2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Cumartesi bi özel hastanede yaptırsan çok iyi olur aslında gelişimini takip etmek önemli. Bugün mü yaptırdın tahlili?

Ç.ba verdim kanı bugün çıktı sonuç
Evet c.tesi öyle yapiim olmadı ya hemen çıkar zaten

Kızlar moralim çok bozuk bu sabah idrar testi yaptım negatif nasip değilmiş herşeyin hayırlısı
Ben de dün gece yaptım canim benim de negatif çıktı bu ay tatil falan derken yumurtlama gunlerini degerlendirememistik zaten O yüzden umudum yoktu pazar günü bat yine de bekleyecegim bir umut iste. Olmazsa calismalari ocak ayina kadar birakiyorum. Rabbim herseyin hayirlisini nasip etsin. Sen de uzulme her dogacak bebegin bir zamani vardir tatlim

Malesef Nisan annesi olamıyorum kızlar kan değerim 39dan 26ya düştü

Canım bu ay olmazsa önümüzdeki ay olur..Psikolojni çok iyi anlıyorum... Rabbim ne zaman yazdıysa en güzeli gelsin...Sabredip pozitif olalım ki bebeklerimiz gelsin...

Uzulme canim Rabbim saglikli bebekler nasip Eder insallah

yaa üzüldüm canım hakkında hayırlısı inşallah

Canım bu ay olmazsa önümüzdeki ay olur..Psikolojni çok iyi anlıyorum... Rabbim ne zaman yazdıysa en güzeli gelsin...Sabredip pozitif olalım ki bebeklerimiz gelsin...
Desteğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim kızlar Allah razı olsun
İnşallah hepimize sağlıkla hayırla gelsin bebişler

Desteğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim kızlar Allah razı olsun
İnşallah hepimize sağlıkla hayırla gelsin bebişler
Canım iki ay önce bana da aynısı oldu ama bu ay gene hamşleyim. Sıkma canını. Kimyasaldan sonra hemen hamile kalan çok kişi var.

Kadın Doğum doktoruna gitmeli miyim canım yoksa kendiliğinden adet olur muyum? Tesekkurler :) inşallah nasip
canım ben de mart ayında kimyasal gebelik yaşadım. kanamam başladığında 70den 44e düşmüştü. doktorluk bi durum yok aslında. ben gitmiştim ve normal adet olcaksın yapılcak bi şey yok demişti

evet ama kalp atışlarını duymadan içimdeki korku bitmez herhalde :) birkaç ay önce kimyasal gebelik yaşamıştım. onun etkisi sanırım
Ayy allah korusun canım ya rabbim hayırlı gebelikler versin bizlere şimdi kimyasal dedin ben de korktum

X