YARDIMCINIZ olsun ama bak bebiş bereketi ile gelir. Eşine destek ol bi doğumunu yap hayırlısı ile sonra kendinize bi yol çizersiniz.

Ben babamı arayıp hastaneye geçicem galiba çok sık oluyor ☹
Canım bize haber vermeyi unutma nolur:KK43: üzme kendini :KK43:

Kızlar çok kötüyüm biraz başınızı agriticam ama içimi dökmek istiyorum hakkınızı helal edin lütfen, oturduğumuz evi kayınpederim kendine yeni ev alınca bize bıraktı tabi karşılığında arabamizi verdik bu sıralar k.p kendine yeni araba almayı düşününce esimde babasının arabayı sattığını duyunca arabayı çok sevdiğinden kredi çekip babasına verdi ama arabayı teslim almadi babası kendine araba alana kadar kslsin dedik her neyse bu akşam araba lazım oldu eşime biyere kadar gidecekti babası bir sürü hakaret etti para verdin diye mi rahat istiyon al paranı gibi ağır sözler de dedi sonra beni de aradı banada hakaretler evi boşaltın hemen gibi sözler tabi bu olanlardan önceleri de sürekli kv sizi ev sahibi yaptık diye her Allah'ın günü söylüyor sürekli ev ile tehtid ediyorlar bişey desek çıkın evden eşim çok kötü oldu bende ağlıyorum kaç saattir içimden bir ses çıkın gidin kiraya ömür billah bakma yüzlerine diyor diğer yandanda bu haldeyim borç da var şimdi asgari ücretle hem krediye hem kiraya nasıl yaparız bilmiyorum 😓

Canım tek söyleyebileceğim allah kolaylık versin.. :KK43: yaşadıklarını en iyi sen bilebilirsin. Sen yorumlayabilirsin. Biz ne desek boş. İmkanlarını, şartları sen bilirsin anca.. ama dilerim tez zamanda bu sıkıntılardan kurtulursunuz. Biz de ilk evlendiğimizde eşimin ailesi tarafından hoyratça hırpalandık. Sonra insafa mo geldiler diyim yoksaa biz kendimiz çabaladk allah yardım etti sonra onlar da mı artık daha verici oldu diyim ama bi şekilde daha iyiye gitti. Dilerim size de nasip olur.. rabbim borçlarınızı da ödeme kolaylığı versin inşallah 🙏🏻 :KK43:

Kizlar nasilsiniz son durumlar nedir hic takip edemiyorum.gercekten bebek cok vaktini aliyor insanin.gece bile uyumak cok zor.
Dogum icinde sakin olun akisina bırakın her sey olacagina variyormus onu anladim.ben gayet sakindim cok sasirdilar.hasta bezini en az 5 tane alin yaniniza yaninda orkidde olsun.sormak istediginiz olursa sorun kizlar
Canım nasılsın.. bebiş nasıı? Senin kolay bir doğum olduydu dimii? Ben yanlış hatırlamıyroum?

Kızlar çok kötüyüm biraz başınızı agriticam ama içimi dökmek istiyorum hakkınızı helal edin lütfen, oturduğumuz evi kayınpederim kendine yeni ev alınca bize bıraktı tabi karşılığında arabamizi verdik bu sıralar k.p kendine yeni araba almayı düşününce esimde babasının arabayı sattığını duyunca arabayı çok sevdiğinden kredi çekip babasına verdi ama arabayı teslim almadi babası kendine araba alana kadar kslsin dedik her neyse bu akşam araba lazım oldu eşime biyere kadar gidecekti babası bir sürü hakaret etti para verdin diye mi rahat istiyon al paranı gibi ağır sözler de dedi sonra beni de aradı banada hakaretler evi boşaltın hemen gibi sözler tabi bu olanlardan önceleri de sürekli kv sizi ev sahibi yaptık diye her Allah'ın günü söylüyor sürekli ev ile tehtid ediyorlar bişey desek çıkın evden eşim çok kötü oldu bende ağlıyorum kaç saattir içimden bir ses çıkın gidin kiraya ömür billah bakma yüzlerine diyor diğer yandanda bu haldeyim borç da var şimdi asgari ücretle hem krediye hem kiraya nasıl yaparız bilmiyorum 😓
Oncellikle stress yapma, Esin parasini Geri alsin kiraya cikin,bir araba yuzunden mi oldu bunlar ilgincmis ,bebek dogsun tasinmayi dusunun bence Ben olsun bir dakkika durmam

