2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
İnşallah kuzum hepimiz hayırlı haberlerle gelelim
Doğum şekli bu gittiğimde belli olacak canım çatı muayenesi ve kasık fıtığıma bakacak. Fıtıktan emin olamazsam genel cerraha yönlendiririm dedi. Çok kafam karıştı benim de hiç riske girmesem mi diyorum bi taraftan da, sonuçta fıtık zorlamaya gelmez bilemiyorum
O belirtileri kimse anlamıyor @havadansudan gibi kolayca doğursak bari

Kizlar bugün kizimin odasına son seklini verdik. Elimizden ne geliyorsa o kadarını yapmaya çalıştık. insallah iyi günlerde kullanmakta nasip olur.benim bekarlik döneminden kalma uc kapaklı dolabim vardi israf olmasin diye dolap almadim o yuzden. uzerini o sekilde süsledik. tek kisilik yatagimizda vardi bugün ona yeni örtü aldik. halida ince yikanabilir halilardan aldim kelebekleri hosuma gitti ortaya böyle birsey cikti iste :)

Eklentiler

• 20190404_182152.jpg
    127,5 KB · Görüntüleme: 75
  • 20190404_182052.jpg
    81,9 KB · Görüntüleme: 77
  • 20190404_182022.jpg
    121,6 KB · Görüntüleme: 74
  • 20190404_182002.jpg
    123,5 KB · Görüntüleme: 69

Sağol canım, ben de sağdım şimdi ama çok hafiflemedi, tekrar sağacağım. Humana içmiştim o yapmış olabilir mi

Bilmiyorum ki kuzu Allah söyletirdi vallah hadi bakalım hayırlısı olsun o zaman

Bence bizimkiler son an’a kadar bizimle beraber kalabilirler Çok mutlular her alde içerde

Ne güzel canım ellindekileri değerlendirmişsin
Çok güzel olmuş. Sağlıkla yatsın odasında beşiğinde miniğin

Hepside çok güzel görünüyor canım rabbim sağlıklı günlerde kullanmayı nasip eder inş

Selam kızlar

İpeğimi kucağıma aldım her şey yolunda çok şükür onun o kokusu her şeye bedel darısı sizlerin de başına inşallah sağlıkla sıhhatle kucağınıza alın inşallah

Okuyamadım mesajları bugün doğumu arkadaşlarım da inşallah bi sorun olmadan bebişlerine kavuşmuşlardır.

Şuan o kadar çok uykum var ki

Tebrik ederim canim .Allah anali babali büyütsün. Sanada acil sifalar versin insallah ağrısız sancisiz en kisa zamanda ayağa kalkarsin.

Gözün aydın canım tebrik ederim . Allah analı babalı büyütsün İpek kuşa uzun ömür versin . Bizim yerimizede kokla

Yaaaaa
Kavuştun kuzum İpek böceğine hadi bakalım gözün aydın. Güzel günlerini gör inşallah bebişinin

Gözün aydın kuzum bizim yerimize de kokla İpek’i Sağlıkla büyüt inşallah kuzucuğunu

Ona yapacak birşey yok ama
Birde hiç yememek lazım demiyor ki az yiyin diyor Şartlama kız kendini yemezsin Doğumdan sonra
Tutamam ki ben bu koca boğazı
Bi baksın bakalım kuzum olmazsa sezeryan ol hiç risk alma. Normal doğumda bile bel ağrısı kalıyormuş,sende bide fıtık var daha çok ağrın olabilir kız bi gitti açıklık var dedi geldi bi daha gitti çatır çatur doğurdu geldi maşallah maşallah nazar etcez kızı bu gidişle
Canım ne kadar güzel olmuş hepsi bir biriyle uyum içinde olmuş ❤
Mışıl mışıl huzurla uyusun kızın içinde
Bilmiyorum ki kuzu Allah söyletirdi vallah hadi bakalım hayırlısı olsun o zaman

Bence bizimkiler son an’a kadar bizimle beraber kalabilirler Çok mutlular her alde içerde
Çantamı bile götürmücektim kız sen böyle diyince acaba götürsem mi diye düşündüm ☺ sonra vazgeçtim aman benim herife eziyet olsun azıcık dedim
Eveet kalsınlar ayrılma psikolojisi sardı zaten üzülüyorum bir bedenden ayrılıcaz diye
Canım çok şükür kavuştun İpek kızına
Rabbim sağ salim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin
Bol sütlü gazsız günleriniz olur inşallah

melike222 maşallah nazar değmesin darısı bize olsun Amcamın eşi de karnında hafif bi ağrı başladı diye korkmuş 9 aylıkken kontrole gitmiş içeriden bebekle çıkmış 10 dakika sonra
Deme çiçeğim deme öyle şeyler
Sağda solda doğururum diye panik yapıyorum şimdide
Hatunalar bişey itiraf edeyim
Her ne kadar ultrason ölçüsüne inanmasamda,doğumdan azıcıcık tırsmaya mı başladım neee

Amma ben bu kızı çatır çatır doğurucam tırsmak yok
Kilolu bebek güzel itermiş kendini.
Bak ben 2400 normal doğmuşum annem çok zordu der hep.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…