2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar bugün çok şükür kapı süsü, magnet, çikolata, kolonya, hoşgeldin flaması, tül falan onların siparişini verdik haftaya en geç çarşamba elime geçecek inşallah o zaman kadar doğurmam☺Oh çok rahatladım 😅

Bu arada benden hala kahverengi bazen de kırmızı çok çok az lekeler geliyor ama her tuvalete gidişimde görüyorum.

Kadın Doğum doktorum sancıların sıklaşmadıkça, suyun gelmedikçe ya da endişelendirecek derecede kan gelmedikçe gelmene gerek yok dedi.

Bunun üzerine aile hekimine gittim hem de ebeyle konuştum onlar da nişandır o dediler🤷🏻‍♀️ Belliki bu Doğumun habercisi ama ne kadar yaklaştı doğum acaba ya bir iki hafta sonra mı birkaç gün sonra mı🤷🏻‍♀️ Hiiiç sancım ağrım sızım yok
Canım 37.haftadasın bu saatten sonra heran olabilir doğumun. Sancın birdende başlayabilir kimisinin öyle oluyormuş.
Nişan geldikten genelde 2 gün sonra doğum oluyor yazıyordu nette ne kadar doğru bir bilgim yok 🙅
Kuzu yok öyle şeetmiyorum şaka bir yana ama sıklaştığında diyorum aşkım yine sık aralıklarla hissediyorum diye o da alıştı hastaneye gidelim mi beklicek misin diyor 😂

Kuzu bilmiyorum demedi ama tam böyle tüy başlangıç yerinden kafa ölçüsü aldı.
Başı sağda solda oluyordu ya bu sefer kanala yakındı yani. Girdi mi bilmiyorum 😇
Eşinde alışmış desene 😅
Benim ölçüyüde tam dediğin yerden aldı canım. Hatta hem ultrasandan bakarken hemde çatı yaparken başı baya aşşada dedi
Aramızda 1 hafta olduğundan merak ettim sana ne dedi diye 😇

Misler gibi olmuş millet oda bulamıyor senin çok rahat olmuş yatak falan olması büyük avantaj. Bu arada anneminde bi dolabı vardı şu bir milyoncularda olan yapışkanlı kağıtlar ile kapakları kaplamıştık aklında olsun ya da sprey boya ile yeniden farkı kalmıyor
Cok teşekkür ederim canim ❤ Sprey boya hic aklima gelmemisti ama gercekten cok güzel bir fikir. Ben beyaz renk yada daha acik bir renk istiyordum , aslinda alip kendimiz de boyayabiliriz. aklimizda bulunsun. iyi oldu ögrendigim.

Selam kızlar:KK200:

İpeğimi kucağıma aldım her şey yolunda çok şükür onun o kokusu her şeye bedel❤ darısı sizlerin de başına inşallah sağlıkla sıhhatle kucağınıza alın inşallah

Okuyamadım mesajları bugün doğumu arkadaşlarım da inşallah bi sorun olmadan bebişlerine kavuşmuşlardır.

Şuan o kadar çok uykum var ki:confused:
Hadi gözün aydın canm. Güle güle büyütün minik ipek i :KK66:

Canım 37.haftadasın bu saatten sonra heran olabilir doğumun. Sancın birdende başlayabilir kimisinin öyle oluyormuş.
Nişan geldikten genelde 2 gün sonra doğum oluyor yazıyordu nette ne kadar doğru bir bilgim yok 🙅

Eşinde alışmış desene 😅
Benim ölçüyüde tam dediğin yerden aldı canım. Hatta hem ultrasandan bakarken hemde çatı yaparken başı baya aşşada dedi
Aramızda 1 hafta olduğundan merak ettim sana ne dedi diye 😇
Yarın hastaneye bi gitmeyi düşünüyorum doktorum var mı bilmiyorum ama 😂
Varsa sorucam bunu, çünkü geçen gittiğimde Doğuma daha var gibi gözüküyor demişti.

fullmoon19 fullmoon19 canım herşey yolundadır inşallah en son dün girmişsin?

merve teacher merve teacher iyi günlerde sağlıkla kullanın inşallah odanızı kuzum çok tatlı olmuş 💙
Cnm dün acile geldim nst de Sancı çıktı açılma yoktu, sabah yine nst de Sancı 20 ama açılma vardı,antibiyotik ağrı kesici serum taktılar grıb için, bugün 3 e doğru sezeryana girdim, kuzumu aldım kucağıma darısı sizlere inşallah

Cnm dün acile geldim nst de Sancı çıktı açılma yoktu, sabah yine nst de Sancı 20 ama açılma vardı,antibiyotik ağrı kesici serum taktılar grıb için, bugün 3 e doğru sezeryana girdim, kuzumu aldım kucağıma darısı sizlere inşallah
Sağlıkla büyüsün inşallah canım gözün aydın 🙏