Geçenlerde biri demişti benim de geç döllenme diye. İlk ultrason da çıkıyor denilmişti hatta. O ölçümler bende de değişiyor 39+6 39+3 ile uyumlu diyor falan. Benim de sancı 0-20 arası yanı yapacak bişi yok bekleyeceğiz canım. Peki bebiiş kanala girmiş mi sordun mu

Ah canım yani seni daha fazla üzmek istemem ama evet eşin doğru demiş yani evladını mağdur eden üzmekten çekinmeyen bi aile bunlar... Üzüldüm durumunuza Allah YARDIMCINIZ olsun ama bak bebiş bereketi ile gelir. Eşine destek ol bi doğumunu yap hayırlısı ile sonra kendinize bi yol çizersiniz.
Allah razı olsun canım ben en başından beri böyle olacağını biliyordum ama sabrettim eşim için ama yok ne yapsak gerçekten yaramıyoruz Allah büyüktür benim bu hslimdede ağlattılsr ya beni Allah'a havale ediyorum bebeğim doğsun toparlanayim eşimde çıkalım diyor zaten

Allah razı olsun canım ben en başından beri böyle olacağını biliyordum ama sabrettim eşim için ama yok ne yapsak gerçekten yaramıyoruz Allah büyüktür benim bu hslimdede ağlattılsr ya beni Allah'a havale ediyorum bebeğim doğsun toparlanayim eşimde çıkalım diyor zaten
Allah a havale etmesende o görüyor cnm. Yanlarına kalmaz da işte.. kıyamam.. inş tez zamanda feraha çıkarsınız 💕

Oncellikle stress yapma, Esin parasini Geri alsin kiraya cikin,bir araba yuzunden mi oldu bunlar ilgincmis ,bebek dogsun tasinmayi dusunun bence Ben olsun bir dakkika durmam
Sürekli bahane arıyorlar canım açıkçası amaçları biz çıkalım buradanda kira alabilsinler bende eşim için sabır çektim bu zamana kadar ama tükendim artık

Bugün kontrol vardı sancı çıkmadı. Kanala da girmemiş. Pazar günü doğum haneye gidip nst ve alttan muayene olacağım. P tesi de yatış dedi suni sancı ile başlayacak. Tabii bunlar p tesi ye kadar doğum olmazsa... Tel ağrıyan yer çatı kemiklerim hissediyorum kafasını baskı yapıyor
Canım ya bu suni sancı nasıl birşey normal sancıdan daha mı ağrılı birşey riskleri falan var mı çok merak ediyorum

Canım geçen haftaki doktor evet kanala girmiş dedi. Bugunki doktor sınırda girmek üzere girdi girecek konumda dedi. Acaba geçen haftaki baş aşağıda mi diye anladı beni ? Bugünkü doktor kafa ölçümü yaptı girse yapamazdı herlde. Hatta bana gösterdi bak kanala girmek üzere dedi. Seninki girmiş mi canm.?

