2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271

Canımm dediğin gibi sanırım gaz göbeği
Allahımm ne zaman geçer ki bu böyle çekilecel şey değil şimdiden

Selam hamişler bu ayda karnı çıkan oldu mu ya karnım şişti hamile olduğum belli oldu resmen tamam biraz göbeğim vardı zaten ama bu artık göbek değil yani mana veremiyorum bu kadar erken olmasına
2 3 gündür benimde öyle

Selam hamişler bu ayda karnı çıkan oldu mu ya karnım şişti hamile olduğum belli oldu resmen tamam biraz göbeğim vardı zaten ama bu artık göbek değil yani mana veremiyorum bu kadar erken olmasına

Benimde hamile olmadan once vardi biraz ama simdilerde bayagi cikti nereye nasil saklayacagimi sasirdim

Benimde öyle kot pantolonlarıma giremiyorum. İlk hamileliğimde 6 aylığa kadar giriyordum normal kıyafetlerime daha 5 haftada böyle oldum. Şaşkınım. 2. Hamilelikte mi böyle oluyor

Benimde rahmim kalp şeklinde ve ortasında zar var bebek diğer tarafa geçemiyor. Tek tarafta büyüyor. oğlum 2300 kg doğdu. Ultrasonda 2800 görünüyordu. Bakalım bu nasıl olacak

Günaydın kızlar benm de göbeğim azcik cıktı normalde yoktu benim ilk hamileliğm bnde şaşırdım erken diye ama gazim da pek yok benm

Günaydın kızlar benm de göbeğim azcik cıktı normalde yoktu benim ilk hamileliğm bnde şaşırdım erken diye ama gazim da pek yok benm
Günaydın canım. Benimde ilk ama normal gaz göbeğinden farklı gibi geliyor banada neden bilmiyorum Hatta geçen eşime dedim 4 aylık hamile gibi gözükmüyor muyum diye

Karın genişlemeye başlarmış bu dönemde rahim büyüdüğü için ama kiloda bir artış olmazmış

Günaydın kızlar hayırlı cumalar.

Benim de özellikle Akşama doğru 5 aylık hamile gibi şişkin oluyor. Zaman da geçmiyor şöyle 16-18 haftalık olsalar biraz da olsa rahatlıycam. Yarın sabah kontrolüm var hayırlısıyla.
Çok halsizlik var bende kolumu kaldırmak istemiyorum. Hep yatasım var. Keşke evde bir katya olsaydı

Kızlar gunaydin, 2013 aralik annesiydim şimdi burda buldum kendimi,herkesin bebeği sağlıkla gelsin, mide bulantısı olan varsa elma suyu cok iyi geliyo bide meyveler tabi, et sut yumurta gibi besinler bakteri taşıyabileceği icn vücut bebisi koruyormuş o yuzden onlarin kokusuna dayanamıyoruz, ilk yavrumda cok çektim, yerlerde süründüm bunda cok sukur sadexe bulanti var ve kusma yok, korkudan cay bile içmiyorum bulanacağım diye

Hayırlı olsun inşAllah. Hoşgeldiniz.

Kaçıncı haftadasınız? Benim bulantım yok şuan 8. Haftadayım yarın kontrolüm var olumsuz bişey çıkmaz inşAllah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…