Nisan anaları fişek gibim çıktı😍
Gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün inşallah💙

Tutamam ki ben bu koca boğazı 😆

Bi baksın bakalım kuzum olmazsa sezeryan ol hiç risk alma. Normal doğumda bile bel ağrısı kalıyormuş,sende bide fıtık var daha çok ağrın olabilir 🤔 kız bi gitti açıklık var dedi geldi bi daha gitti çatır çatur doğurdu geldi 😆 maşallah maşallah :nazar: nazar etcez kızı bu gidişle :olamaz:

Canım ne kadar güzel olmuş hepsi bir biriyle uyum içinde olmuş ❤
Mışıl mışıl huzurla uyusun kızın içinde 😇

Çantamı bile götürmücektim kız sen böyle diyince acaba götürsem mi diye düşündüm ☺ sonra vazgeçtim aman benim herife eziyet olsun azıcık dedim :KK53::KK70:
Eveet kalsınlar ayrılma psikolojisi sardı zaten üzülüyorum bir bedenden ayrılıcaz diye 😔

Canım çok şükür kavuştun İpek kızına 💗
Rabbim sağ salim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin
Bol sütlü gazsız günleriniz olur inşallah 😇
Hatunalar bişey itiraf edeyim 😆
Her ne kadar ultrason ölçüsüne inanmasamda,doğumdan azıcıcık tırsmaya mı başladım neee :ıslık::KK70:

Amma ben bu kızı çatır çatır doğurucam tırsmak yok 💪:KK71:

Yok yok götürme çantayı eşin bir koşu gider alır 😂😂 ben geçen götürmedim 😅

Tırsma kolay olacak inşallah 🙏🏼 Ben sadece kesiden korkuyorum o esnada ağrısı hissedilmiyor ama sonra bir kaç gün kötü oluyormuş baya o beni tedirgin ediyor ya 😅

Şok oldum canım 😱
Gözün aydın allah analı babalı büyütsün 🙏🏼

Çok güzel bilgiler sağol canım...biz daha burda konuşalım kontrole giden doğurup geliyor biz kaldıkl :skandal:
Selam kızlar:KK200:

İpeğimi kucağıma aldım her şey yolunda çok şükür onun o kokusu her şeye bedel❤ darısı sizlerin de başına inşallah sağlıkla sıhhatle kucağınıza alın inşallah

Okuyamadım mesajları bugün doğumu arkadaşlarım da inşallah bi sorun olmadan bebişlerine kavuşmuşlardır.

Şuan o kadar çok uykum var ki:confused:

Oy canım yaaaa şaka gibi dün hiçbişi yokken bugün kucağında. Allah analı babalı büyütsün canım gözünüz aydın.
kızlar biz çorbamızi içtik biraz yürüdük kızım emmeye çalışıyor şimdilik durumumuz bu Allah herkese hayırla taddirsin doğum yapan arkadaşlarımı da tebrik ediyorum

Oh ne güzel emsin annesi maşaAllah

Ayy nasıl yani. Sen bugün KBB ile kadın doğuma gidecektin şoktayım. Bi çırpıda oldu senin de maşaAllah. Allah analı babalı büyütsün canım.

Kuzuuuuu ne yaptin sen ?ay şoklardayım cookkkk tebrik ederim. Kizin nasil sen nasilsin rahat gecti mi ?musait olunca yaz bize

Kizlaaaaarrrr beni nasil heyecan bastı anlatamam size. Kiz teker teker doguruyoruz galiba .Ay ben hala lay lay lom kafasındayım. 🤩 havadansudan havadansudan ve fullmoon19 fullmoon19 ile neredeyse ayni günlerdeydik.
masallah masallah.Darisi basimiza olsun.
Kontrole gidip dogurup gelmek nedense su anda bana en cazip olay gibi geliyor😂😂😂😂😂hayırlısı bakalım.

Kızlar, bir sorum olacak doğum yapıp emzirme sürecinden geçenlere. Bebeğim memeyi tutuyor, ama bazen çok aranıyor, ağzına sokana ve tutturana kadar canım çıkıyor. Bugün 3. Günümüz doğum olali ve göğüslerim acayip sis, hafif ağrılı ve ateşli. Bu durum normal mi, bugun yaşamaya başladım, ilk 2 gün birşey yoktu. Sut üretimi baslamasiyla mi ilgili bu.durum? Bu arada com sık girip bakamıyorum ama aklim sizde, doğum yapan arkadaşları tebrik ediyorum, bebeklerini sağlıcakla büyüsünler insallah :dua::emir_bebek:
Canım öncelikle Allah analı babalı büyütsün, göğüslerini mutlaka sağ, yoksa dolama olur ateş yapar , bol bol emzir elini c şeklinde tutup ver , sigara tutar gibi değil, göğüs ucu merhemi al mutlaka emzirdikten sonra sür , geçmiş olsun

X