2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar çok tatlısınız
Bende haftaya ise başlıyorum inşallah durup durup haftaya başlamaz bulantım . Allah'ım inşallah sizlere de güzel ve sağlıklı hamilelik geçirmeyi nasip eder
İlk hamilelik olunca insan cok korkuyor cunku başına ne geleceğini de bilmiyor Offf bilmiyorum çok heyecanlıyım

Al bendende o kadar neyseki haftaya ilacım bitiyo onu yazdırmaya gitcem Allahın izniyle o gün 8+4 olcam.
Bir hafta sonrada sağlık ocağına giderim kalpatışları sağlık ocağında dinlenebiliyomuş :)
Canım benim bildiğin sağlık ocağında kalp atışı 20. Haftadan sonra dinleniyor daha önce onların cihazları ile duyulmuyor

İnşallah canım, benimde aynı nerdeyse hiç belirtim yok. İnsan dediğin gibi merak ediyor ilk olunca. Ama inşallah herşey yolunda gidecek Bulantılar gelmez umarım zorluk çıkarmasın miiniş:)

İnşallah canım, benimde aynı nerdeyse hiç belirtim yok. İnsan dediğin gibi merak ediyor ilk olunca. Ama inşallah herşey yolunda gidecek Bulantılar gelmez umarım zorluk çıkarmasın miiniş:)

İnşallah canım Allah'ım sağlıkli hayirli versin de olmadı katlanıriz bulantilara hersey minişler için Amin cnm ins herşey yolunda ilerler

Şimdide bulantım yok diye kuruntu yapıyorum. Bişey mi oldu diye. Kızlar 1 haftadır bulantı ve halsizliğim vardı bugün yok?

Aaa onu bilmiyordum nasıl oluyormuş? Ultrason cihazları mı var? Sağlık ocağından dinlersen yaz canım mutlaka merak ettim şimdi
Bende bilmiyodum canım hem arkadaşlarım söyledi hemde siteden öğrendim.
Daha hiç gidip baktırmadım gidince yazarım :)

Elmaya tuz iyi fikirmiş :) beğendim :))

Yok canım alttan muayene aksinr bir çok şeyi öngörmek açısından daha net sonuç veriyormuş ztn.
Dikkat ediyorum bakalım. Hayırlısı hepimiz için.
Dr neden kaciniyor o zaman yaw aklimda 40 tilki dolasacagina bak gitsn. Tipta ayip yok arkadas

Canım benim bildiğin sağlık ocağında kalp atışı 20. Haftadan sonra dinleniyor daha önce onların cihazları ile duyulmuyor
Hadi yaa önce duyulmuyo mu
arkadaşım erkenden duyduğunu söylemişti acaba benmi yanlış hatırlıyorum ki

Anladm canim ay keske bak gitsin deseymisin ne bilim adam alttan bakmak istemiyorum deyince... gozunu kapat bak diyeymisim

Anladm canim ay keske bak gitsin deseymisin ne bilim adam alttan bakmak istemiyorum deyince... gozunu kapat bak diyeymisim
Yok canım sen stres yapma senin alttan baksada kesen gözükmezdi değerin daha kese görmek için az 1 hafta az sabret rahat rahat görürsün Allahın izniyle inşallah

Yok canım sen stres yapma senin alttan baksada kesen gözükmezdi değerin daha kese görmek için az 1 hafta az sabret rahat rahat görürsün Allahın izniyle inşallah
Amin ins canim ne bilim bizim akrabalardn filan hep 5. Haftalarinda gormusler ondan bole oldm sanirm

Amin ins canim ne bilim bizim akrabalardn filan hep 5. Haftalarinda gormusler ondan bole oldm sanirm
Canım sen kimseyle kendini kıyaslama kaldı ki her hamilelik bile bir olmuyo diyo doktorlar ya geç yumurtladıysan az sabret Allahın izniyle görüceksin inşallah

Bende alttan muayene olmaktan tedirginim zararı olmaz diye düşünüyorum ama olmasa daha iyi olur
Gebeligim 1 hafta önden gidiyor 6 hafta 6 günlük keseyi görmeye gittik ve 8+ olduğunda kalp atisi icin gideceğim ve duymazsak alttan bakarız dedi ama o haftada dduyulu diye düşünüyorum alttan muayene istemeyecegim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…