Gideriz artık kuzum ya şu yolda doğurucam yada burda doğurucam psikolojisinden bıktım valla iyi değilim her an tetikteyim. Böyle olacağına 2 haftamı orda geçiririm ne yapalım.
Anlayamamaktan çok korkuyorum valla oturcam ağlıcam şimdi çok sinirlerim yıprandı artık
Ben babamı arayıp hastaneye geçicem galiba çok sık oluyor ☹

Canım ne yaptın gittin mi hastaneye
İnşallah her şey yolundadır

Bence de Ankara’ya gidip artık orda beklemek senin iç huzurun için daha iyi olacak 🙏🏻
Lütfen ağlama uras da hissediyor ve strese girer canım

Bizi habersiz bırakma

Yarın ailemle oturup konuşcaz kuzu
Bir yer varmış sanırım orayı ayarlayıp gideriz artık yada biz ayarlıcaz. Gideriz artık
Eşim işe gittiğinden beri yatıyorum aslında yani kendimi daha çok dinlemiyorum bence ama bilmiyorum şuan aşağıya çok baskı yapıyor düşünmekten harap oldum

Canım gittin mi doktora?
:kk77:

gecmis olsum canim nasilsin bebis nasil.

Teşekkürler canım bebek de çok şükür iyi ama memeden ayrılamıyor emzik de tutmadı yerine yatınca ağlıyor şuan bence öyle sütüm de yok çekiyor ama boşa mı onu da bilmiyorum

Amin
Amin canım inşallah Allah razı olsun

Canım ya İnan çok üzüldüm senin ve eşin adına :KK43:
Allah vicdan merhamet versin bu insanlara
Bir de anne baba olacaklar ya

Doğum kapıda şu yaptıklarına söylediklerine bak hiç olgun insan davranışı mı

Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin bunlar bir yudum suyu zor verir

Paranızı geri alıp en kısa zamanda başka eve çıkarsanız huzurlu olursunuz canım
Hakkınızda hayırlısı olsun, allah kolaylaştırsın inşallah 🙏🏻

Canım gittin mi doktora?

Teşekkürler canım bebek de çok şükür iyi ama memeden ayrılamıyor emzik de tutmadı yerine yatınca ağlıyor şuan bence öyle sütüm de yok çekiyor ama boşa mı onu da bilmiyorum

Kuzu İpek kız nasıl
Eve çıktınız mi kaçırmış olabilirim🙈

Süt gelmese de memede olması da çok güzel canım
En azından tembellik yapmıyor emmeye çalışıyor minik kuzum 😍

Sen nasılsın ağrın sızın var mı

Canım gittin mi doktora?

Kuzum emdikten sonra pompa dene. Azıcık gelse bile biberon ya da şırıngayla vermeyi denersiniz.. belki tam çekemiyordur. Gelmiyordur. Ya da gelip gelmediğini daha iyi anlarsın en azından.

Canım üzüldüm bu durumda size böyle davranılmasından. Ama yapılan kötülükler elbet yerini bulur herkes yaşattığını yaşamadan ölmez inanıyorum. Siz ayrı eve çıkın zorlanacaksınız rvet ama kimseye minnet etmezsiniz en azından.

Kizlar nasilsiniz son durumlar nedir hic takip edemiyorum.gercekten bebek cok vaktini aliyor insanin.gece bile uyumak cok zor.
Dogum icinde sakin olun akisina bırakın her sey olacagina variyormus onu anladim.ben gayet sakindim cok sasirdilar.hasta bezini en az 5 tane alin yaniniza yaninda orkidde olsun.sormak istediginiz olursa sorun kizlar

Kuzu ben şey sormak istiyorum kanama çok fazla oluyor mu ? Geceliği vs batıracak kadar ?

isimdeyimgucumdeyim isimdeyimgucumdeyim
Canım sen Doğum yapmıştın değil mi
Topik gündemi o kadar yoğunlaştı ki herkese tek tek yetişmekte zorlanıyorum 🙈
Bebiş nasıl her şey yolunda mı eve çıktınız mı

havadansudan havadansudan
Sen nasılsın canım
Uykusuz geceler başlamış galiba 🥰
Siz eve çıktınız mi her şey yolunda mı
Kaç dikişin oldu söylemiş miydin

Lusi Lusi
Forumun anası sen nasılsın 🤗
Siz eve çıkmıştınız galiba
İki çocuklu hayat nasıl gidiyor
Senin ağrıların azaldı mı biraz daha

Bir an önce sahalara dön de şu listemizi güncelle yahu kim doğurdu kim kaldı kafam karışıyor 😀

X