2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Aklıma takılmadı değil hani 🤔
Liste içindeki birşeyi devamlı tüketiyom etki ederse yazarım ben size 😂
İş işten geçtikten sonra yazsan ne olur yazmasan ne olur demeyin sonra 😆😆😆

Hayırlı haberlerle gelirsin inşallah kuzum
Doğum sezeryan olmucaktı demi en son sanki öyle konuşmuştunuz diye hatırlıyorum 🤔

Şükür iyiyiz canım bizde fındık kızımı bekliyoruz 😍
Başladıysada ben anlamıyorum kiii :KK70:
İnşallah kuzum hepimiz hayırlı haberlerle gelelim 🙏
Doğum şekli bu gittiğimde belli olacak canım çatı muayenesi ve kasık fıtığıma bakacak. Fıtıktan emin olamazsam genel cerraha yönlendiririm dedi. Çok kafam karıştı benim de hiç riske girmesem mi diyorum bi taraftan da, sonuçta fıtık zorlamaya gelmez bilemiyorum 🙄
O belirtileri kimse anlamıyor @havadansudan gibi kolayca doğursak bari 😂

Kizlar bugün kizimin odasına son seklini verdik. Elimizden ne geliyorsa o kadarını yapmaya çalıştık. insallah iyi günlerde kullanmakta nasip olur.benim bekarlik döneminden kalma uc kapaklı dolabim vardi israf olmasin diye dolap almadim o yuzden. uzerini o sekilde süsledik. tek kisilik yatagimizda vardi bugün ona yeni örtü aldik. halida ince yikanabilir halilardan aldim kelebekleri hosuma gitti ortaya böyle birsey cikti iste :)

Eklentiler

• 20190404_182152.jpg
    20190404_182152.jpg
    127,5 KB · Görüntüleme: 75
  • 20190404_182052.jpg
    20190404_182052.jpg
    81,9 KB · Görüntüleme: 77
  • 20190404_182022.jpg
    20190404_182022.jpg
    121,6 KB · Görüntüleme: 74
  • 20190404_182002.jpg
    20190404_182002.jpg
    123,5 KB · Görüntüleme: 69
Mervusank Mervusank Canım benim şu 20 günde 3-4 kez oldu öyle. Halk arasında umma diye geçiyor bu rahatsızlık. Tıbben mastit deniliyor.
Ben doktora gitmeden atlattım. İlerlerse antibiyotik iğne kullanılması gerekiyor. Sık sık emzirdim, birkaç kez de sağdım, göğüslerimi boşalttım. Hep böyle geçirdim.
Sen de sık sık emzir, sütü boşaltmaya çalış hep canım. Birde sütyenin rahat bol olsun. Geçmezse doktora git mutlaka

Sağol canım, ben de sağdım şimdi ama çok hafiflemedi, tekrar sağacağım. Humana içmiştim o yapmış olabilir mi

Kuz o nerden geldi aklına benim hiç aklımın ucundan bile geçmiyodu 😂
Rutin kontrolüme gidip gelcektim gibi hissediyorum 😊
Benim kız 40dan önce gelmeeeez 😀😍

Tabi yaa annesi ilk aşkıyla karşılaşcak kolay mı 😍 karşısına yakışıklı çıkması lazım 😃😄

Bilmiyorum ki kuzu Allah söyletirdi vallah 🤭 hadi bakalım hayırlısı olsun o zaman 😍❤️

Bence bizimkiler son an’a kadar bizimle beraber kalabilirler 😍🙏🏼 Çok mutlular her alde içerde 😅🤩

Kizlar bugün kizimin odasına son seklini verdik. Elimizden ne geliyorsa o kadarını yapmaya çalıştık. insallah iyi günlerde kullanmakta nasip olur.benim bekarlik döneminden kalma uc kapaklı dolabim vardi israf olmasin diye dolap almadim o yuzden. uzerini o sekilde süsledik. tek kisilik yatagimizda vardi bugün ona yeni örtü aldik. halida ince yikanabilir halilardan aldim kelebekleri hosuma gitti ortaya böyle birsey cikti iste :)

Ne güzel canım ellindekileri değerlendirmişsin 👏🏼👏🏼
Çok güzel olmuş. Sağlıkla yatsın odasında beşiğinde miniğin ❤️

Hepside çok güzel görünüyor canım rabbim sağlıklı günlerde kullanmayı nasip eder inş :KK200:

Selam kızlar:KK200:

İpeğimi kucağıma aldım her şey yolunda çok şükür onun o kokusu her şeye bedel❤️ darısı sizlerin de başına inşallah sağlıkla sıhhatle kucağınıza alın inşallah

Okuyamadım mesajları bugün doğumu arkadaşlarım da inşallah bi sorun olmadan bebişlerine kavuşmuşlardır.

