2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Deme çiçeğim deme öyle şeyler
Sağda solda doğururum diye panik yapıyorum şimdide

Kilolu bebek güzel itermiş kendini.
Bak ben 2400 normal doğmuşum annem çok zordu der hep.
Hahaha ayy kuzum pardon Yok ya o evde çok sancı çekmiş de kimseye çaktırmamış 10 12 25 saat sonra mı ne doğurmuş

Deme çiçeğim deme öyle şeyler
Sağda solda doğururum diye panik yapıyorum şimdide

Kilolu bebek güzel itermiş kendini.
Bak ben 2400 normal doğmuşum annem çok zordu der hep.
Doğurmuyun doğurmuyon içinde duruyo daha
Öyle mi oluyomuş ki hiç bilmiyodum bak
O zaman dişlenene kadar durabilir içerde

melike222 maşallah nazar değmesin darısı bize olsun Amcamın eşi de karnında hafif bi ağrı başladı diye korkmuş 9 aylıkken kontrole gitmiş içeriden bebekle çıkmış 10 dakika sonra
hay masallah .Bende bu dogum seklinden alayim

Kızlar bugün çok şükür kapı süsü, magnet, çikolata, kolonya, hoşgeldin flaması, tül falan onların siparişini verdik haftaya en geç çarşamba elime geçecek inşallah o zaman kadar doğurmamOh çok rahatladım

Bu arada benden hala kahverengi bazen de kırmızı çok çok az lekeler geliyor ama her tuvalete gidişimde görüyorum.

Kadın Doğum doktorum sancıların sıklaşmadıkça, suyun gelmedikçe ya da endişelendirecek derecede kan gelmedikçe gelmene gerek yok dedi.

Bunun üzerine aile hekimine gittim hem de ebeyle konuştum onlar da nişandır o dediler Belliki bu Doğumun habercisi ama ne kadar yaklaştı doğum acaba ya bir iki hafta sonra mı birkaç gün sonra mı Hiiiç sancım ağrım sızım yok

Arada hissettiklerine dayanarak şeey ettiydim ben
Kuzu yok öyle şeetmiyorum şaka bir yana ama sıklaştığında diyorum aşkım yine sık aralıklarla hissediyorum diye o da alıştı hastaneye gidelim mi beklicek misin diyor
A April wind dünkü muayenede çocuğun başı epey aşşada veya kanalda gibisinden bişey dedi mi doktorun ☺
Kuzu bilmiyorum demedi ama tam böyle tüy başlangıç yerinden kafa ölçüsü aldı.
Başı sağda solda oluyordu ya bu sefer kanala yakındı yani. Girdi mi bilmiyorum

Misler gibi olmuş millet oda bulamıyor senin çok rahat olmuş yatak falan olması büyük avantaj. Bu arada anneminde bi dolabı vardı şu bir milyoncularda olan yapışkanlı kağıtlar ile kapakları kaplamıştık aklında olsun ya da sprey boya ile yeniden farkı kalmıyor

Ben de 39+3 um. 40 bile diilim. Bana da malesef hep soruyorlar cnm. Ben de çok bunaldim. Doğur artık diyolar. Sanki bebiş geliyo da biz engelliyoruz. Bide 40 hafta dolmamış yani ne bu telaş dimi ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…