Şuan o kadar çok uykum var ki:confused:

İpeğimi kucağıma aldım her şey yolunda çok şükür onun o kokusu her şeye bedel❤ darısı sizlerin de başına inşallah sağlıkla sıhhatle kucağınıza alın inşallah

Okuyamadım mesajları bugün doğumu arkadaşlarım da inşallah bi sorun olmadan bebişlerine kavuşmuşlardır.

Tebrik ederim canim .Allah anali babali büyütsün. Sanada acil sifalar versin insallah ağrısız sancisiz en kisa zamanda ayağa kalkarsin.

İpeğimi kucağıma aldım her şey yolunda çok şükür onun o kokusu her şeye bedel❤ darısı sizlerin de başına inşallah sağlıkla sıhhatle kucağınıza alın inşallah

Gözün aydın canım tebrik ederim 👏🏼👏🏼. Allah analı babalı büyütsün 🙏🏼❤️ İpek kuşa uzun ömür versin 🤩. Bizim yerimizede kokla 😍🙏🏼

Yaaaaa 😍
Kavuştun kuzum İpek böceğine hadi bakalım gözün aydın. Güzel günlerini gör inşallah bebişinin ❤️❤️

Gözün aydın kuzum bizim yerimize de kokla İpek’i ❤️ Sağlıkla büyüt inşallah kuzucuğunu 🙏

Ona yapacak birşey yok ama😂
Birde hiç yememek lazım demiyor ki az yiyin diyor🤔 Şartlama kız kendini yemezsin Doğumdan sonra😁
Tutamam ki ben bu koca boğazı 😆
İnşallah kuzum hepimiz hayırlı haberlerle gelelim 🙏
Doğum şekli bu gittiğimde belli olacak canım çatı muayenesi ve kasık fıtığıma bakacak. Fıtıktan emin olamazsam genel cerraha yönlendiririm dedi. Çok kafam karıştı benim de hiç riske girmesem mi diyorum bi taraftan da, sonuçta fıtık zorlamaya gelmez bilemiyorum 🙄
O belirtileri kimse anlamıyor @havadansudan gibi kolayca doğursak bari 😂
Bi baksın bakalım kuzum olmazsa sezeryan ol hiç risk alma. Normal doğumda bile bel ağrısı kalıyormuş,sende bide fıtık var daha çok ağrın olabilir 🤔 kız bi gitti açıklık var dedi geldi bi daha gitti çatır çatur doğurdu geldi 😆 maşallah maşallah :nazar: nazar etcez kızı bu gidişle :olamaz:
Canım ne kadar güzel olmuş hepsi bir biriyle uyum içinde olmuş ❤
Mışıl mışıl huzurla uyusun kızın içinde 😇
Bilmiyorum ki kuzu Allah söyletirdi vallah 🤭 hadi bakalım hayırlısı olsun o zaman 😍

Bence bizimkiler son an’a kadar bizimle beraber kalabilirler 😍🙏🏼 Çok mutlular her alde içerde 😅🤩
Çantamı bile götürmücektim kız sen böyle diyince acaba götürsem mi diye düşündüm ☺ sonra vazgeçtim aman benim herife eziyet olsun azıcık dedim :KK53::KK70:
Eveet kalsınlar ayrılma psikolojisi sardı zaten üzülüyorum bir bedenden ayrılıcaz diye 😔

Canım çok şükür kavuştun İpek kızına 💗
Rabbim sağ salim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin
Bol sütlü gazsız günleriniz olur inşallah 😇

melike222 melike222 maşallah nazar değmesin 🧿 darısı bize olsun :KK53: Amcamın eşi de karnında hafif bi ağrı başladı diye korkmuş 9 aylıkken kontrole gitmiş içeriden bebekle çıkmış 10 dakika sonra :rolleyes:
Deme çiçeğim deme öyle şeyler 😂
Sağda solda doğururum diye panik yapıyorum şimdide 😂
Hatunalar bişey itiraf edeyim 😆
Her ne kadar ultrason ölçüsüne inanmasamda,doğumdan azıcıcık tırsmaya mı başladım neee :ıslık::KK70:

Amma ben bu kızı çatır çatır doğurucam tırsmak yok 💪:KK71:
Kilolu bebek güzel itermiş kendini.🤔
Bak ben 2400 normal doğmuşum annem çok zordu der hep.

X